Като се къпете пада ли ви косата?

  • 6 463
  • 62
Мили момичета, искам да ви попитам- пада ли ви косата, когато се къпете? Защото моята пада и то не по малко и аз направо вече съм в стрес, че скоро ще остана и без коса
Виж целия пост
# 1
Под душа пада основно косата - това е нормално. Казват, че до 80 косъма трябва да падат на ден.
Виж целия пост
# 2
Пада. И то много. И след баня пак пада. Ако я дръпна и винаги остава коса в ръцете ми...
Виж целия пост
# 3
Пада и то много. Цели топки събирам, но това никога не ми се е отразявало на гъстотата (не би било зле, защото и без това е прекалено гъста). Явно си растат нови.
Виж целия пост
# 4
Пада, но не прекалено много.
Виж целия пост
# 5
Винаги пада поне малко. Има периоди, когато пада много, когато се къпя, но предполагам, че това е нормално.
Виж целия пост
# 6
Всеки път намирам по няколко паднали  Wink
Виж целия пост
# 7
Редовно запушвам канала на банята Embarassed...имам адски гъста коса и като се къпя и реша свалям по един пуловер. Но като че ли на моменти е повече, на моменти по-слад косопада....
Виж целия пост
# 8
И моята пада. Преди не беше проблем и сега нямаше да бъде, защото според мен не пада тревожно много. Но от около 2-3 години почти на всяко къпане го докарвам до повръщане /моля за извинение/, защото ми се гади от собствените ми косми и също така получавам такива спазми от повечето измиващи препарати /сапуни, шампоани, дори от Cry гела за измиване на лице/
Виж целия пост
# 9
Най-много ми пада тогава.
Виж целия пост
# 10
Да, пада.
Виж целия пост
# 11
да, винаги пада докато се къпя  Crazy
Виж целия пост
# 12
Ужасно много ми пада, особено пролет и есен, сега забелязвам, че е малко по- добре..С какво ли не съм пробвала, бабини илачи, ампули за много пари...Не се получава обаче нищо...Ще следя темата за идеи Hug
Виж целия пост
# 13
Под душа пада основно косата - това е нормално. Казват, че до 80 косъма трябва да падат на ден.

 Peace
Виж целия пост
# 14
Пада. И то много. И след баня пак пада. Ако я дръпна и винаги остава коса в ръцете ми...
Peace и при мен е така, затова си мия косата при нужда само (не всеки ден) и гледам да не я мокря излишно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия