Има ли нужда някой от бебешки дрешки?

  • 1 280
  • 11
За 3-ти път влизам тук и виждам, че кипи усилена работа. Поздравления, за което.
Много бих искала да помогна по някакъв начин. И да подпомогна доброто ви начинание.
Имам останали много дрешки за от новородено до 2-3 месечно бебенце. Нещата са подходящи за момиченца. Повечето са обличани 2-3 пъти, а някои са чисто нови - нямахме време да ги облечем. Обличаните ще минат на химическо, не е проблем.
Живея в Бояна. Но имам човек, който може да ги закара докъде кажете в удобно за вас време.

Дали има къде да послужат? Желаещите могат да ми пишат включително и на ЛС.
Виж целия пост
# 1
Здравей,можеш да се включиш в тази тема например. Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204048.0
Виж целия пост
# 2
И в тази тема има нужда от помощ.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206740.0
Виж целия пост
# 3
Дрешките са уговорени вече. Обещавам да продължа да събирам, жалко че не мога да помогна на всички нуждаещи се. Confused
Виж целия пост
# 4
здравеите и аз имам малко дрешки за бебчовци до 3м подходящи за момченце аз сам от бургас ако някои има нуйда да пише щте се радвам да помогна
Виж целия пост
# 5
Здравей! Има тук тема,в която Бургаските майчета помагат на дечицата.Можеш да се обърнеш към тях. Peace
Виж целия пост
# 6
violeta7977 , ето линк към темата на Бургаските майчета http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256876.0
 
RAVIA    bouquet
Виж целия пост
# 7
За 3-ти път влизам тук и виждам, че кипи усилена работа. Поздравления, за което.
Много бих искала да помогна по някакъв начин. И да подпомогна доброто ви начинание.
Имам останали много дрешки за от новородено до 2-3 месечно бебенце. Нещата са подходящи за момиченца. Повечето са обличани 2-3 пъти, а някои са чисто нови - нямахме време да ги облечем. Обличаните ще минат на химическо, не е проблем.

Дали има къде да послужат? Желаещите могат да ми пишат включително и на ЛС.
Имате и моите адмирации момичета браво,искам и аз да помогна доколкото мога.Живея в Дружба.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
За 3-ти път влизам тук и виждам, че кипи усилена работа. Поздравления, за което.
Много бих искала да помогна по някакъв начин. И да подпомогна доброто ви начинание.
Имам останали много дрешки за от новородено до 2-3 месечно бебенце. Нещата са подходящи за момиченца. Повечето са обличани 2-3 пъти, а някои са чисто нови - нямахме време да ги облечем. Обличаните ще минат на химическо, не е проблем.

Дали има къде да послужат? Желаещите могат да ми пишат включително и на ЛС.
Имате и моите адмирации момичета браво,искам и аз да помогна доколкото мога.Живея в Дружба.  bouquet  bouquet  bouquet

А с какво точно искаш и можеш да помогнеш?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
За 3-ти път влизам тук и виждам, че кипи усилена работа. Поздравления, за което.
Много бих искала да помогна по някакъв начин. И да подпомогна доброто ви начинание.
Имам останали много дрешки за от новородено до 2-3 месечно бебенце. Нещата са подходящи за момиченца. Повечето са обличани 2-3 пъти, а някои са чисто нови - нямахме време да ги облечем. Обличаните ще минат на химическо, не е проблем.

Дали има къде да послужат? Желаещите могат да ми пишат включително и на ЛС.
Имате и моите адмирации момичета браво,искам и аз да помогна доколкото мога.Живея в Дружба.  bouquet  bouquet  bouquet

А с какво точно искаш и можеш да помогнеш?  Heart Eyes
Ами дрешки ,обувки, грачки,одеялца.Такива работи. newsm78
Виж целия пост
# 10
Ами разгледай темите и ако си харесаш някой в нужда, на когото да ги изпратиш. Другият вариант е - имаме склад на Симеоновско шосе, където събираме дрешки и играчки и ги изпращаме в домове за сираци  Peace А третият е... от темата със списъка с домовете да си избереш някой и да ги изпратиш или занесеш сама  Hug
Виж целия пост
# 11
Ами разгледай темите и ако си харесаш някой в нужда, на когото да ги изпратиш. Другият вариант е - имаме склад на Симеоновско шосе, където събираме дрешки и играчки и ги изпращаме в домове за сираци  Peace А третият е... от темата със списъка с домовете да си избереш някой и да ги изпратиш или занесеш сама  Hug
Благодаря ти мнооого!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия