Частна АГ клиника в Бургас?

  • 7 772
  • 9
Здравейте,
 Можете ли да ми помогнете с координати на клиника или добър гинеколог в Бургас, на който може да се разчита през летните месеци? Става въпрос за бременна в 7-ми месец. Предварително ви благодаря за съдействието!
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Частна клиника в Бургас не бих ти препоръчала!Има само една( на доц.Михайлов) но едва ли накой тук ще ти препоръча да я посетиш по какъвто и да било повод!Добри лекари има ,но за повечето от тях (напр. д-р Калчева и д-р Гамишев) трябва да си запазиш час поне 2 седмици по рано.Вероятно се нуждаеш от лекар,който евентуално да посетиш при спешен случай.Бих ти препоръчала д-р Ковачева.Работи всеки ден от 14.30 до 17.30 в частния си кабинет на ул.Патриарх Евтимий( иначе завежда Родилно отделение в Окръжна болница).Не е необходимо да си запазваш предварително час.Много е внимателна и по мое мнение си разбира от работата.Ако ти е необходим телефон или повече информация пиши ми на лични.Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз съм много доволна от Лазарова, но е малко груба. Другото е, че не приема със записване. Ако нещо се наложи, не ходете в Розовата болница срещу хотел Космос. Там работи Вълкадинова и за нея съм сигурна, че е ужасна. Само с това мога да помогна.
Виж целия пост
# 3
Аз съм много доволна от Лазарова, но е малко груба. Другото е, че не приема със записване. Ако нещо се наложи, не ходете в Розовата болница срещу хотел Космос. Там работи Вълкадинова и за нея съм сигурна, че е ужасна. Само с това мога да помогна.
newsm78 Само при Вълкадинова ходя и не съм разбрала да е ужасна!!!
Кажи защо е такава!
Виж целия пост
# 4
пълна некадърница и пе4албарка е тая вълкадинова.нищо не разбира от ехиграфа,вместо да ми види бебето видя киста и ми изписа хап4ета за предизвикване на цикъл.а после като я питах опасни ли са за бебето каза,ами млада си направи аборт......ако я видя ще я заплюя.
препоръчвам георгиев,кал4ева и гамишев.и тримата са много заети,но поне си разбират от работата.
Виж целия пост
# 5
пълна некадърница и пе4албарка е тая вълкадинова.нищо не разбира от ехиграфа,вместо да ми види бебето видя киста и ми изписа хап4ета за предизвикване на цикъл.а после като я питах опасни ли са за бебето каза,ами млада си направи аборт......ако я видя ще я заплюя.
препоръчвам георгиев,кал4ева и гамишев.и тримата са много заети,но поне си разбират от работата.
Това с аборта не мога да го повярвам. Ходя при нея от доста време, но никога не се е държала лошо или неадекватно!
Каквито и проблеми да съм имала, ми е помагала!
Но ... всичко е възможно!
Виж целия пост
# 6
Здравей!
Частна клиника в Бургас не бих ти препоръчала!Има само една( на доц.Михайлов) но едва ли накой тук ще ти препоръча да я посетиш по какъвто и да било повод!


А защо не препоръчвате частната клиника на михайлов? Има ли причини? Защото аз мислех да се насоча натам, става въпрос за аборт
Виж целия пост
# 7
прекалено много жени останаха без яйчници и матки заради частната клиника на Михайлов.
Отиди в болницата и си плати там в АГ отделението има ВИП стая ако искаш 0ще ти направят аборт но поне няма да го направи пиян лекар.Не че някой може да ти гарантира че на 100% всичка ще е ОК но в болницата е 100 пъти по-сигурно от където и да го погледнеш.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравей!
Частна клиника в Бургас не бих ти препоръчала!Има само една( на доц.Михайлов) но едва ли накой тук ще ти препоръча да я посетиш по какъвто и да било повод!


А защо не препоръчвате частната клиника на михайлов? Има ли причини? Защото аз мислех да се насоча натам, става въпрос за аборт

Здравей!За съжаление се включвам много късно и сигурно вече си решила проблема си!Ами  Михайлов е известен още като касапина!Правил е много грешки в известен период от кариерата си благодарение на ,които много жени едва не загубиха живота си!Има заведени много дела за лекарска некадърност срещу него!Доколкото знем дори са му отнети правата като лекар и в клиниката работи синът му.
Щом става дума аборт- можеш да отидеш в Оксиком при д-р Добрева.За 1 час, с пълна упойка,цената е 130 лв.Успех! Hug
Виж целия пост
# 9


За съжаление се включвам много късно и сигурно вече си решила проблема си!
Maryfly, грешката е моя! Ами наистина по-добре не рискувай с Михайлов!Ако те интересуват подробности пиши ми на лични!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия