Откога се въвежда пюре от черен дроб

  • 2 331
  • 19
Онзи ден продавачката в един бебешки магазин ми предложи да взема за разнообразие пюре от черен дроб с зеленчуци ( не съм сигурна дали точно така се води), но не посмях да взема.
Другият ми въпрос е в ДК дали слагат , защото ние сме от една седмица на кухня и все още не съм забелязала да има.
Виж целия пост
# 1
Миналата седмица в нашето меню от кухнята имаше Супа с пилешки дробчета. На моят син му хареса и си я изяде цялата. За първи път ядеше такава. Peace
Виж целия пост
# 2
На нас педито преди горе-долу преди 1 месец ми каза да въвеждам вече пил.дробчета и риба.
Виж целия пост
# 3
Аз,го въведох към 10 месец Peace
Виж целия пост
# 4
Не съм давала такива неща.
Виж целия пост
# 5
аз го въведох в седмия месец.Хемоглобина ни беше 110 и знам че черния дроб е полезен в тази насока.От тогава до днес всяка неделя хапваме пюре от черен дроб.
Виж целия пост
# 6
Аз го въведох след годинка!
Виж целия пост
# 7
Аз го давах след 8-я месец.
От ДК не съм взимала храна с черен дроб,не е имало.
Виж целия пост
# 8
Не съм давала.
Виж целия пост
# 9
И аз не съм давала. Страхувам се поради факта, че пилетата ги хранят основно с изкустевин храни, хормони и антибиотици! Всичко това се отлага в черния дроб!
Виж целия пост
# 10
Не съм давала още.
Виж целия пост
# 11
Не съм давала още никакви субпродукти.
В нашата кухня също не готвеха с такива неща.
Виж целия пост
# 12
И аз още не давам субпродукти. Не мисля, че са подходящи за малки деца.
Виж целия пост
# 13
Дадох в 6тия - както е указано на Ганчев. Много го хареса и колкото пъти съм го предложила - облизва всичко  Grinning Не съм прекалявала - давах веднъж на 2 или 3 седмици. Сега сме на ДМК и там няма такава храна...
Виж целия пост
# 14
И Дарин още не е ял такова,но вече е крайно време ,според мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия