Каква вода за пиене ще давате на децата си на морето?

  • 1 655
  • 30
Здравейте Майчета,
Синът ми е на 8 м. и ще го водим на море, но се чудя каква вода ще му давам там. Като вариант се сещам или за изворната вода на Девин, но към нея съм малко резервирана, или водата на Хип, която път трябва да мъкна от тук. Ще се радвам да споделите идеи. Благодаря предварително   bouquet.
Виж целия пост
# 1
Къде ще ходите на море? При нас във Варна също продават водата на Хип Grinning. Ако обаче сте някъде далеч от голям град по-добре се запаси от София, щом държиш на нея. "Предела" не купувате ли?
Виж целия пост
# 2
Понеже не съм запозната с характеристиките на водата в Албена, специално и й нямам много вяра за 10 дни ще сме на различни минерални води. Няма да загинем, надявам се. Ще ползваме и "Девин" и "Хип", както и минералните води, които се предлагат, но най- малкият член на фамилията е навършил година и не е толкова проблематично мисля.
Защо смяташ, че ще мъкнеш "Хип" от къщи? Аз мисля да си пазарувам на място. Важно е къде ще летувате, когато сте с бебе. Нещо по- цивилизовано е за предпочитане.
Виж целия пост
# 3
Девин розов етикет  Peace
Виж целия пост
# 4
Не вярвам в хотела ,в който сте решили да отседнете да ви откаже преварена вода.
Там винаги персонала е любезен до втръсване.
Виж целия пост
# 5
Ние ползвахме розова на Девин или Торн Спринг!
Виж целия пост
# 6
Ще карам на бутилирани води, заедно с детето, защото и на мен ми влияят, разхлабващо  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
аз двах розовия девин, др вариант е да си мъкнете малко котлончи или ел. кана и да преваряваш.
Виж целия пост
# 8
Абе според мен на 8 месеца детето си е достатъчно голямо и даже му е време да спирате с преварената вода. Давай му изворната на Девин.
Виж целия пост
# 9
Банкя
Виж целия пост
# 10
когато моите бебоци бяха на 6 месеца, отидохме на море. Страх ме беше да давам още изворна, или минерална вода, затова прецеждах вода от чешмата (беше много мръсна), след това я преварявах.
Но твоето бебе е на 8 месеца - може малко по малко да включвате изворната вода.
Виж целия пост
# 11
Здравейте Майчета,
Синът ми е на 8 м. и ще го водим на море, но се чудя каква вода ще му давам там. Като вариант се сещам или за изворната вода на Девин, но към нея съм малко резервирана, или водата на Хип, която път трябва да мъкна от тук. Ще се радвам да споделите идеи. Благодаря предварително   bouquet.
Там на морето дали се раждат деца? Каква ли вода пият?  newsm78
Тук на морето децата ни пият точно такава вода, каквато и навсякъде другаде-къде преварена, къде трапезна, къде Хип или Девин...Каквато ти душа иска.
Ако си в някое по-малко градче, където може и да няма специална вода-преваряваш. Wink
Виж целия пост
# 12
Изворна на Девин. Ако няма - каквато минерална вода има. Аз се извинявам на живеещите на морето, но според мен тяхната вода не става за пиене (лично мнение).
Виж целия пост
# 13
Аз се извинявам на живеещите на морето, но според мен тяхната вода не става за пиене (лично мнение).
Права си, Варненската вода не става. Но пък това не значи, че по черноморието не се продава минерална/трапезна вода.
Виж целия пост
# 14
За първото ни море с малкият бях направила едни списъци , какво трябва да взема  Crazy ужас ...
Мъжът ми като ги видя и снизходително ми обясни , че не отиваме в Уганда , а на съвсем нормално и цивилизовано място , с много магазини и с хора , които живеят там ...

Подейства ми много добре . Въобще не се притеснявам вече , дали ще забравя нещо или дали го има на въпросното място . Laughing

По темата - Девин изворна !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия