Бихте ли си позволили връзка с мъж доста по-млад от вас /10-15години/ ?

  • 4 152
  • 79
Бихте ли си позволили връзка с мъж доста по-млад от вас /10-15години/ ?
Виж целия пост
# 1
Бихте ли си позволили връзка с мъж доста по-млад от вас /10-15години/ ?

Ако съм на 40, а той на 30 защо пък не! Но в момента съм на 28 и да се хвана с 18г ми звучи абсурдно! След 30г ми се струва,че и мъжете са горе долу на един акъл с жените, въпреки, че реално ако се замислиш има индивиди, които и на 30 и на 40 и на 50г се държат, като инфантилни тиинейджъри! зависи си от мъжа!!
Виж целия пост
# 2
Не,не бих.
Виж целия пост
# 3
Не, но това са си мои възгледи. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Как пък не...
Виж целия пост
# 5
Това означава с 15-20 годишен младеж. То и аз не изгледжам на 30, но- не, мерси! Засега Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Авантюра - да, връзка - не.
Виж целия пост
# 7
Не.
Виж целия пост
# 8
Честно ли? Не- аз съм на 23 и ако е по -малкък с 10-15, би трябвало да е на 8-13  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Естествено, че повечето ще отговорят с НЕ, просто защото повечето мацки тук са младички и 10-15 год. разлика избива на педофилия.   Иначе защо не?
Виж целия пост
# 10
ми аз съм на 25 и не мога да си го позволя, но ако на 40 ме хареса някой 25-30 годишен-естествено че ДА ! Grinning
Виж целия пост
# 11
Авантюра ДА но .....................
Виж целия пост
# 12
На 35 съм. Не мога да си представя нито авантюра, нито връзка с 20-годишен младеж. Та на теория аз мога да му бъда майка. Но това са си мои възгледи - не харесвам прекалено големите разлики във възрастта, не отговарят на моя темперамент и на моите виждания. Плюс/минус една-две години са ОК, повече - не, благодаря!
Виж целия пост
# 13
 Laughing smile3508
Виж целия пост
# 14
В по-напреднала възраст - защо не, но сега съм на 26 г. - трудно ми е да си се представя с 15-16 годишен, а и ще нося наказателна отговорност Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия