Плуване за 3 годишно?

  • 1 119
  • 8
Здравейте, много търсих но почти нищо не намерих в архива Tired
Много искам да запиша сина си на плуване сега лятото. Той е на три години и има астма. Препоръчаха ми да го запиша но досега нищо не намерих за толкова малки деца навсякъде са за над 5 годишни Confused. Моля някой ако има информация да сподели Hug
Виж целия пост
# 1
Бях чела тук преди време ,а и моя приятелка сега води 2г си дъщеря(детето е с др.заболяване) в басейна на зала Спартак.Има група за деца с увреждания,на които много помагат.Вие не спадате към тях,но просто ви споделям че там има такава група,а също така има  и за здрави дечица,която мен също ме интерисува.Родителите са много доволни ,но е трудно да се запишеш ,защото няма свободни места.Това е информацията относно тази група за деца с увреждания.Идете на място и си разпитайте за вашия случай.
Виж целия пост
# 2
има детски градини с басеин,даже и държавни,имам спомен за тази на окръжна болница ,освен ако не са се променили нещата.
Виж целия пост
# 3
В клиниката на Мазнейкова http://www.mbal-sofia.com/news.php?newsid=9 има група с много малки дечица. Плуват в джакузито. Треньорът се казва Атанас Берберов, тел. 8184651,0899 393 490. Говори директно с него. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И мен ме интересува...А какви са отзивите за клиниката на Мазнейкова и треньора ???

А за Спартак - тък като мъжа ми редовно ходи да плува там и е питал за плуване за деца - казали са му, че детето е малко и не могат да го приемат...
Виж целия пост
# 5
Аз проверих в клиниката на Мазнейкова за плуване на моите синове преди  месец и говорих с треньора. Изглежда свестен, но засега моите не са плували там. В разговора ми с него, той спомена, че има група за съвсем малки деца - около 4 годинки, но не съм го разпитвала, защото момчетата ми са голями. Иначе басейнът е топъл и много чист. Все пак там плуват бременни.
Най-добре говорете лично с него.
Виж целия пост
# 6
Мерси за отговорите Hug Днес уговорих час за събота за да видят дали ще може или още е малак в болницата на Мазнеикова Peace
Виж целия пост
# 7
А някой може ли да ми отговори къде се намира тази болница?
Нещо не се сещам? И защо на Мазнейкова, сайтът даден по-горе е на болница Света София.
Виж целия пост
# 8
А някой може ли да ми отговори къде се намира тази болница?
Нещо не се сещам? И защо на Мазнейкова, сайтът даден по-горе е на болница Света София.
Защото това е нейната  клиника.  Влез в СПА център и ще видиш снимки на малки дечица в джакузито, където тренират.
Болницата се намира след Била на бул. България, посока Бояна. Съвсем нова и самостоятелна сграда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия