залъгалки

  • 1 451
  • 22
здравейте, искам да попитам за залагалките които помагат при бебечетата когато им никнат зъбчета. Някой ползвал ли е такива залагалки,които се слагат в хладилника истудяват се и после бебчо си ги гризе . Аз чух от една позната,но и тя неможа дфа ми обясни как изглеждат и т.н , моля за малко повече инфо ,от къде д а си купя,как изглеждат
Виж целия пост
# 1
Ето това представляват гризалките за венци:
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2807
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3263

Можеш да купиш от детски магазин.

п.с. Пише се залЪгалка. Поправи си заглавието.
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм,но не съм я изстудявала преди това в хладилника.Просто си ги гризеше....
Виж целия пост
# 3
И моята бузанка си ги дъвчеше тези гризалки, без да са били изстудявани преди това.
Пробвах веднъж, но тя не ги хареса студени. Според мен облекчението им идва от самото чешене на венците с тези джаджи, тъй като те са леко грапави.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм изстудявала.Давах така да си ги гризка.
Виж целия пост
# 5
Веднъж изстудих една гризалка, обаче все си мислех, че ще се разболее и не я оставих много да я гризе. Разболя се после, ама незнам дали е било от гризалката, но повече няма да ги охлаждам.  Naughty
Виж целия пост
# 6
Сещам се за какво питаш - нещо такова, където самият ринг на биберона е с вода и е гризалка. Една приятелка има такъв, но не знам на каква фирма е. Обаче трябва да търсиш по бебешките магазини.

Крис не ги обичаше, всъщност много малко бебета ги харесват, поне доколкото знам от многото майки, с които излизам. Студени не ги гризат много.
П.П. Ама не съм сигурна вече за какво питаш. Понеже пишеш залъгалка, а има залъгалки (биберони за смучене)-гризалки, има и само гризалки. Ще ги познаеш по това, че са прозрачни с течност вътре.
Виж целия пост
# 7
Гризалки има освен в детските магазини, и в аптеките. А гризалка тип биберон - аз се скапах от търсене и не успях да намеря. Преди месец обаче видях, че ги има в Хиполенд, бяха на Нук или Нуби, не си спомням вече.
Виж целия пост
# 8
ние гризем една която е във формата на черешка като самите черешки са пълни с дестилирана вода и са по-мекички а твъдата част(дръжката на черешите  Crazy) е грапавичка тя е на чико струва към 4 лв и я има навсякъде ако искаш изстудявай зависи от бебе
Виж целия пост
# 9
дъщеря ми в момента е с такъв тип залъгалка,често я изстудявам в хладилника и определено и е любима Hug,имаме и такава гризалка за венци,също става за хладилник Peace
Виж целия пост
# 10
аз не ги слагам в хладилника - имаме 6-7 такива, но една от тях му е особено любима и му е постоянно в устата  Crazy
Виж целия пост
# 11
И моята бузанка си ги дъвчеше тези гризалки, без да са били изстудявани преди това.
Пробвах веднъж, но тя не ги хареса студени. Според мен облекчението им идва от самото чешене на венците с тези джаджи, тъй като те са леко грапави.

   Peace И моите не ги искаха студени.
Виж целия пост
# 12
и дъщеря ми има такава и мн си я харесва
Виж целия пост
# 13
Ръфкането на бисквити и солетки (без сол) бяха най-добрите приятели на моя син в периода на зъборастеж! Препоръчвам ти да пробваш!
Виж целия пост
# 14
И аз бях купила на Йоанна - съвсем семпли, пластмасов ринг пълен с вода. Ама и на нея не й харесаха студени и си ги гризеше така натурални Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия