прокървяване между две менструации

  • 1 842
  • 9
Здравейте! Нова съм във форума ви, и моля да ме извините ако питането ми се повтаря или нещо бъркам! Имам проблем. На 21 години съм, ако има знчение. Имам горе-долу нормален цикъл, случва се да ми закъснее 2-3 дена или да подрани, но смятам в рамките на нормалното. За последен път ми дойде на 22.06, нормална менструация. Но на 9.07 прокървих. Отначало беше кафеникаво и гъсто, сега е по-нормална кръв, но е в мн малко количество, така че не мисля че това е нормалната ми менструация. Нямам болки в корема, кръста или гърдите, а в мензис обикновено имам. Секс за последно правих на 29. 06 - последен ден от менструацията ми, с презерватив, и не мисля че е имало гафове, но знам ли... Питането ми е- на какво може да се дължи това кървене? Нормално ли е? Може ли да е симптом на бременност? Правих си тест(лентичка) на 10-тия ден от последния ми полов акт, беше отрицателен, но все пак мн се тревожа. Утре съм на лекар, но дотогава имам чувството, че ще се поболея. Сега кървя пак малко. Моля ви, споделете мнение, опит, ще съм ви адски благодарна. Мерси, на тези, които прочетоха темата ви и лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И да сте бременна - още е много рано за теста. Прави се след закъснение на месечен цикъл, не преди това. Според мен е някакъв друг проблем или просто от жегите напоследък - идва по-рано.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Най-разумо е да посетиш гинеколог. Имала съм същите симптоми - оказа се че имам фоликулярни/май-така се пише/ кисти .Пих противозачатъчни 3-4 месеца и изчезнаха, но това не означава , че и при теб ще е това .
Успех
Виж целия пост
# 3
Най-разумо е да посетиш гинеколог.
Peace
Виж целия пост
# 4
Присъединявам се към останалите момичета, че гинекологът ти ще установи и ти каже причината.
При мен също е имало такива случаи, при това няколко пъти.
Обяснението беше - дефицит на прогестерон.
Пиша го чисто информативно.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви мн за мненията. Аз утре съм на гинеколог и просто исках да чуя дали и при други жени е имало подобен проблем. Мерси мн наистна Simple Smile ако някой има още какаво да допълни, ще се радвам да ви чуя Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Преди години ми се е случвало.Пих противозачатъчни за регулиране на цикъла и се оправиха нещата.
Но гинеколога ще ти даде най-компетентен отговор Peace
Виж целия пост
# 7
Само гинекелогът ти ще ти даде точния отговор, ние не сме лекари и можем само да гадаем...
Виж целия пост
# 8
Според мен е някаква аномалия от времето.А да не би да си била в овулация newsm78,нали при някои жени се получава леко кървене.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите Simple Smile Утре съм на лекар и ще видя какво ще каже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия