Скърца със зъби....

  • 1 327
  • 21
Али от два дена скърца по цял ден със зъби  #Shocked  от какво може да е  Thinking
Ще звънна на педиатърката, ама е на работа чак следобяд, да я питам...
Виж целия пост
# 1
Цитат на: nad_tab
от какво може да е  Thinking

Характер! И НАско имаше един период, когато ме изваждаше от нерви с това скърцане. Имах чувството, че му е интересно как издава звук със зъби. И колкото повече му правех забележка, толкова по-настойчиво скърцаше той. Брррр! Close
Виж целия пост
# 2
Просто детето е открило ,че има зъби и може да скърца с тях.Нищо притеснително! Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 3
и моят син скоро направи това ужасяващо откритие и и през пет мин. "скръц-скръц", направо ме побиват тръпки #Crazy
Виж целия пост
# 4
Цитат на: PUM
и моят син скоро направи това ужасяващо откритие и и през пет мин. "скръц-скръц", направо ме побиват тръпки #Crazy


И при нас е така от около 2 седмици. И аз мисля, че е поредното им откритие. Аз пък се шашкам, че си "обръща" захапката. като и се скарам спира, но направо тръпки ме побиват от тези звуци. #Crazy
Виж целия пост
# 5
Наде, колко зъбета има Али, че чак скърца? #Shocked
Виж целия пост
# 6
Малкия има 4 зъба, но това не му пречи да скърца с тях Rolling Eyes  И като му сложа бибата я маха и хилейки се продължава.. Направо ужас...
Виж целия пост
# 7
И Даниил скърца. Само че ми е много интересно как се получава, тъй като той има само два долни заба. Аз си спомням нещо неприятно от детската градина, там ни забраняваха да скърцаме със заби, защото така правели децата, които имат глисти. Аз се бях ужасила от това и ме беше страх. Но не знам дали е вярно.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми скърца със зъби от както има "инструменти" за тази работа, значи от около 1 годишна възраст- и то до ден днешен!
Нашият татко и той скърца нощем- в моментите, когато не хърка!
Виж целия пост
# 9
Цитат на: anuschka
Дъщеря ми скърца със зъби от както има "инструменти" за тази работа, значи от около 1 годишна възраст- и то до ден днешен!
Нашият татко и той скърца нощем- в моментите, когато не хърка!


Продават се специални силиконови гуми, с които се спи за да не се скърца със зъби. Това е вредно за зъбите.

При бебетата ми се струва нормално, защото като открият че могат нещо и си го харесат доста започват да го правят.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Kati
И Даниил скърца. Само че ми е много интересно как се получава, тъй като той има само два долни заба. Аз си спомням нещо неприятно от детската градина, там ни забраняваха да скърцаме със заби, защото така правели децата, които имат глисти. Аз се бях ужасила от това и ме беше страх. Но не знам дали е вярно.


Вярно е Simple Smile. Ама тогава и дупето сърби.
Виж целия пост
# 11
И Мони скърца - по цял ден седи с обърнато чене - това е, откакто поникнаха и двата горни зъба. Много е смешна! Мисля, че просто експериментира и й харесва звука  #Shocked .
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Vase
Просто детето е открило ,че има зъби и може да скърца с тях.Нищо притеснително! Grinning  Grinning  Grinning

Точно! И Борис скърцаше.  Close  Laughing
Виж целия пост
# 13
всички в даден период го правят, стига да имат инструментите;о))
само дано не е задълго, че бррат ми скърцаше и като голям докато спеше - ужасен звук #Shocked
Виж целия пост
# 14
Има си зъби детето - скърца си!
Верно, колко зъба има Али?
Спасчо като няма ни един, не скърца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия