Някой има ли ткова моторче?

  • 1 762
  • 25
Здравейте мами днес пристигана моторчето за утрешния рожден ден на Ивко. А не ми изглежда така безопасен колкото казаха в магазина.
Това е:    
Виж целия пост
# 1
Е колко обезопасен си очаквала да бъде  newsm78? Нали си ги виждала по парковете ...
Виж целия пост
# 2
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.
Виж целия пост
# 3
Това, да се похвалиш или...!??! newsm78

Иначе по парковете, Милен на тези най-се е кефил.
Виж целия пост
# 4
Моят голям син има такова и много му се кефи,но е почти на 7,а аз пак малко се притеснявам,защото неговото е с двигателче с бензин и може да развие до 30-40 км в час newsm78..Баща му казва,че няма за какво да се притеснявам,ама знае ли човек...деца са... newsm78
Виж целия пост
# 5
Няма спирачка, набира бързо скорост................., иначе моя син си го кара с удоволствие. Просто, ако детенцето е малко, бъди винаги до него.
Виж целия пост
# 6
Имаме такова и от нормалните, които се зареждат /такива са по парковете/, имаме и бензиново. Ако е бензиново - да, не са особено безопасни, но аз предполагам, че вашето не е точно такова. Моят син е на 7, неговото вдига мисля до 60 км./ч., кара го само с каска и винаги го следим.

Ако е от другите не е опасно. Те не развиват шеметни скорости, карат се лекичко и за детенце над 4 години са си ОК.
Виж целия пост
# 7
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.
Виж целия пост
# 8
Ами защо му купихте моторче? Миналия месец сина ми имаше рожден ден и майка ми (която не е в Бг.) искаше да му купим такова от нейно име. Е изпрати пари и ние започнахме да търсим но се спряхме на кола с акумулатор (определено е по-стабилна и детето се чувства по-комфортно). И все пак ако е с акумулатор а не на бензин ще е нужно само да си постоянно покрай детето. Няма спирачка защото, в момента в който детето спре да натиска педала колата/моторчето спира.
Виж целия пост
# 9
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.

Би ли дала сйта от който го избрахте?
Виж целия пост
# 10
Хубаво е, но не бих купила на детето си такова нещо. Бъзлива съм Joy Има един син джип, но той е на педали.
Виж целия пост
# 11
ние имаме джип, но с педали, конче, 2-3 колела, ролери, скутер, но мотор с бензин или акумулатор  Naughty
като станат на 18 да си трошат главите на мотори и коли, но сега-не Wink
Виж целия пост
# 12
Лошото е че не съм защото го намрих в интернет а в нашата градинка такова нещо няма.

Би ли дала сйта от който го избрахте?
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2111
Виж целия пост
# 13
Най-опасен ми се вижда фактът, че ако реши да тръгне назад /или тръгне без да иска/ може да се блъсне в нещо или някой.
Виж целия пост
# 14
Е, то пише до 6 км/ч, това не е опасна скорост Mr. Green Моя син има такава електрическа кола, пък е само на 9месеца. (И той си има луда баба Laughing )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия