Кога секс след раждане?

  • 8 641
  • 34
Кога може да се прави секс след раждане ?
Виж целия пост
# 1
Когато ти се доправи Mr. Green
Вероятно първо ще трябва да изчакаш да ти свършат лохиите,ама ако,толкова ти се ще прави!
Като родиш пак ще си говорим за секса Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Аз родих преди 22 дни и вече не ми тече нищо , но незнам дали е рано
Виж целия пост
# 3
Въпроса е дали ти се прави,защото на мен поне 2месеца не ми беше до секс,че да не казвам по-вече!
Ако,се чувстваш добре  и имаш желание прави!
Виж целия пост
# 4
Най-важното е да се чувстваш готова за това.След раждането нищо не е както преди.Поне при мен беше така.А ако нямаш вече лохии и имаш голямо желание за секс,не чакай много отговори, Peaceа действай
Виж целия пост
# 5
Няма срок.Направи го тогава,когато се почувстваш готова.
Виж целия пост
# 6
След като ти спрат лохиите- когато искаш  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
когато си готова  Grinning
Виж целия пост
# 8
а: Когато ти се прииска
б: Когато се осмелиш
 А за харесването - ще го преоткриш след време
Виж целия пост
# 9
Около 20 ден беше при нас Hug.
Виж целия пост
# 10
Смятам, че е индивидуално. Лично ние го правихме за първи път някъде след около месец. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
При мен желанието все още липсва... Embarassed а физически бях готова около 3 седмици след раждането.
Виж целия пост
# 12
Когато ти си готова за това, не се насилвай по-рано!
Ние правихме секс (същински имам предвид) повече от месец след раждането, може би повече от 40 дни даже, защото ми направиха епизиотомия, и отначало страшно ме болеше там където бяха шевовете, и при всяко разтягане болката е отврат. Иначе за желание имах го и по-рано, но физическото състояние не ми позволи да го направя. А и шубето също играе своята роля за забавянето. Така че всичко си зависи от теб, дали го искаш, дали го можеш и от един много внимателен и любвеобилен мъж, който да разбере какво чувстваш и да ти влезе в положението.
Виж целия пост
# 13
Когато имате желание. Но е желателно да не е по-рано от две седмици.
Виж целия пост
# 14
след около месец. не е задължително да те боли. и след двете раждания не устих никаква болка, сексът беше прекрасен:) и чакан, и желан....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия