Каква е цената на едно припознато бебе?

  • 3 454
  • 29
Здравейте ,ако някой има информация за сумите при припознаване на бебе, моля пишете ми!
Виж целия пост
# 1
Аман вече!
Абе хора, защо не си осиновявате по законния начин????

Това вече мина всякакви граници  #2gunfire Да се пита каква е цената не една незаконна сделка ....
Виж целия пост
# 2
Всяко бебе е безценно и няма цена, било то собствено, припознато, осиновено или каквото друго се сещаш
Виж целия пост
# 3
Фокси, добра душа си ти  Hug

Слез на земята мила, тук, в тази тема ни се задава прагматичен въпрос, колко струва да си купя бебето директно от производителя. Съпруга ми да го припознае като свое и така по добре известната схема....

Мислех си дали аз съм излишно подозрителна, обаче в противен случай нямам обяснение защо този въпрос се задава в темата на осиновяването

 
Виж целия пост
# 4
Фуси, не знам защо пита човекът, предполагам че си права, но дори и да не си, то самото заглавието на темата е ужасно - Каква е цената на едно припознато бебе?. Звучи като на пазара - цената на доматите или краставиците, много точно си го определила - цена на производителя.  Това страшно ме подразни, иначе изобщо нямаше и да пиша - няма смисъл да си тровим нервите с това - ако си е решил/а, ще си купи бебе, дано само да се грижи добре за детето, защото след като можеш да сложиш цена на нещо толкова безценно, какво ли може да ти хрумне след това....
Виж целия пост
# 5
Ама точно затова и името на темата е такава... като сделката.

Колко струва едно припознато дете , колко струва едно непълно осиновено дете и така...
Аз затова пиля от както съм в този форум купувачите на деца участват в тези сделки точно колкото и продавачите...
Виж целия пост
# 6
От както е пусната темата и все - аха да ливна разни не особено мили думи, ама нали все гледам да съм толерантна и да търся положителната страна на всичко, та се въздържах.
Дари 1, независимо от причината за въпроса - "купувач" или "продавач" си, това е възмутително. Най-малкото, не е тук местото, където ще получиш отговор на така зададения въпрос.
Fussii, не си много подозрителна. И на мен първата ми мисъл беше, че това е въпрос провокация. Не виждам никаква логика човек да зададе тук този въпрос. Просто всеки, който има някакво отношение, първото нещо, което прави е да прочете, да събере информация... (поне при мен е така). После започва да задава въпроси на които не е намерил отговор, да повдига теми, който не са засегнати. А темата за вратичката в закона с припознаването е засягана многократно и ясно се вижда отрицателното отношение на всички към тези сделки.
А Фоксче е написала точно, ясно и кратко - всяко дете е безценно, няма парично изражение.
Виж целия пост
# 7
Еййййййййййййййй,хора,какво ви става.Какви цени,какви пет лева?
Тук става въпрос за човешко същество,в случая дете.....бебе.
Не отивате на пазара да си купувате домати или краставици и да питате за цената.

Хора осъзнайте се,това не е нормално.......
Виж целия пост
# 8
Ивка и ти си душа човек...

Ами така правят тия хора. Днеска си купуват домати, утре бебе щото много им се иска. Къде ти ще се занимават с неща като нас - будалите, да подават документи, да ги проучват и чакат.

Когато на мен ми предложиха същата схема (разказвала съм 100 пъти за това), пред изумения ми поглед ми бяха казани следните неща в прав текст:

"Те сега, имайте предвид, че децата малки се раждат - ние ще ви го дадем бебе - 3, 3 кила и петстотин, дет се вика една диня тежи повече"

"Ако не сми ние, друга агенция ще е сума хора с това се занимават, нямате шанс да осиновите по нормалния начин"

Ей такива красоти.....

Това, което ме изумява е че тия хора вече не се свенят да питат и в публичното пространство - колко така горе долу ще им излезе пазарлъка.
Виж целия пост
# 9
Абе това да не ти е продавалник, бе, Даре?
Виж целия пост
# 10
Абе това да не ти е продавалник, бе, Даре?
Сори за спама,ама ме разсмя,какъв ти Продавалник,то
направо си е Търговалник.

Даре нищо лично към теб,но само като прочета краткото ти запитване,образно казано колко ще ти струва да си купиш дете,ми се доповръщва.
Язък,значи че сме българи,то какво ли му е горл.рдото в това да си вече Българин де ама пуста родина нали е. Tired
Виж целия пост
# 11
Ех ми не се сетих за търговалник, Иве, хубава дума, ние не знаем Дарето дали купува или продава, права си.
Виж целия пост
# 12
Ех ми не се сетих за търговалник, Иве, хубава дума, ние не знаем Дарето дали купува или продава, права си.
Ами гледам Дарето,чете темата в момента,ха дано ни светне кво си търси да купи. Mr. Green

Много съм гадна значи,отивам да се срамувам нейде скришом. newsm43
Виж целия пост
# 13
Иска ми се да мисля, че въпроса се отнася , ако нещата са законни и става въпрос за държавни такси.  Все ми се ще да гледам оптимистично, ако не знам подробности. Но пък , ако Дари ни обясни за какво по-точно пита...    но ако е за това, за което всички са си помислили, по-добре да не обяснява нищо.  Забелязахте ли колко "ако"-та съм написала? Може би е подсъзнателно.
Виж целия пост
# 14
Аман вече!
Абе хора, защо не си осиновявате по законния начин????

Това вече мина всякакви граници  #2gunfire Да се пита каква е цената не една незаконна сделка ....


Как защо бе, Фуси?! Ами просто е по-лесно? Що да минаваш през цялата процедура и да чакаш месеци (а може би и години) и да се притесняваш кога ще огрее слънце и на твоята улица, като можеш просто да си платиш и хоп, готово. Като интернет пазаруване! Само дето стоката е жива. Със чувства, характер, индивидуалност и т.н. Ама какво пък чак толкова - плащаш и притесненията ти свършват. Даже можеш да си подбереш и генетичния материал предварително  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама така е- докато има търсене, ще има и предлагане. Пък ние будалите ще си осиновяваме по законния начин и ще си се борим с корупцията в системата колкото си искаме. Ако ще и до посиняване да си повтаряме, че това е незаконно, май все ще има "не чули и не разбрали!"!! newsm78 newsm78 newsm78
Мир вам! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия