Искам да попитам

  • 570
  • 9
От каква възраст започнахте да давате на децата си шунки,пастети,ястия с купешка кайма,пушени меса.салами,кренвирши и всякакви там производни?Не съм давала досега и нямам намерение скоро да давам но взе да ми става любопитно кога започват да дават повечето майки такива храни.Понеже вече от няколко места чувам че дават на децата си само аз ли съм с някакви предразсъдъци или не? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
От изброените Иво е ял само шунка, филе и кренвирши.
Не се сещам кога точно ги дадох за първи път, но във всичик случаи е било след 2,5 годишшната му възраст.  newsm78
Виж целия пост
# 2
Пастети , салами и кренвирши аз самата не понасям и не смятам въобще да му давам  Naughty
На около година и 3-4 месеца му давах шунка , филе , кашкавал ... Малко по - късно е хапвал и луканка .
Вече давам купешка кайма  Peace Не му е станало нищо .
Виж целия пост
# 3
Абе давали сме от тази възраст горе-долу,но вече ги избягваме и купуваме само шунка,рядко кренвирши,а салам изобщо не даваме
Виж целия пост
# 4
След година и половина.
Виж целия пост
# 5
Пастети, кремвирши, шунки и пушени меса не давам и не смятам скоро да дам  Stop Но е опитвала луканка и понякога готвя с купешка кайма  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
След година и половина.
Да! Единствено съм против пушените меса и кренвиршите.
Виж целия пост
# 7
Досега Тери е хапвала само кайма/на мусака/.
Виж целия пост
# 8
Моника ходи на ясла, така че е може би е яла някои от изброените. Вкъщи не яде, щото и ние рядко ядем.
Виж целия пост
# 9
Шунка и филе хапва от 1-2 месеца, значи година и половина. Суджук и луканка е опитвала. Кренвирши, пастет, салам не мисля да давам, освен инцидентно. Готова кайма яде отвреме-навреме, когато готвя с такава. Не всеки път имам възможност да смилам месо в месарница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия