няколко въпроса

  • 580
  • 1
Здравейте, доктор Нивея.Въпросите ми са-бебето ми е на 10 мес.от 6 месе4ен е с АД сега е по добре лятото но много си 4еше уши4ките бърка навътре и си прави рани4ки излиза му и доста ушна кал ушен лекар каза 4е не са възпалени слагахме му капки ОТИПАКС но не виждам особенно подобрение също си 4еше и глави4ката а няма видимо нищо лекуваме го с хомеопатия и ни казаха 4е може да е от АД вие как мислите?също възможно ли е за това 4е аз сьм с RH- а сьпруга ми с+да влияе защото като се роди го изписаха с гурли4ки после сополки доста време целият беше в папки после му излезе огромна гноина папка каквата не бях виждала и на вьзрастен 4овек и после този АД   и като настина ведньж едното о4енце пак запо4на да има гурли4ки може ли да е от несавместимостта на RH.малкия е  А+ резултатите ми за анти тела през бременноста  бяха добри.Може ли гурли4ките да са заради мен 4е аз сьм с бяло те4ение да не сьм го заразила и после с кьрмата не6то незнам...кьрмих го само 1 мес 4е ми се вьзпаляваха постоянно каналите и ме цепиха.сьщо малкия има нещо като трето зьрно ще расте ли или ще си остане тька и от другата страна леко се вижда ама по не е изразено.яице не му давам може ли да пробвам сега като е по добре има ли вероятност пак да се появят тези гадости от АД.Ве4ер се изкашле по веднаж като магарешка кашлица като го прослушват казват 4е нищо няма защо ли е тька това е от доста време месеци ама не всяка ве4ер.предната седмица поврьщаше по4ти след всяко хранене тои оби4а да си похапва али преяжда храня го от децка кухня и междувременно бисквитка пръ4ици плад сок4ета не мисля 4е е много.Много са нещата благодаря ви за вниманието с уважение една Бургаска майка
Виж целия пост
# 1
Здравейте!
АД не е в резултат на вашата кр. група и отрицателния фактор. Обривът също. Тъй като е имал инфекция, коята не е лекувана с антибиотик, може да е останал носител най-често на златист стафилокок и той да е причината за всичките тези оплаквания. Предлагам Ви да се изследва секрет от нос и гърло и очи и след получения можете пак да пишете. Ако е този бактериален причинител тогава е необходимо лечение, за да се изчсти от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия