Попълване на бръчки

  • 15 555
  • 31
Имам две ужасни бръчки по линията на усмивката, от носа към устните. Явно само с кремчета няма да успея да ги махна.
Чувала съм за попълване на бръчки чрез инжектиране на хиалуронова киселина. "Инжекциите са напълно безвредни...
Ефектът е моментален...Трайността е 1-2 години..." това от рекламната брошура. 
Питането ми е, някой от вас подлагал ли се е на подобна процедура? къде? колко струва?  болезнено ли е?
  има ли ефект? колко е траен?
 Всяка информация от личен опит ще ми е полезна Hug
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата с интерес.  Peace
Виж целия пост
# 2
Чак пък една ,две години-правят се поне два пъти в годината,но на твоята възраст за какви страшни бръчки става на въпрос-не ти ли е раничко за такива процедури?Сега си на 30,а на 45-50 какво ще правиш?Има толкова добри кремчета,не си подлагай кожата на експерименти-ти си само на 30,ако искаш след време да запреличаш на някои наши величия -пробвай. Stop
Виж целия пост
# 3
явно сега се притеснява моми4ето, то като стане на 45,50 няма да и пука ве4е пьк и тогава за тази вьзраст е нормално  да има ама сега  Rolling Eyes по добре ако има на4ини да се тьрсят за само4уствието и това да се 4увства добре и спокойна  Peace
Виж целия пост
# 4
Моля,моля-познавам жени които на 46,изглеждат максимум на 30 и жени на 65 изглеждащи на 45-46 -със здравословен начин на живот , подходяща козметика и постоянство. NaughtyЖивотът не свършва след 30,а те първа започва. Peace
Виж целия пост
# 5
Да, да, да
 
И все пак, никой ли не е запознат с въпросната процедура?

Виж целия пост
# 6
Потърси в форума хиалуронова киселина и ще ти излязят мнения-бях чела нещо по въпроса . Peace
Виж целия пост
# 7
Потърси в форума хиалуронова киселина и ще ти излязят мнения-бях чела нещо по въпроса . Peace
Благодаря Кали  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Няма защо.Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Имам позната, която си правеше устни с такава киселина, безвредна е наистина, но е нетрайна към 10-ия месец се губеше ефекта. Мисля, че не е и много скъпо.(400евро за устни, но може и да съм позабравила)
Виж целия пост
# 10
По цял свят лекарите препоръ4ват след 25г. да се направи първата процедура с цел "профилактика", ако мога така да го нарека, т.е предотвратяване задълбочаването на бръчките. Спокойно можеш да си сложиш Ботокс и филър с хиалуронова киселина!
Виж целия пост
# 11
Мисля да го направя ето тук http://www.skinsystems.hit.bg/index.html
ако някой има лошо мнение за салона, моля да ми каже преди да са ме боцнали Crazy
Стискайте палци, после ще разказвам и показвам.
Виж целия пост
# 12
а колко струва?
Виж целия пост
# 13
Като се боцнеш,независимо в кой салон -да дадеш повече информация. Crazy
Виж целия пост
# 14
Тъкмо вчера ми инжектираха  филър с хиалуронова киселина в назолабиалните гънки- все още не бих ги нарекла бръчки.Ефектът е отличен, направо поразителен.Болката е от убождането , напълно търпима.Цената е  съвсем приемлива.Инжекциите ги прави лекар- дерматолог. Имам  и ботокс на челото вече трети месец и все още държи..Ефектът му е просто супер. Да си кажа и това ,че  съм на 41 години. От десетина години използвам само ексклузивна козметика , давам наистина много пари за кремове , серуми и всякакви, подобни.Но истината е, че дали кремът е за 20 или 200 лева - все тая. За съжаление  всичко действа  само на  епидермиса  и е почти само психотератия.Истинска промяна видях само от тези  инвазивни процедури. Няма значение възрастта-можеш да ги направиш и на 30 ,ако  нещо не ти харесва. Можеш да ги повтаряш, когато ефектът се изчерпи колкото си искаш.  И по повод някои забележки да  спомена- оказа се ,че животът не свършва на 40 , ами е много гот, защото грижите по децата са вече много малко, времето за себе си- много повече и други такива.Подозирам , че и на 50 е така. Не се страхувай - избери си добър специалист и действай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия