Да поговорим за мечтаното дупе

  • 34 510
  • 244
 За дупета е темата. Аз знам, че всяко от нас притежава перфектното такова Mr. Green Но все пак, ако имаше някаква такава възможност, чие дупе бихте искали да имате? Моля, фото материала е препоръчителен.
отивам да ровя и да пейстна своето дупе-идол
Тази тема задължително да се разглежда отзад-напред  Laughing
Виж целия пост
# 1
Ничие не искам, харесвам си моето Heart Eyes Снимки - на лични Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Дано не звучи нескромно, но и аз си харесвам моето, като се има в предвид колко неща не харесвам в себе си, това е едно от тези които харесвам  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Променяте темата Crossing Arms. Много пък сте перфектни. Поне пейстнете нечие известно, което прилича на вашето Laughing
Виж целия пост
# 4
Дано не звучи нескромно, но и аз си харесвам моето, като се има в предвид колко неща не харесвам в себе си, това е едно от тези които харесвам  Embarassed
-Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 5
Искам си моето, ама отпреди няколко годинки Mr. Green
С годинките вече започва да ми личи, че не спортувам. Преди бях  стегната ей тъй, естествено. И се чудех и маех на хората, дето висят по 3-4 часа седмично по фитнесите, за чий Whistling
Сега си гледам задника в профил...же-то вече определено си казва думата Sad Ама пусто, явно не съм достатъчно суетна, за да се надупя да тренирам Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз искам такова:



Виж целия пост
# 7
За мен, този :
Виж целия пост
# 8
Че вие фотошоп нямате ли си бре, та сте се зазяпали по хорските фотошопове Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Тъкмо се чудех...това, което си пожелах как се прави?! Да се скъсам от трленировки няма да го докарам такова. Как се прави такова опната дупе бре хора? Tired
Виж целия пост
# 10
Касиди, с тренировки и подходящо хранене се прави. Честно. Ама много упорита работа е.
Виж целия пост
# 11
Склонна съм да се пробвам, колкото и както е нужно. При все че съм спортувала 8 години и имам добре развита мускулатура и в настоящето се потя и тренирам, еми не става такова и това е...
Виж целия пост
# 12
 Аз моето хич не го харесвам...
Виж целия пост
# 13
Аз харесвам дупета като на Дженифър Лопес. Grinning
Разположено под тънка талия.
Моето си го харесвах до преди 7 години.
Сега иска тренировка.И то много сериозна. Confused
Виж целия пост
# 14
Хайде и аз в отбора на нескромните Mr. Green. Моето си го харесвам много, а мъжо е луд по него Mr. Green. Но, след две раждания имам малко целулит. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия