Пак за парфюмите

  • 769
  • 12
Моля ви каже те ми от кой он-лайн магазин е най голяма вероятноста да си взема парфюм!!!Разбрах те ме какво точно искам да кажа.
Виж целия пост
# 1
виж тук   Peace
Виж целия пост
# 2
http://www.parfum.bg/
Oт тоя сайт каквото и да съм поръчвала ми е харесвало:)
Виж целия пост
# 3
Peace Peace Peace
също и в Ягодката - strawberrynet.com
Виж целия пост
# 4
Момичета,току-що ми направи впечатление нещо-в Мегащоп-а Premier Jour на Nina Ricci от 30 мл. е 40 лв., а в parfum.bg e 76 лв.(пак за 30 мл.) Thinking Някой дали би ми обяснил защо има такава голяма разлика в цената,като и в двата сайта цените не са за тестери,а за парфюми newsm78
Виж целия пост
# 5
Сега "разбиращите" ще ти обяснят , че в единия евентуално са оригинални , а в другия не са .Може и рекламка за някой и друг сайт да ти дръпнат... Обаче тъй като никой не е сигурен в това ще си решиш сама за какво и колко да си дадеш парите. Peace
Виж целия пост
# 6
Поръчвала съм си от тук и съм доволна
www.donna.bg
Виж целия пост
# 7
Много благодаря за бързите отговори.Вече си избрах от къде, а съм си харесала Любов в Париж на Нина Ричи
Виж целия пост
# 8
Моля ви каже те ми от кой он-лайн магазин е най голяма вероятноста да си взема парфюм!!!Разбрах те ме какво точно искам да кажа.
Ела тука ..http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123247.0 .....има доста инфо ... Peace
Виж целия пост
# 9
А може ли някакви отзиви за www.get.bg ? Praynig
Виж целия пост
# 10
голяма част от тези сайтове се зареждат с парфюми от едно и също място ( знам го със сигурност), където стоката е абсолютно качествена, Peace но покрай това купуват и от други места доста ментета. newsm11 така че зависи какъв ти е късмета и какво ще уцелиш
Виж целия пост
# 11
Момичета,току-що ми направи впечатление нещо-в Мегащоп-а Premier Jour на Nina Ricci от 30 мл. е 40 лв., а в parfum.bg e 76 лв.(пак за 30 мл.) Thinking Някой дали би ми обяснил защо има такава голяма разлика в цената,като и в двата сайта цените не са за тестери,а за парфюми newsm78

Конкорд традиционно държи високи цени, но пък има и реални магазини - няма как там да е на висока цена парфюмът, а в сайта - на цени, на които продават онлайн търговците.
Виж целия пост
# 12

А може ли някакви отзиви за www.get.bg ? Praynig
Сестра ми и една приятелка си поръчаха от този сайт и останаха доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия