Записване на детето в детска ясла/градина.

  • 6 515
  • 11
Здравейте!
Имам следния въпрос: има ли определен срок през календарната година, в който могат да се подават документи за записване в детски ясли и градини, или това може да стане през цялата година?
Моля който е минал по този път или просто е запознат - да помогне!
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23798.0
Виж целия пост
# 2
Когато исках да подам документите на дъщеря ми за ясла от съответната градина в Младост 3  ми посочиха датата от която започват да приемат документи. В конкретния случай беше от средата на февруари. В градината в Дружба1 ме информираха , че ще приемат документи от първи септември и аз подадох септември пък при тях.
Доколкото виждам обаче си избери градина и разбери как стоят конкретно сроковете при тях, съобразено с годината на раждане на детенце.  
Виж целия пост
# 3
Колкото градини, толкова изисквания. Най-добре провери на място.
Виж целия пост
# 4
Миналата година, когато подавах документи в 2 ясли, се обаждах предварително и имаха различни изисквания. Така че се обади и питай, за да не се ракарваш напразно и да си приготвиш документите, които искат. Успех!
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ти, muzka_1!
Явно и в това отношение "нема ред".
Питам, защото във връзка с новата процедура от 01.01.2007 бях чул да се споменава, като краен срок за записване 31.05.
Но не съм сигурен в това.
Виж целия пост
# 6
Да.
Май на място ще е най-добре.
Виж целия пост
# 7
По принцип приемът в детските градини и ясли е 1 септември, а документи се подават от 1 януари. Т.е. ако искаш детето ти да тъгне на градина/ясла тази есен (01.09.2007) трябваше да подадеш документи 02.01.2007. Ако искаш детето да тръгне догодина - 01.09.2008 документи тябва да подадеш веднага след нова година - 02.01.2008. Понеже местата в градините са малко още на първия работен ден след нова година родителите се редят на опашки от 04ч. сутринта, за да подадат молби първи и да се класират. Познавам хора подали молби на 05 януари и вече местата са запълнени.
Но провери конкретната детска градина, която те интересува - при тях нещата може да стоят другояче.
Виж целия пост
# 8
    При нас явно се подават между 4 и 6часа,в първият работен ден на месец януари...Може и после,но нямаш никакъв шанс за прием! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Да. И аз така чух - един колега сподели преживявания.
Това е то насърчаване на раждаемостта! #2gunfire

survivorBG
Виж целия пост
# 10
Това е то насърчаване на раждаемостта! #2gunfire


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Да. И аз така чух - един колега сподели преживявания.
Това е то насърчаване на раждаемостта! #2gunfire

survivorBG
И ние вече им сърбаме попарата!Ако знаете какви неща ми се иска да направя на госпожа Директорката!!! Mr. Green #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия