Към имащите прозорци с Ка стъкло

  • 5 555
  • 19

Анкета

Гледам растения зад Ка стъкло и цветята ми вирят?

Опции:

Вярно ли е, че растенията и цветята умират? Вашите цветя виреят ли зад въпросното стъкло?
Занимавам се с дограма, това го чух от клиент и ми се вижда много странно Rolling Eyes
Питах фирмата, която доставя стъклопакетите - нямало такова нещо. Но после чух тази теория и от други клиенти newsm78
Виж целия пост
# 1
Имам зад к-стъкло растение, което трябва да седи на сянка и наистина напоследък е  малко омърлушено, но предполагам е заради жегите. Иначе е почти втора година до стъклото и избуява.
Виж целия пост
# 2
Съвсем нормално си виреят. Имам много цветя и не съм забелязала да боледуват. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 3
Моите са си добре и им няма нищо.
Виж целия пост
# 4
моите не са точно зад стъклото, тъй като нямаме перваз отвътре, но имам едно растение на една педя от К-стъклото и расте като лудо  #Crazy за първи път чувам такова нещо  newsm78
Виж целия пост
# 5
моят цанцарушник ( както казва мъжа ми на цветарника Mr. Green) е баш до к-стъклото. понякога имам перде,понякога нямам но за 1 и кусур година нищо им няма на цветята.
Виж целия пост
# 6
Ясно, градски легенди Crazy
Виж целия пост
# 7
Дуци а какво е К стъкло Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ми някои му казват еко стъкло или ниско емисийно.
Виж целия пост
# 9
Няма такова нещо.Моите си виреят нормално.
Виж целия пост
# 10
Като бесни ми растат цветята - вече цяла година са зад Ка - стъкло. Peace
Нищо им няма.
Нещо се опитват да те преметнат, Дуци! Wink
Виж целия пост
# 11
Наистина са градски легенди!
Аз,пишман цветарка имам точно 3 саксии и за мое огромно учудване виреят като луди в близост до тъй опасното К-стъкло.Имаме дограма с такива стъкла от близо 3 години.
Виж целия пост
# 12

Занимавам се с дограма, това го чух от клиент и ми се вижда много странно Rolling Eyes
Питах фирмата, която доставя стъклопакетите - нямало такова нещо. Но после чух тази теория и от други клиенти newsm78

Ние с теб колежки ли се оказваме Дуци Joy Joy Joy
Аз се занимавам със стъклопакетите по-основно отколкото с дограмата и такова нещо до сега не съм чувала.Според мен този твой клиент е имал съвпадение на обстоятелствата-цветята му може да са умряли по същото време, когато са му сложили дограмата и стъклопакетите, без причината да е в Ка-стъклото.
Виж целия пост
# 13
Нищо им няма на цвекетата! Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ние с теб колежки ли се оказваме Дуци Joy Joy Joy
Аз се занимавам със стъклопакетите по-основно отколкото с дограмата и такова нещо до сега не съм чувала.Според мен този твой клиент е имал съвпадение на обстоятелствата-цветята му може да са умряли по същото време, когато са му сложили дограмата и стъклопакетите, без причината да е в Ка-стъклото.
Явно Joy
Аз повече с дограма, но дървена Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия