bremennost i karvene

  • 1 335
  • 5
На свои ред и аз да опиша своя проблем.Бременна сам в 7г.с. и преди 1 седмицá прокървих,лекарят каза че не е нищо страшно да си почивам,предписа ми да пия дуфастон и нош -па.Наистина малко се успокоих,но това зацапващо кафяфо течение продължаваше и отидох при друг лекар,гледаме на вагиналния видеозон и ми каза най кошмарната новина,че има pl.сак но по размери не отговаря за седмиците в които съм.Изпратиме на болница.И започна кошмара,за първи път влезнах в болница,лежах няколко дена с надеждата да има някакво развитие,но не зацапващото течение продължава и все още не се вижда ембрион.Това ми е първа бременност и си представете ужаса които преживявам.четирима лекари ме гледаха и всеки казва едно и също.Сутринта ме изписаха , в четвъртък пак сте отида да видим дали има някакво развитие или сте ми правят куретаж.Вече се настроих з анаи лошото,ембрион няма и бебе няма.Но това чакане до четвъртък сте ме убие,изплаках си сълзите....
Виж целия пост
# 1
Наистина е кошмарно, но в такива случаи няма какво да направиш, нищо не зависи от теб! Упокой се!  Hug
Може и за добро да е било, има естествен подбор в природата все пак...  /дано ме рзбереш/
Виж целия пост
# 2
Миличка съжалявам Sad
Пий си за сега но-шпа и дуфастон и недей да мислиш за четвъртък. В 7 г.с. вече трябва да се чуе сърчицето на бебчето, но може овулацията ти да е била по-късно и съответно това да е причината за по-малките размери на плодното сакче.

Моя съвет е да направиш кръвен тест през два дена, за да се види дали нарастват стойностите на ЧХГ и чак тогава ще стане ясно какво става с твоето сакче.

Стискам ти палци!
Виж целия пост
# 3
Здравей Pepinka 79,
Минала съм по този път затова искам да те успокоя , че се случват такива неща и не трабва да се отчайваш, а да си спокойна .Имам едно кухо яйце преди сегашната си бременност, започна със зацапване в 6.г.а .Лекарят каза , че плодното сакче е празно ,но за всеки случай ще изчакаме, за съжеление беше прав , всичко приключи с кюртаж след няколко дни! След 7 месеца забременях отново , бързо и лесно ! Отново в същата гестационна седмица се появи леко запаване ! Бях супер много уплашена , но този пък се появи туптене на сърчицето и бебето беше живичко ! Лежах в болница, слагаха ми инжекции , въпреки това постоянно зацапвах до към 10 г.а , когато всичко спря и бременноста ми продължава спокойно и до сега .Надявам се така да е докрая !  Praynig
Искам да ти кажа , че не винаги зацапването , е  знак за аборт , може да просто да е недостиг на хормони.Изчакайтеи ако наистина е кухо яйце не се отчайвай , следващият път всичко ще  е наред! Чувала съм от много лекари , че е често срещано при първа бременност и е просто случайна генетична грешка и много малко вероятно да се повтори!
Пожелавам ти късмет и дано съмненията и притесненията се окажат напразни! Усепех!!  Hug
Виж целия пост
# 4
Миличка, зная какво ти е в момента. Знам, че времето минава адски бавно и мъчително. И за обърканите и черни мисли зная. Чаках и аз като теб едни четири седмици, за съжаление при мен напразно Cry
Моля се да имаш сила! Старай се да не мислиш негативно. Не се натоварвай излишно, това не е под твой контрол. Дано всичко премине и бебето да е наред Praynig
Прегръщам те
Виж целия пост
# 5
мила горе главата всяко зло за добро,дори и се наложи кюртаж,пак ще имаш бебче,успокои се и бъди оптимист,прдполагам какво преживяваш,но понякога,дайе в повечето случай нищо не зависи от нас.касмет и успех от сърце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия