Препоръчва се от...

  • 1 523
  • 33
Всички гледаме реклами, които завършват с: "Препоръчва се от Българска педиатрична асоциация, Киноложко дружество, дерматолози, стоматолози и т.н." Това влия ли ви при избора на продукт? Предпочитате ли "препоръчани" продукти?  lalalala
Виж целия пост
# 1
Сама преценявам, защото този(тази) съфорумец (съфорумка) може да вярва на реклами, пък и не е казано че трябва да имаме еднакъв вкус и еднакво мнение по всичко.

Обаче вярвам на Индезит, Електролукс и т.н. когато ми препоръчват Ариел (но само след като съм тествала стоката)
Виж целия пост
# 2
Всички гледаме реклами, които завършват с: "Препоръчва се от Българска педиатрична асоциация, Киноложко дружество, дерматолози, стоматолози и т.н." Това влия ли ви при избора на продукт? Предпочитате ли "препоръчани" продукти? 
Точно на БПА (Българска педиатрична асоциация) не бих повярвала в близко време... съвсем наскоро до мен достигна, че шефът й - доц. Генов (Генев, Генчев - забравих) например отрича всякакви препоръки за кърмене и захранване от Световната Здравна Организация и УНИЦЕФ, както и Министерството на Здравеопазването у нас, което например приема тези препоръки и щял да подкрепи подобно нещо само и единствено когато види със собствените си очи родни, български изследвания по въпроса... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
доверявам се само на близки, на които имам доверие.
като знам, че еди-кой си разбира от еди-какво си, съм склонна да се вслушам в съветите му.
основно се доверявам на себе си
Виж целия пост
# 4
Доверявам се само на лични пазарни проучвания. Тома неверни, к'во да правиш.
Виж целия пост
# 5
На препоръката, че Ситроен се кара с еди-какво-си масло вярваме и мъж ми купува от него.
А, че асоциацията на стоматолозите ми била препоръчвала Сенсодин... Ами не ми е вкусна, не я искам.
Виж целия пост
# 6
Решението ми да купя даден продукт не се ръководи от това кой ми го е препоръчал. Приемам го като съвет или мнение, което ми дава повече информация за продукта. След това избирам, базирайки се най-вече на опит или на моментно желание.
Виж целия пост
# 7
Не, знам как се наемат такива рекламни авторитети.
А на стоматолог, който ни препоръчва паста за зъби, за да са здрави те, а той да няма работа не вярвам  Naughty
Виж целия пост
# 8
Добре де, ама ако педиатърката ми повярва на препоръката на Българската Педиатрична Асоциация?  newsm78 И по този начин ми препоръча да не кърмя?  Thinking

Подобен пример - реклама на прахове за пране дават основно по време на детските филмчета, така детето ми като тръгнем на пазар настоява за даден продукт...
Виж целия пост
# 9

А на стоматолог, който ни препоръчва паста за зъби, за да са здрави те, а той да няма работа не вярвам  Naughty

Е как, рекламният договор му е осигурил пенсионен фонд. Той за какво да работи?! Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Бих платила на някоя от споменатите
организации, форуми етцетера, за да
бъдат поставени върху моите продукти
стикери в ярък цвят, че въпросните там
организации препоръчват точно това,
което аз искам да продам. Вярвам, че не
съм първата сетила се. Иначе се старая
да не съм жертва на рекламата. Жалко е
обаче, че невинаги успявам да се изплъзна.
Виж целия пост
# 11
Доверявам се само на лични пазарни проучвания. Тома неверни, к'во да правиш.

Абсолютно!!

А Сензодина заменете с Лакалут. Също така ле4ебните пасти не са вкусни
 Peace
Виж целия пост
# 12
Подобен пример - реклама на прахове за пране дават основно по време на детските филмчета, така детето ми като тръгнем на пазар настоява за даден продукт...
Представяш ли си, ако между
Татко Барба и Мечо Пух врътнат
водка Флирт, Екстаз и прочее...
Виж целия пост
# 13
...
Виж целия пост
# 14
Още един маркетингов трик. Не се връзвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия