Мюзикъл в Лондон?

  • 4 297
  • 21
Много се чудих къде да пусна темата, дали да не попитам в Английската тема и т.н., но пък не само живеещите в Англия са ходили на мюзикъл в Лондон, така че питам всички - препоръчайте ми нещо? КОЙ ДА ИЗБЕРА?

Едни ми казват Мери Попинс (била като национален герой вече  Laughing). Друг е за Чикаго, трети за друго  Crazy Кажете вие  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз ходя на всеки мюзикъл, който излезе тук, така че някои съм гледала. Не знам за нивото в Англия, обаче.
Зависи от какво се интересуваш. Много исках да отида в Ню Йорк, но за Мери Попинс и Wicked нямаше билети. Едни от най-гледаните са там. Двете истории са различни, така че трябва да е какво повече ти харесва.
Чувала съм, че Les Miserables е много добър, но е сериозен мюзикъл.
Четох и гледах рецензии за " Lord of the Rings" , в който са вложили много пари за ефекти.
Аз гледах преди 2 седмици Тарзан ( но не го дават в Лондон). Беше много хубаво направен.
Лично аз бих отишла на Woman in White, но не го видях на този сайт.

Та ти от какви истории се интересуваш?
Виж целия пост
# 2
Wicked ми допадна от трейлъра, падам си по фентазитата, но пък и от такива тип Брилянтин..Като цяло много обичам мюзикъли и не искам да пропусна в Лондон. И Чикаго бих гледала... Виждам, че и Фантома на операта дават  Crazy просто всичко ми изглежда примамливо
Виж целия пост
# 3
Това е най-големият проблем, когато са много и е трудно да избереш. Прави ми впечатление, че не са много скъпи билетите. Тук става все по- скъпо и по-скъпо. Чикаго не бих избрала.
Виж целия пост
# 4
Честно казано аз за Чикаго съм чувала само от реклами тип " купете си новата спирала за очи на .... С нея бяха гримирами актрисите в мюзикълът Чикаго" . Става досадно в един момент....
Виж целия пост
# 5
Което и да избереш, няма да съжаляваш! Просто атмосферата в театъра е невероятна, публиката също!
Аз лично останах много очарована от Мери Попинс  Peace Водих няколко деца да го видят, но честно да ти кажа, децата в залата се брояха на пръстите на ръцете  Laughing Мюзикъла е правен съвместно с Дисней, впечатляващи декори и костюми! Английската атмосфера е доста автентична  Mr. Green
Можеш да видиш части от постановката в официалния им сайт ТУК
Виж целия пост
# 6
Препорьчвам ти Hairspray i Wicked. Гледах Hairspray и много ми харесва. Ако харесваш туп музика 0т 60-70, суйнг, този мюзикьл определено ще ти хареса. Разбирам ти проблема, има такьв огромен избор. Сьщо цените на билетите хич не са зле, поне тези които са показани . Интересно ми е дали минават за скьпи, или просто тези места са на покрива и ти трябва бинокьл. Тук да си взенеш добро предно място е над $100
Виж целия пост
# 7
Аз честно да си кажа, не мога много да си представя при онлайн купуване, къде точно ще ми е мястото  Embarassed
Иначе много обичам музиката от '60  Hug
Виж целия пост
# 8
Тези билети не са ли last minute с намаление? Не погледнах основно сайта.
Все още ме е яд, че нямаше кой да дойде с мен в Ню Йорк. Там много исках да гледам Pirate Queen и имаше от будката за намалени билети за по $ 50-60.

Каня се есента да отида до Лондон и мислех да отида на Woman in white. Не го ли дават вече?
Виж целия пост
# 9
Ако купуваш през тикетмастър мисля, че ти показва къде са местата. Аз купувах наскоро, но за детски театър  Simple Smile Ако харесваш АББА, идете на Мама Мия  Grinning
Виж целия пост
# 10
Какъв е сайта за тикетмастер?
Ама че съм... видях го!!!
Виж целия пост
# 11
Да, Абба е супер готин. Но няма много специални ефекти.
 
Виж целия пост
# 12
Ееее, вече съвсем се обърках  Crazy Мислех, че колкото по-рано купя билети, толкова по-евтино ще излезе. Така ли е?
Виж целия пост
# 13
Според мен не. Най-евтино е, когато разпродават непродадените.
Виж целия пост
# 14
Ами ако няма непродадени  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия