кървене след цитонамазка

  • 2 812
  • 13
Здравейте,

Преди два дни бях на профилактичен гин. преглед и ми взеха цитонамазка. Още като се прибрах вкъщи след това бях доста прокървила и така трети ден. Даже се увеличава. Много съм притеснена. Док каза,че е нормално, но все пак 3 дни..... Моля за съвет
Виж целия пост
# 1
и при мен имаше кървене само че не си спомням колко дни.по скоро беше зацапване.попитаи го пак .
Виж целия пост
# 2
АМи аz не мисля, че е нормално. Заzапване може и да има, ама чак кървене. Обади се пак на лекаря си и каже, че кървенето е силно.
Виж целия пост
# 3
ох, не мисля, че е нормално...такова бъркане чак пък да е било newsm78
Виж целия пост
# 4
Ами то е кафеникаво такова..... Какакто в последните дни на менструация.... а аз заминавам на море от петък.........уплашихте ме
Виж целия пост
# 5
Чакай малко. В първия си постинг пиШеШ "след това бях доста прокървила и така трети ден. Даже се увеличава." А сега пиШеШ кафеникаво. Има раzлика. Кафеникаво zацапване може и да се получи. Но кървене не е нормално.

Виж целия пост
# 6
Може би не се изразих правилно- извинявам се - след прегледа си бях прокървила, а в следващите два дни е кафеникаво, но тъй като мисля че съм  и в овулация и се смесва и с другото овулаторно  течение и не е много слабо.
Благодаря за мненията - за пръв път пиша и не очаквах някой даже да отговори....
Виж целия пост
# 7
АМи не zнам какво да ти кажа. Прецени сама дали е силно или не. Може би е най добре да потърсиШ и друго лекарско мнение преди да отидеШ на море. Така поне Ще си спокойна. Дано всичко е наред.  Peace
Виж целия пост
# 8
При мен не е имало кървене.
Виж целия пост
# 9
болеше ли те, при взимането на цитонамазката?
Виж целия пост
# 10
Аз така кървих няколко дена, НО след взимане на биопсия.
След цитонамазка, никога не съм кървяла. Не мисля, че е нормално. По-добре се консултирай отново с доктора.
А може просто да е бил малко по-груб при взимането на цитото. Наистина - болеше ли те?
Виж целия пост
# 11
Никога не съм кървила след цитонамазка. Имам вземани поне 5.
Виж целия пост
# 12
Не съм имала, но като ми я прави лекарят винаги предупреждава, че е възможно да се случи.
Виж целия пост
# 13
Да не би да ти е дошло? Може да имаш леко зацапване след цитонамазка, но 3 дни кървене не съм имала дори след биопсия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия