" Хайде отпуска за всички....кой ще види две чертички?"/ 09.07-15.07/

  • 11 871
  • 283
Момичета , позволих си да пусна новата темичка,дано не се сърдите.Заглавието е на Дари 75 и дано донесе много  радост тук и дъжд от положителни тестове HugУспешна седмица на работещите и приятна почивка на отпускарите  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравейте, момичета!!! Честита нова темичка на всички и дано е на късмет...
Мен ме нямаше няколко дни-бяхме на Враца, от където е мъжо...и вчера се върнахме...
Иска ми се да кажа, че си изкарахме страхотно, но не е съвсем така, защото етърва ми, която беше бременна  направи спонтанен аборт  Cry....Беше ужасно-сутринта получи леко кървене от там в болницата във Враца, където й казаха, че околоплодната течност е на минимума...от там в София в Майчин дом, където се установи, че вече няма никаква околоплодна течност, че няма шанс за бебчето  Cry и трябва да се предизвика аборт...Можете да си представите какъв удар беше и за нея и за мъжа й-в 15 г. с. , когато уж всичко трябва да е сигурно...Миналата седмица гледахме снимките от ехографа и толкова им се радвахме...ми то си беше истинско човече, тя му говореше, вече мислеше за детско обзавеждане...за колички..., а сега в един момент просто вече го няма...На никого не пожелавам това, дори на  най-големия си враг, защото е неописуемо тъжно и мъчително...Дори чувствам и вина, защото в началото малко й завидях, тъй като те са по-малки от нас и ми се искаше първо ние да си имаме бебе...да знаете колко се обвинявах вчера за тези гадни мисли...и колко тежко ми беше, защото все едно че аз бях направила аборт, все още не мога да повярвам и да се оттърся от тази мисъл...Извинете ме, че започвам така тази хубава темичка, но просто ми се искаше да споделя с някого...
Иначе при мен още лелки няма, тестовете са отрицателни, така че работата е ясна...няма бебе няма Ц и всъщност не ме е грижа, да става каквото ще...Май по-лесното е да забременееш, а след това е истинското чакане...
Лек и успешен ден на всички!!!
Виж целия пост
# 2
Добро утро и от мен в новата темичка! Заглавието е супер! Пожелавам на всички тестващи се тази седмица да видят двете чертички!
Кате, много съжалявам за случилото се с етърва ти! Искам да ти кажа, обаче че в такива ситуации никой няма вина, просто така се случва. Ужасно е, но не се обвинявай! Господ си знае работата! Прегръщам те силно и пожелавам на теб и на етърва ти скоро да си бременеете заедно!
На всички отпускарки - приятна и бебеносна почивка! На работещите - лека работа и успех! На всички - много положителни емоции и хубава седмица! Целувки и прегръдки!

Виж целия пост
# 3
Ха добро утро!

Ники, Дари, заглавието е супер Heart Eyes
Кате, ужасно съжалявам Sad Защо се случват такива неща, Боже Cry
Успешна седмица на всички и дано нищо не помрачава усмивките ви Hug
На мен тия дни ми предстои среща с Кали по плажовете на южното черноморие Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Добро Утро момичетааа!
Надявам се тази седмица да завалят много положителни тестчета.
Нека да започнем с това, че аз видях две хубави чертички  EFP Втората е по-бледа от контролната, но е много ясна. Все пак е втория ден от закъснението.
Днес отивам на доки, незнам дали ще види нещо,че май е доста рано, но нали нямам търпение. Пък и имам едно странно дърпане отляво, дали е нормално  newsm78 , незнам.
Не смея да се радвам още ...
Весела и усмихната седмица на всички  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 5
Добро утрооо!Страхотно заглавие!   bouquet

Нека утрото  е добро, а седмичката много плодотворна!

Мимето, ЧЕСТИТО! Дано повлечеш крак на другите момичета! newsm44 newsm10

Кате,съжалявам за случилото се...   Hug Hug

Голди,мерсаж за кафенцето! Къде ще мятате фусти с Кали, а?smile3503


Виж целия пост
# 6
Добро утро, момичета!
Честито на mimeto-rz - много щастие то пожелавам, мила, и едно здраво и хубаво бебе на финала   bouquet
Кате, не се обвинявай - каквото е трябвало да стане, станало е... за всяко нещо си има причина - и колкото и да звучи гадно, може би дори за малката душичка така е било по-добре... Всъщност, мисли си, че лошото е вече в миналото и най-хубавото тепърва предстои  Hug
За съжаление и аз имам лоши новини, свързани с моята приятелка, за която мисля, че съм споменавала - опитват за бебе вече повече от година и половина, опитвах се да я убедя да отиде на лекар, поне за основните изследвания - цитонамазка, микробиология и т.н. Убедих я. Докторът от раз вижда нещо (не можа да ми каже какво), което по думите му е от дота отдавна. Изобщо пропуска цитонамазката и директно взема тъкан за биопсия. Само като чува думата, само дето не припаднала. Докторът се опитал с половин уста да я убеди, че нищо фатално няма, но тя е много уплашена. Покрай нея и аз.
Ако някоя от вас е минала през нещо такова, много ви моля да споделите - в какви случаи се прави биопсия, какво може да се очаква като резултат, каква е най-добрата и най-лошата възможност... Резултатите и ще излязат чак на 16, а дотогава секундите се влачат с години... Мисля си, че не може да е толкова сериозно, защото все пак в контекста за бебе докторът е пратил мъжа и на спермограма при Стаменов (ако беше много сериозно, едва ли щеше да става изобщо въпрос за бременност, нали?  Thinking). Знам ли... Моля ви, споделете!
Виж целия пост
# 7
Добро утро мацки и честита нова темичка, дано е на късмет на всички
Голделинке мерси за хубавото кафенце душа  Hug ...Дано ми е на късмет тази седмица, аз не чакам днес и нещо не съм много на кеф, не знам защо ми се плаче и съм станала една потисната тези дни  ooooh!.. Сутринта станах сама в 6:30 мотах се мотах се, лелката я няма и реших да се пробвам с един тест, но по отрицателен не може и да бъде ooooh! Tired
Кате много съжалявам мила   Hug това е жесток удар, дано се съвземат бързо  Praynig…Такъв е живота по някога жесток, но това което не ни убива ни прави по –силни ..  bouquet
mimeto-rz Честито   bouquet лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и да гушкаш накрая една здраво и сладко бебче  Hug
Успешна седмица и дано е много слънчево в сърцата ни  Hug Praynig Peace
Виж целия пост
# 8
весела и положителна седмица и от мен, честито на Мимето и много късмет ви пожелавам. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
добро утро и от мен момичета.
честито на Мимката.жива и здрава и лека бременност ти желая.
Кате съжалявам пиле.не се обвинявай Бог си знае работата.явно така е трябвало да стане.
Рокси немога да ти помогна пиле с компетентно мнение но ви пожелавам всичко да приключи бързо и да е с добър край
Голдиии,коконоооо,чак ви завиждам.пфуу как ми се иска и на мен с вас да маам баджации Tired
Никиткее браво за темичката.как сте вие Мъжо слуша ли.
лека седмица на всички и дано е изпълнена с много тестчета с 2 черти Hug
Виж целия пост
# 10
Добро утро на всички и усмихнат ден, седмица, година!!!
Първо на мимето - честито ти две чертички! Да се превърнат в сърчице, после в тумбаче, после в човече и айде след 9 месеца бебче!!!
Славундерче, честито ти сърчице, душицо, много се радвам  Hug. Само не мога да разбера ако наистина си в 5 г.с. не е ли доста раничко, та да се види сърцето? Ти сега накрая кога раждаш - февруари или март???
Към Катето - на мен ми стана много мъчно като разказа тая история, щото и аз съм преживяла аборт, и аз си правех планове за бъдещето - колички, кошарки и т.н. , ама накрая нищо! Тъжно е , но се успокоявам само с това, че когато нещо на зародиша не е наред, организма на майката сама го изхвърля - и много по-добре е да минеш през нещо такова (въпреки че много боли, и не се забравя за месец, два), отколкото да гледаш цял живот сакато или увредено дете - това е за цял живот! Само с това се успокоявам, друго не помага Cry
НО сега само хубави поводи да има да пишем! ЧУдесно започва седмицата с мимето, още много да я последват - желая от сърце  Praynig
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен!
Голди,мерсаж за кафенцето
Честито на Мимето,много лека и безпроблемна бременност ти пожелавам Hug
Слав,Честито сърцице на ДУДИ,браво,наслаждавай се бременността си и след 8 месеца да се гушкате  bouquet
Честито и на Вили,скоро да си видиш и ти сърчицето
Честит Рожден Ден на патерици на Котетопет,Франси,Пух и на всички,които празнуваха миналата седмица.Много здраве,щастие и любов ви пожелавам и по едно бебе догодина.
Верич,махни ме от списъка,защо ли си помислих,че може и на мен да ми се случи нещо толкова хубаво.След красивите чертички,лекото зацапване,после силните болки  всичко свърши,преди да е започнало.Ходих в петък на лекар,абсолютно няма нищо вече.Спирам с бебеправенето,защото ще психясам накрая.
Много положителни емоции и тестове през тази седмица ви пожелавам Hug
Виж целия пост
# 12
Добро утро момичета кокичета  Hug
Кате, много съжалявам за етърва ти  Sad Много е тъжно  Sad Дано много скоро и двете гушкате по едно (две  Wink) сладки бебчета  Hug

mimeto-rz: Честити две чертички   bouquet  bouquet  bouquet Желая ти лека и спокойна бременност и много хубави емоции  Hug Хайде дано повлечеш крак от понеделник рано сутрин и темата се напълни с  EFP EFP EFP

Голди, благодаря за ароматното кафенце  Hug Денят с него започва чудесно  Hug

Аз да споделя - вчера казах на майка ми хубавата новина и тя не можа да повярва. Помисли, че се шегувам. Аз обаче й показах малчо на снимка и тя беше на седмото небе от щастие. Щеше да ме задуши в прегръдките си и дори се разплака от щастие  Hug Пожелавам ви МНОГО СКОРО и вие така да зарадвате вашите родители  Hug Hug Hug

Хубава и успешна седмица на всички и много тестчета с по две чертички  Hug

Виж целия пост
# 13
добро утро,на всички.и аз тази седмица на 12 не чакам.точно тогава летим на турция на почивка.много ми се иска тампоните да ми останат неизползвани,но май нямам никакви признаци ,колкото и да ги чакам всеки наближаващ ден.НЕКА ПРЕЗ ТАЗИ СЕДМИЦА В АПТЕКИТЕ ДА ПРОДАВАТ САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТОВЕ ЗА ВСИЧКИ. Hug                                                                                                            
Виж целия пост
# 14
Добро утро!
Честита нова темичка и дано е много късметлийска - изпълнена с положителни тестчета и емоции!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия