Казус-майчинство/градина

  • 755
  • 3
Така, знам, че има и закована тема, за майчинството-счетоводно, но ми е по-различен въпроса.
Всички знаем, че документи за ясла/градина се подават януари месец.Само и единствено тогава.Лятото излизат списъците с приети деца и на есен те започват да посещават градината.Майчинството последно колко месеца е?9?Решавам, че трябва да се върна на работа след 9 месеца по една или друга причина.Хипотетично детето ми трябва да го приемат в ясла.Да, но то е родено март месец и на нероден Петко документите няма как да подам януари още.Сега съм принудена да чакам януари 2008г, когато МОГА да подам документи.Да ЧАКАМ лятото списъци и евентуално ако ми е прието детето-чак на есен да тръгне на ясла.Т.е.-този прием само на есен и това подаване на документи само януари месец ме връзва принудително вкъщи цяла година почти.Изборът-частна, лелка от бюрото по труда или на каишка вкъщи само...Или греша някъде? Thinking
Виж целия пост
# 1
Тъй е.
Аз бях така тази година. Някои майки обаче казаха, че записвали неродените си деца на тяхно име и са ги приели.
Имаше тема в "нашите деца"
Аз обаче късно се светнах по този въпрос, та ще се борим за ясла догодина.  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Ако е само детска ясла, а не ОДЗ има прием и не само септември месец, а и през другите месеци...така че и това е вариант...макар, че с това подаване на документите януари - пак ще почакаш
Виж целия пост
# 3
Когато говорим за прием в яслите вярно ли е че децата трябва да могат да ходят стабилно?  newsm78

На мен ми казаха от 2 градини, че дъщеря ми ако като не може да ходи стабилно няма да я приемат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия