бнт предаване за бълхите в София

  • 652
  • 4
Здравейте мамчета,
от бнт искат да направят предаване (репортаж) за проблема с бълхите в София. Търси се майка която да застане пред камера и да обясни проблема (не е страшно аз вече съм го правила ) Трябва да реагираме бързо защото е за утре. Ако някой е навит да помогне да ми пи6е на лична или на devetakova@fmplus.net  или на скаип с никнеим hanibalp. Разчитам на вас 
 
p.s извинявам се на модератора че пускам темата на няколко места, но ми се иска да стигне до повече хора
Виж целия пост
# 1
Здравейте мамчета,
от бнт искат да направят предаване (репортаж) за проблема с бълхите в София. Търси се майка която да застане пред камера и да обясни проблема (не е страшно аз вече съм го правила ) Трябва да реагираме бързо защото е за утре. Ако някой е навит да помогне да ми пи6е на лична или на devetakova@fmplus.net  или на скаип с никнеим hanibalp. Разчитам на вас 
 
p.s извинявам се на модератора че пускам темата на няколко места, но ми се иска да стигне до повече хора

А какъв е проблемът с бълхите в София?
Виж целия пост
# 2
Ами такъв,че ядат народа и децата най-вече!Особено в болниците има доста...и от там - по домовете...
Виж целия пост
# 3
Може и да не е от София, но някой от големите градове Пловдив Ст. Загора и т.н
Виж целия пост
# 4
И аз забелязвам че в Пловдив от известно време има много бълхи   Rolling Eyes  Сядаш на кафе - скачат ти по краката,в блоковете щъкат,чак по високите етажи стигат...и това не е от разни кучета или котки,не знам защо така става,но е адски гнусно. Страшна европейска страна сме  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия