още една малка звездичка...

  • 2 727
  • 21
Детенцето на мои колеги си отиде. Играли са си на криеница, той пада от шкафа където се крие на главата си - следва кръвоизлив. След няколко дни в болницата се установява,че мозъка му може само да поддържа сърцебиене. Родителите решават да спрат машините, които го поддържат жив и да го освобят да си отиде на небето където няма да страда.

Почивай в мир Bassie!
Виж целия пост
# 1
Ох,нееееееее стига вече ,пак едно невино създание си отиде.
 newsm45
Почивай в мир мило дете! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 2
Деска, това е втори случай при ваши познати.  Cry

Почивай в мир, дребно Bassie.  Praynig
Помагай на мама и тати от своята звездичка да продължат някак.  Cry
Виж целия пост
# 3
ужасно тъжно,да почива в мир милата душица! Praynig Cry
Виж целия пост
# 4
рони ,  за съжаление, не е и втория...единия ми колега си загуби детенцето защото се одави докато играе в басейна с братчето си, другия ми колега пък сина му в двора докато играе пак с братчето си му пада блокче от оградата и го затиска на място.... Това детенце пак в играта си си е отишло...
Много страшно. Много.
А аз се убих да се оплаквам последния един месец колко съм се напатила - то не бяха разцепени бради, навехнати колена, откъснати пръсти, ударена глава, ожулвания и синини, от 2 дена сме и с изгорена ръка 3та степен. Моите деца страдат много напоследък, но аз мога да ги прегърна вечер когато се прибера. Мога да им избърша сълзите. А колегите ми немогат. Много глупаво се чувствах.

Моля те Боже, пази децата ни и не им давай да ги боли и не ни ги отнемай!
Виж целия пост
# 5
Точно случаят с удавеното детенце си спомних.
Децата наистина Господ трябва да ги пази. Ние възрастните, колкото и да треперим за дребните, можем само да Му помогнем в опазването. Но сякаш тези неща зависят изцело от нас?  Confused
Виж целия пост
# 6
 CryНезнам какво да кажа  Cry
Нека почива в мир малката душичка Praynig
Виж целия пост
# 7
Много тъжно  Cry нека почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 8
 Praynig Ще се моля за малката звездичка...
Виж целия пост
# 9
Неее,защо пак?!?!
Какво е сторило милото същество...каква нелепост,това е толкова несправедливо..
Горките родители,побъркват се от мъка и скръб.Поне са взели решението,колкото и сложно да е било.
Да почива в мир Bassie!!!  bouquet  bouquet  bouquet Praynig Cry
Виж целия пост
# 10
Нека почива в мир малката душичка Praynig!
Виж целия пост
# 11
Съболезнования!

От днес и едно петчленно семейство вече не е такова......Катастрофата на пътя за Свиленград...Майка, момиче на 13г. и бебе на 11месеца...в много тежко състояние бащата и сина на 12г.

Господи, давай сили на живите!Че е много, много страшно, когато няма ред в смъртта.....
Виж целия пост
# 12
Милите душици Praynig Praynig Praynig
Дано са в един по красив свят Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 13
   Много, много съжалявам! CryДано почива в мир детенцето Praynig
Виж целия пост
# 14
Ох, колко е ужасно Cry Няма по-голяма загуба от тази на дететнце.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия