Зачеване в първия ден на цикъла?

  • 9 929
  • 23
Може ли да бъде заченато бебе в първия ден от месечния цикъл?
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/8/37/
Виж целия пост
# 2
кой знае? всичко е възможно. Ходи ли на лекар? Може да не е било истински цикъл а само прокървяване.
Виж целия пост
# 3
цикъла е истински, на точната дата, това е сигурно
Виж целия пост
# 4
Чувала съм за такива случаи, така че смятам че е възможно, колкото и невероятно да звучи.  Peace
Виж целия пост
# 5
Случаи има много и то най различни.Защо да не може всичко е въжможно според мен. Naughty
Виж целия пост
# 6
Ами може, макар вероятността да е минимална, все пак я има!
Виж целия пост
# 7
По всяко време може, но такива случаи са редки.
Виж целия пост
# 8
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.Дано да е това,което ти искаш! Hug
Виж целия пост
# 9
Аз също си мисля че може,защото при някой оволацията може да настъпи дори и по време на месечния цикъл!Всичко е възможно!!!!
Виж целия пост
# 10
Напълно възможно, по всяко време може, макар и рядко да се случва!
Аз съм пример - не забременях по време на овулация  Peace
Виж целия пост
# 11
Напълно е възможно ,макар и рядко
Виж целия пост
# 12
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.Дано да е това,което ти искаш! Hug
Понякога "узрява" и втора яйцеклетка, рядко се среща, но е възможно. Така че може овулацията на другата да настъпи и по време на месечния цикъл. При мен се получи точно по този начин първата ми бременност, когато се пазехме по дати. Е, след аборта вече използваме традиционните методи, но тогава бях още млада и глупава.
Виж целия пост
# 13
По всяко време може, но такива случаи са редки.
Виж целия пост
# 14
Ако е писано, да стане-ще стане, Всичко е възможно. А ти искаш ли?  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия