Към мамите от Варна

  • 631
  • 7
Кажете къде да намеря детска рокля (за малката ми дъщеря), но искам да е по-официална, може да е с шапчица, по-натруфена такава.Незнам дали ме разбрахте  newsm78. С две думи да е по-интересна. Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Кажете къде да намеря детска рокля (за малката ми дъщеря), но искам да е по-официална, може да е с шапчица, по-натруфена такава.Незнам дали ме разбрахте  newsm78. С две думи да е по-интересна. Предварително благодаря  bouquet


Здравей, Ива! Без да искам да се натрапвам или да правя реклама, искам само да ти кажа, че в магазин ''Рошко" в момента имаме 3-4 такива модели роклички,които са за по-официални случаи. Някои са комплект с гащички, други с капели, с чантичка и т.н. На марките Литъл Споуртс и Лаура Ашли са, а има и на Картърс. Цените са 30 - 42лв.

Надявам се да съм ти помогнала!
Виж целия пост
# 2
На бул."Владислав"има един магазин/не знам името/,в който има доста добри официални роклички
Виж целия пост
# 3
На бул."Владислав"има един магазин/не знам името/,в който има доста добри официални роклички


 Peace от страната на БТК , има много красиви официални дрешки!!!!
Виж целия пост
# 4
А къде се намира този магазин "Рошко" ?
Виж целия пост
# 5
А къде е тоя м-н Рошко,че ме заинтригува с роклите Л.Ашли??
Виж целия пост
# 6
Магазин "Рошко" се намира в пешеходният подлез на бившия стадион "Юрий Гагарин", сега стадион "Варна", в квартал "Чайка".  В дъното на подлезът е, до там се спира непосредствено с автомобил. Работното време е от 10 - 19 ч.,почивен ден - неделя.
Виж целия пост
# 7
Понеже не съм от Варна ,сега остава да разбера къде е стадиона и идвам  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия