Какво правите с ненужните козметични продукти?

  • 2 237
  • 63
   
   Как постъпвате когато нещо не ви допадне или просто вече нямате нужда от него?   Rolling Eyes
   Аз лично подарявам, не обичам да изхвърлям. Правя го само в краен случай, ако продуктът наистина за нищо не става...
 
Виж целия пост
# 1
Хвърлям ги  Confused
Виж целия пост
# 2

И аз.
Виж целия пост
# 3
  Ако не съм го ползвала и някой прояви интерес го подарявам, ако не - хвърлям.
Виж целия пост
# 4
Аз не обичам да хвърлям и някои кремове за лице, които не ползвам вече ги ползвам за ръце и крака  Laughing Иначе обичам да си имам запаси от някои неща по няколко вида - например душ гелове или шампоани и много обичам когато свърши стария да си избирам кой да подхвана  Laughing
Виж целия пост
# 5
Местя ги от едно място на друго и след това в коша  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Първо ги местя от тоалетката в шкафа, след това се чудя кое на кой на подаря и ако нещо не го иска някой го хвърлям.
Много мразя, когато имам такива продукти, но за съжаление рядко ми се случва нещо да употребя до край.
Виж целия пост
# 7
Изхвърлям ги. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз също не обичам да хвърлям. Подарявам, все имам на кого да подаря. Пък и хората се радват. Между другото съм забелязала,че нещата които са по-скъпи по - не ми допадат и как да ги хвърля.
Виж целия пост
# 9
Хвърлям ако не става за нищо, подарявам ако е добър продукт, но просто на мен не ми допада Peace
Виж целия пост
# 10
и аз подарявам,само ако е развален го хвърлям
Виж целия пост
# 11
хвърлям само като се развали,иначе им бърша праха Joy
Виж целия пост
# 12
много ми е кеф да изхвърлям разни неща  Mr. Green
като дете събирах много боклуци, но един ден като се отприщих да хвърлям та до ден днешен  Simple Smile
изхвърлям и дрехи и ненужна козметика и после ми става едно такова лекичкооо  Joy голям кеф е!
Виж целия пост
# 13
Подарявам Peace
Виж целия пост
# 14
много ми е кеф да изхвърлям разни неща  Mr. Green
като дете събирах много боклуци, но един ден като се отприщих да хвърлям та до ден днешен  Simple Smile
изхвърлям и дрехи и ненужна козметика и после ми става едно такова лекичкооо  Joy голям кеф е!
    
    И аз бях така! Наистина е по-леко сега, но има какво да се желае...  Joy
   
    П.П. Dreamlife, разсмя ме много!   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия