aка по 4-5 пъти на ден?!

  • 494
  • 4
Бебо е на 8 месеца и яде по 4 пъти на ден + 2 кърмения.Нормално ли е да ака по 4-5 пъти на ден?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е нормално - някой хора имат по-добра перисталтика, което е чудесно. Какво е акото - прилича ли на разстройство или е нормално? Ако е второто, мисля че нямаш проблем. Ако е разстроен, тогава можеш да смениш храната, която даваш.
Виж целия пост
# 2
Бебо е на 6 месеца и папка по 4-5 пъти на ден. Ака почти толкова пъти, а по някога сменям наакан памперс, папаме и пак се е наакал. Случва се през деня едната торта да е по-чорбалива, а другата - чак на топчета - толкова гъста. Значи свързано е с състава на храната и затова не се притеснявам, ако акито му е по редичко. Важното е да хапват, а пък ние ще забърсваме след тях Hug. Еййй ама що приказки покрай тези акита, мога да говоря с часове за тази питателна тема Joy Joy Joy.
Виж целия пост
# 3
Ами не ми прилича на разтройство,защото не е воднисто, а кашаво. Точно зависи от това какво е ял. Ама аз съм се притеснила, че не усвоява добре храната и няма да наддаде. Rolling EyesА пък не ми се ще да го водя сега да го тегля, че чета тука из форума, че бъка от някакви летни вируси Thinking
Виж целия пост
# 4
Иаз бах пуснала подобна тема , и моята хубавица е така но говорих с лекарката ни и тя ме успокои , че е нормално щом не е разтроисво и детето се чустава добре 0 както тя каза право черво!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия