Може ли трето секцио?

  • 18 570
  • 65
Може ли трето секцио?
Виж целия пост
# 1
Когато аз раждах, в стаята бях с една жена със такъв случай-трето секцио. Но лекарите й казаха-последно!
Виж целия пост
# 2
Може по принцип.
Важното е и ти и матката ти да сте на едно и също мнение след 2 операции.
Аз лично много се надявам да може. Знам, че първите 2 пъти се влиза през един и същи разрез, а за 3ия път трябва нов. Консултирай се с д-р най-добре
Виж целия пост
# 3
И аз знам, че 3 са максимум, но пак зависи от състоянието.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми каза лекарката, че може три. Което ме успокоява, защото трябваше да се жертвам пза нормално второ, а никак не ми се иска.
Виж целия пост
# 5
 GrinningИ трите пъти родих със секцио.Но док ми каза-повече никакво забременяване.Майка ми е родила 4 деца,все със сецио,но разрезите тогава са били вертикални. newsm78
Виж целия пост
# 6
И трите ми разреза са един върху друг,хоризонтални.
Виж целия пост
# 7
Да, секцио разрешават до 3 пъти. Разрезът е на едно и също място.
Виж целия пост
# 8
GrinningИ трите пъти родих със секцио.Но док ми каза-повече никакво забременяване.Майка ми е родила 4 деца,все със сецио,но разрезите тогава са били вертикални. newsm78
Въйй,Красимче!Цели три секциа!Е как мина третото,имаше ли болки повече от другите два пъти?Аз имам две секциа и второто беше с доста повече болки.Тъй като мъжът ми иска трето дете,се чудя дали ще го преживея третото?
Виж целия пост
# 9
При третото не боли чак толкова,знаех какво да очаквам,пък и в стаята ми имаше момиче с първо секцио,и трябваше да и покажа,че не е страшно да станеш да се раздвижиш. Joy
Виж целия пост
# 10
и аз съм чувала че може до 3 пъти
Виж целия пост
# 11
аз едвам преживях 2-рото. За 3-то не щА и да чувам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
И аз знам, че 3 са максимум, но пак зависи от състоянието.

И аз така съм чувала, но на късмет може и четвърто.
Виж целия пост
# 13
Предстои ми второ раждане със секцио,но докторката ми каза,че ще направи разрез малко по-надолу от предишния Thinking,а вие казвате,че всичките са на едно и също място.Дали може така?
Иначе и аз не отхвърлям идеята да имам 3 деца Peace
Виж целия пост
# 14
Според лекарите с които съм говорила - не е желателно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия