Надомна работа?знаете ли?

  • 1 222
  • 9
здравейте, знаете ли за надомна работа.искам да се занимавам с нещо преди да родя, вкъщи ще се побъркам.вие какво правихте
Виж целия пост
# 1
Какво точно те интересува- допустимост и условия по закон да работиш надомно за работодателя си или просто какво можеш да правиш в къщи, за да не те хваща съклета?
Виж целия пост
# 2
Аз плетях за бебчо...
Виж целия пост
# 3
И аз се чудя с какво да се занимавам, докато не правя нищо...
Виж целия пост
# 4
Заповядай в тази тема!Гарантирам ти, че ще намериш какво да  правиш докато си стоиш у вас.Само да не ме псуваш после, че е силно заразно...  
Виж целия пост
# 5
Ама пишете кой какво може/иска да прави,защото ако някой знае нещо подходяшо-да ви пише на лични.Иначе темата ще я изтрият...
Виж целия пост
# 6
Аз шиех гоблени за детската стая.
Виж целия пост
# 7
с хобита се занимавай,но не се хващай на разни обяви,че само искат пари уж за материала и после нищо не пращат! Naughty
Виж целия пост
# 8
Майчета, някоя от вас работила ли е нещо, докато е била в майчинство, от което се печелят и пари?
Виж целия пост
# 9
Майчета, някоя от вас работила ли е нещо, докато е била в майчинство, от което се печелят и пари?

Да, работех по втори трудов договор, трудов договор по чл. 144 от КТ и граждански договор. По основния си трудов договор бях в отпуск за гледане на малко дете.
Не е майтап, сериозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия