Sweet 16th American

  • 9 970
  • 306
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур AL /CA

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 12м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

MN 
bistraz (Бистра) - Мартин 1,5 г

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
silverarrow

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; син - Seattle/ Bellevue

+ misholina

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8
BG Ladies in US - 9
Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10
American Pie #11
Tandoori for President -"12-та нощ" по американски
xАмериканска Фатална 13-та...
US-14
American chicks - 15 (И замириса на... кебапчета - 4th of July тема
Виж целия пост
# 1
Ха добре заварили на замразено кисело мляко!!!!  Joy
Джи, много ми хареса заглавието Simple Smile Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Благодаря на тънките фиданки  bouquet Още веднъж доказва че плюскате всичко от което аз надебелявам сега без значение колко го ям   bouquet да не ви идва на главата бих казала #Crazy
 Относно гестационния диабет-там шега няма-аз имах и още девет месеца след което захарта ми е завишена Confusedи затова диета и промяна ми трябва ама не искам да го обръщам на "красива мама" форума. Това което забелязах като отидох на курса за гестационен диабет че всички бяхме над 30-някои тънки, други добре надебеляли- е как нямаше никои под 30 или близо до 20-нене всички над и близо до 40. Та шега не бива и фалшив резултат няма за съжаление Rolling Eyes

и съжалявам ама това си е моето мнение-оригинала на Аткинс и това което тои е написал е една миниатюрна книжка, в която той не казва нищо от това което после е развито от негови съидейници или каквито и цялата т.нар аткинсова индустрия. Та от тази гледна точка може би сте прави че е вредно, но това с което е започнало няма нищо такова -не може да си мислим че ще изпиваме бутилка олио за десерт защото буквално така се изкарва асоциацията за Аткинс от което много се дразня или 5000калории тлъсто пържоли на ден и ще е полезно или ще отслабнем-не става. Никъде не е казал че плодове не може но всяко здравословно хранене не казва че 3 ябълки и 5 круши на ден са ОК Wink или греша Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
За сладоледите на Бен и Джери и Хаген Даз разбрахме. А на Godiva аз ли ще се окажа единственият фен?
Виж целия пост
# 4
За гестационния диабет. При третата ми бременност се наложи да ми правят дългия тест с натоварването и аз се бях шашнала. Още повече, че при първите две всичко бе наред. Хванах се да проучвам и се оказа, че може да се получи така. Моите резултати бяха добри, но имам приятелки, които развиха. Според мен с това шега не бива. И аз мрънках срещу дългия тест, но по-добре safe than sorry.

Jenna, стискам ти палци да нямаш диабет!


А на мен тукашният сладолед въобще не ми харесва, а толкова обичам. Просто спрях да ям, както сладолед, така и шоколад (шоколад често ми пращат от БГ, та хапвам, ама сладолед няма как!)
Виж целия пост
# 5
...А на Godiva аз ли ще се окажа единственият фен?

О, не- и аз съм, и то голям- любимите са ми бял шоколад с малини и шоколадов тръфъл с малини.
Обаче при нас Godiva спряха да го продават през последната една година.  #2gunfire
Във вашите магазини има ли го още? Ако да, блазе ви!

Джи, супер тема!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 6
...А на Godiva аз ли ще се окажа единственият фен?

О, не- и аз съм, и то голям- любимите са ми бял шоколад с малини и шоколадов тръфъл с малини.
Обаче при нас Godiva спряха да го продават през последната една година.  #2gunfire
Във вашите магазини има ли го още? Ако да, блазе ви!

Джи, супер тема!  Heart Eyes

Трябва да видя дали го има, замисли ме.  newsm78 Аз не съм се заглеждала и не съм го купувала от поне година сигурно, защото нещо ми намаля страстта към сладкото (пу-пу-пу!). А децата пък ядат само сладолед в чист вид - без плодчета и чипсчета вътре, така че и заради тях не съм заглеждала. Ако са го спрели - интересно защо, много фин сладолед беше за мене.
Виж целия пост
# 7
привет, дами! мен ме нямаше 5-6 дни и сега се пъна да ви насмогна и ще ви напълня новата тема със стари разговори...

винаги съм се изумявала как майките се шашкат на тема морков или картоф,една милимунда или не,и после гледам деца нагъващи 4ипсове,близалки,кукита и пр..от край време се 4удя кога една майка се "предава' и как така уж вси1ки сме за здравословно хранене, а фаст фудовете са фрашкани от ранни зори


на мен любимата случка по този въпрос беше веднъж на площадката като видях една майка да си кърми бебето на видима възраст около 10 месеца. аз нали голям пропагандатор на кърменето се умилих от гледката до момента, в който тя приключи, сложи го в количката и му даде пакетче пържени картофи от макдоналдс да си дояде...

Малко е гадно да не можеш да ядеш на корем хляб или сладко, но аз пък имам преимуществото да не обичам сладко (изключвам бременността, когато бях полудяла за торти, пасти и само такива ми се привиждаха, особено като ми ги забраниха).

това е било заради диабета, имам предвид желанието за сладко. и аз не обичам сладко, а при последната ми бременност налитах на бонбони, сладкиши, шоколади като невидяла. изяждах по една кутия тофифита за пет минути, направо не можех да се позная... накрая установиха, че имам начална фаза на гест. диабет, та се успокоих, че вкусът ми не се е променил трайно и няма да се наложи да се науча да правя торти, за да си утолявам жаждата за сладко до живот...

Hear Again...като каза за сладоледа и  се сетигх какъв цирк спретнахме нашето семейство пред шопа на Haagen Dazs  в Чарлстън ,SC миналия месец. Embarassed
Изтърсихме се цялото семейство барабар с куче доберманка и бебе ,купихме си по една чашка сладолед и се спряхме отвън да го хапнем,излиза мениджера и носи на кучето сладолед за кучета които скоро щяли да почнат да продават ,дава и чашката човека на кучето и тя естествено като невидяла...щото наистина е невидяла Laughingи го глътна на един залък почти.2 мин по късно тъкмо си тръгвахме и както сме застанали на главната врата това куче като повърна целия сладолед баш пред входа и ние  Embarassed Embarassed Embarassed-да видиш опашката на шопа как се стопи Laughing.
 Явно сме спестили калориите на бая хора в тоя момент  Laughing

и ние спретнахме онзи ден подобна семейна картина, само че в cold stone - пет члена семейство + куче, добре че то е по-дребен размер от вашата доберманка, иначе нямаше да ни побере предмагазинното пространство... никой не повръща, но пък щерките опитаха от 90% от предлаганите флейвъри, след нас се натрупа опашка, баща им потъна половин метър в земята от срам, че е отгледал капризни наследнички и накрая те понечиха да си тръгнат без нищо да купят... той обаче ги върна преди да ни набият.  не ни предложиха кучешки сладолед, но нашият куч набара един от детските сладоледи и си го хапна преди да го изловим без никакви стомашни проблеми.

ние уж щяхме да ходим към сан франциско, но съпругът като чу дъщерите си как плануват да прекараме поне два дни в местния six flags, каза НЕ, отказвам да ходя там! та се наложи последните ден-два срочно да препланувам петдневния ни уикенд. спряхме се на китното малко градче leavenworth, wa, което ни привлече с обещанията си за алпийска архитектура, многобройни кръчми с лееща се безспир немска бира и европейска кухня, зашеметяващи планински пейзажи и дълги горски маршрути. очакванията ни се оправдаха що се отнася до кръчмите и пейзажите, архитектурата беше в алпийски стил, но американско изпълнение, маршрутите не можахме да проверим, щото семейните членове под 16 годишна възръст категорично отказаха да експериментират в тази насока и прекарахме дните си в хотелския басейн, миниголфа, кръчмите, сувенирните магазини и местното кино... бащата се поразочарова от недостатъчното движение, но се успокои от качеството на бирата. аз за пръв път от b.c. (before children) ерата прочетох цяла книга за по-малко от седмица. та общо взето всички останаха доволни от така прекараната ваканция поне на 65%. ако се наканя да кача снимки, може да ви се отчета и с нагледен материал. рапорт даден!
Виж целия пост
# 8
Джи,глася се от няколко дена да ти давам идеи за заглавието на 16-та тема...закъснях,но защо ли се кахъря,ти си знаеш как да я кръстиш (за много неща те хващам,как мислиш кат' мен.хм,хм)Simple Smile))
   Страх ме е да се обадя по темата за сладко и сладоледи....аз само на такова мога да живея...не минава ден,без да хапна нещо сладко.Няма да изброявам,понже ще ме заклеймите...аз май се храня най-нездравословно от всички ви  Embarassed  За килограми не смея да се похваля,да не се урочасам сама Mr. Green
   Черпя по едно.
   
Виж целия пост
# 9
Блазе ви хора, че имате време и възможност да ходите на почивки! Simple Smile Аз в живота си съм ходила точно 2 пъти- веднъж като бях на 5 и се разболях тежко, та за седмица трябваше да сменим климата и веднъж като бях на 20 с мъжа ми ходихме за 2 дни в Балчик. Това са ми почивките преди, след деца, няма Simple Smileooooh! Мечтая си някой път и на нас да ни се случи, ама скоро хич не го виждам  Laughing
Виж целия пост
# 10
Народе,как е при вас (тези с 15-18 мес.деца)?...Малкият от няколко дена едни сцени като го слагам да спи,едно чудо  ooooh! Не ще да ляга,рев...Почти всяка вечр заспива така....
     И аз само мислено почивам,откакто родих насам  Rolling Eyes Ще стане скоро,ще....
Виж целия пост
# 11
Блазе ви хора, че имате време и възможност да ходите на почивки! Simple Smile Аз в живота си съм ходила точно 2 пъти- веднъж като бях на 5 и се разболях тежко, та за седмица трябваше да сменим климата и веднъж като бях на 20 с мъжа ми ходихме за 2 дни в Балчик. Това са ми почивките преди, след деца, няма Simple Smileooooh! Мечтая си някой път и на нас да ни се случи, ама скоро хич не го виждам  Laughing

моят мъж ако не изминем поне 50 мили разстояние от къщи, не смята, че сме излезли... та малки-големи деца, искам-неискам, възможно-невъзможно, ако искам да има мир в къщи, стягам багажа и тръгваме. не че се противя де, и аз обичам да пътувам. но тази беше една от малкото ни "почивки", които се вписват в стандартния модел от социалистическите времена - отиваш някъде и си прекарваш времето там спейки, ядейки и играейки белот... нашите ваканции обикновено минават в пътуване, съпругът е почитател на принципа "човекът е човек, когато е на път"...
Виж целия пост
# 12
моят мъж ако не изминем поне 50 мили разстояние от къщи, не смята, че сме излезли... та малки-големи деца, искам-неискам, възможно-невъзможно, ако искам да има мир в къщи, стягам багажа и тръгваме. не че се противя де, и аз обичам да пътувам. но тази беше една от малкото ни "почивки", които се вписват в стандартния модел от социалистическите времена - отиваш някъде и си прекарваш времето там спейки, ядейки и играейки белот... нашите ваканции обикновено минават в пътуване, съпругът е почитател на принципа "човекът е човек, когато е на път"...


Ами прав е човекът Simple Smile И аз съм на този принцип за 50-те мили Simple Smile Обаче това, че ние никъде не ходим и не почиваме го отчитам като абсолютна грешка. За съжаление така сме възпитани, да не отделяме време за себе си, за почивка ( макар, че се опитваме), родителите ни са такива, техните родители също. За 30 години дето са женени нашите са били само веднъж за 20 дни някъде да си починат и да направят нещо за себе си. Това е толкова важно, че повече няма къде и се надявам и ние да стигнем до момента, в който ще се възползваме от всякакви предложения за почивки Simple Smile.
Виж целия пост
# 13
Джи,глася се от няколко дена да ти давам идеи за заглавието на 16-та тема...закъснях,но защо ли се кахъря,ти си знаеш как да я кръстиш (за много неща те хващам,как мислиш кат' мен.хм,хм)Simple Smile))
Тино, ти не разбра ли, че си краставо магаре и да плясваме с ръце, па да се прегърнем и да търсим духа на БДж.

Темата си дойде с името просто, еле пък като захванахме сладостите - житейски и кулинарни.

миз, ти знаеш ли, че ей сега като прочетох от теб, за първи път ме осени, че то верно затова ми се е ядяло сладко, аз си мислех, че е някаква си бременна истерия, виках си, пак добре, че не заблизах сол или заръфах мазилка, както съм чела разни легенди из форОма. Дайте снимки, госпожо миз, ша ва замоля от сърце. Flutter

Джена се покри някъде, дали глозга някой комат бял хляб или дълбае торта с лъжица?

Виж целия пост
# 14
аз за пръв път от b.c. (before children) ерата прочетох цяла книга за по-малко от седмица. та общо взето всички останаха доволни от така прекараната ваканция поне на 65%. ако се наканя да кача снимки, може да ви се отчета и с нагледен материал. рапорт даден!

Само на почивка вече може да ми се случи такова нещо.  Peace Засега два пъти се е случвало само - във Вермонт и в Мексико (включвам тук и полета, включително наобратно).
Супер чувство е! (За съжаление при оскъдните гостувания в България не мога да го постигна, там определено не си почивам като хората).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия