консултация

  • 3 061
  • 7
Здравейте!Вчера реших да ида на гинекологичен преглед, защото не бях ходила от година да си направя цитонамазка. При прегледа ми казаха че имам ендоцервицит и уголемена матка  Cry . Притесни ме това, че лекарката иска да ме види на ехограф заради уголемената матка. Моля Ви кажете, какво да очаквам и какви могат да бъдат причините за това. Ще ходя след 2 дни на ехограф, но до тогава ще се побъркам от притеснение!Моля споделете!
Виж целия пост
# 1
Здравей!Виж каквото и да ти каже някой,най-добре провери в интернет.Оттам смятам че ще получиш най-пълна информация.Ще чакаме да разберем какви са резултатите.УСПЕХ
Виж целия пост
# 2
Тц, тц, тц...  Та къде му е кабинетът на доктор Интернет, че не го знам тоя?   newsm78
Щото гинекологът учил, учил, ама никой не се сетил да го попита каквото трябва (а ако не е пожелал да обясни, да го сменят с такъв, който обяснява) ами ще питаме Суля и Пуля от ФорОма какво й е аджеба на булята...  Crazy
Виж целия пост
# 3
Сийке, ставаш заядлива. Марш на море  Whistling
Виж целия пост
# 4
Тц, тц, тц...  Та къде му е кабинетът на доктор Интернет, че не го знам тоя?   newsm78
Щото гинекологът учил, учил, ама никой не се сетил да го попита каквото трябва (а ако не е пожелал да обясни, да го сменят с такъв, който обяснява) ами ще питаме Суля и Пуля от ФорОма какво й е аджеба на булята...  Crazy

Оригинално! Поздравления!!!  Hug Hug Hug
 Simple Smile
Без извинение...
Толкова сме се изродили, нямам думи.
Понякога една добра дума върши чудеса. Ако я нямаме, нека имаме достойнството да замълчим.

Към авторката - хубаво е, че си взела мерки. Всичко се оправя. Не се притеснявай.
Изпий едно питие, сподели с приятелка, разтовари се.
После ще вземеш решение в зависимост от резултатите.
  bouquet
Виж целия пост
# 5
Съжалявам, ако съм прозвучала грубо!  Confused
Но побеснявам, когато човек има сериозен проблем, на когото не обръща съответното внимание, а търси съвети от кого ли не - комшийки, врачки и в конкретния случай напълно непознати хора. Вместо да се потърси възможно най-компетентното мнение! Независимо дали става въпрос за умиращ домешен любимец или за елементарна човешка болежка, подобно нехайство ме изкарва извън всякаква човещина! Остава и да попитаме Гугъл, с всичките неграмотно написани постове, които изкарва, да ни посъветва за нещо толкова важно, колкото здравето ни!   ooooh!
Виж целия пост
# 6
Здравейте!Вчера реших да ида на гинекологичен преглед, защото не бях ходила от година да си направя цитонамазка. При прегледа ми казаха че имам ендоцервицит и уголемена матка  Cry . Притесни ме това, че лекарката иска да ме види на ехограф заради уголемената матка. Моля Ви кажете, какво да очаквам и какви могат да бъдат причините за това. Ще ходя след 2 дни на ехограф, но до тогава ще се побъркам от притеснение!Моля споделете!


уголемена матка означава, че или ще ти идва, или си бременна.
ендоцервицит е заболяване на канала на шийката на матката. обикновено е резултат от хламидна инфекция.
трябва да се лекува.
не съм лекар, тоест, присъединявам се към кака ви сийка - сливи ли имаш в устата да попиташ!
Виж целия пост
# 7
Вместо да се потърси възможно най-компетентното мнение!
Напрвила го е, не бъди дзвер!
Друг е въпросът, че темата не е за тук, а за Здравния
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия