Въпросче за консултацийте!

  • 623
  • 5
здарвейте мили мами,
имам едно такова питане,консултацийте са ми водени в токуда(по едни малко странни причини,но както и да е),но мился да раждам в Тина Киркова,без уговорка,кога трябва да се насоча на там?Слушането на тоновете всеки ден беше само ако преносваш според датата на термина,нали?Иначе когато му дойде еремето с документите и айде там нали?
И още нещо ако някой е бил в подобна ситуация като моято нека ми сподели какво беше отношението на работещите там,при положение че не сами водени конслултацийте там?
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Мисля,че вече трябва да се насочваш към мястото,където искаш да раждаш.Остава ти кажи-речи месец.
Отиди,поразпитай,запознай се с обстановката и лекарите и т.н.
Леко и безпроблемно раждане ти желая:peace:
Виж целия пост
# 2
можеш да раждаш където пожелаеш в държавните АГ тъй като отиваш с направление,но за по сигурно си разпитай на место
Виж целия пост
# 3
Защо няма да раждаш в Токуда  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Спокойно можеш да отидеш в Тина Киркова когато почне раждането без изобщо да си стъпвала там преди това. Трябва ти само направление и лична карта + обичайния багаж за родилно. Не знам какво е отношението при самото раждане и след това, но ходих на курс за родители там и персоналът беше много приветлив. За раждане приемат при 3 случая: изтекли води, контракции на 3-5 мин. и при кървене /всъщност при кървене трябва да отидеш възможно най-скоро в коя да е болница/. Слушането на тонове е всеки ден само ако преносваш.

ПП. И консултации се пише без й /не можах да се сдържа просто - избоде ми очите/.
Виж целия пост
# 5
И аз да потвърдя. Отиваш в която си решиш болница, когато започне раждането - с лична карта, обменна карта от консултациите и сакче Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия