Напикава се ,когато не стане на нейната!

  • 553
  • 4
Това е проблема ни от известно време.От месец и нещо сме без памперс,вече почти без пропуск си казва ,кога има да пиша и да ака.Но когато нещо не стане както тя иска,най-демонстративно се напикава.Гледа ме в очите и се напишква.Знае ,че това ме ядосва,че говорим,как не трябва така,затова го прави.Мъчи се да ни манипулира, а е още толкова малка.Дано скоро отмине този период!
Виж целия пост
# 1
ти сама казваш, че е период. а може ли да не й обърнеш внимание като се напиша? да не се ядосваш, все едно че нищо не е станало... да види, че от протеста й няма ефект и да спре?
Виж целия пост
# 2
...Гледа ме в очите и се напишква.Знае ,че това ме ядосва...

вече знаеш защо е така! сложи си здравите нерви и изглеждай безразлична - като види, че няма резултат /т.е. не те е ядосала/ ще престане.
Виж целия пост
# 3
"Ядосва е силно казано"След всяко напишкване,обяснявам че не трябва така,че ще има подарък ,ако не го прави и т.н,но..
Виж целия пост
# 4
Ами просто не трябва да й показваш, че те ядосва. Ако няма проблеми с кожата, тоест ако не се подсича, добре е един-два пъти да не й обърнеш никакво внимание, че е напикана - демек, проблемът си е твой, аз си имам друга работа, довечера преди лягане ще се изкъпем и тогаваще си смениш гащите. Можеш да си сигурна, че трети път няма да има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия