Плажа на къмпинг Градина

  • 3 965
  • 8
Четох ,че плажа е хубав,но бих искала повече инфо.Чист ли е,дълбок ли е,има ли чадъри и шезлонзи или човек трябва да си носи всичко като на къмпинг.Смятам да скочиме до Созопол или Черноморец и да не губиме време да обикаляме всички околни плажове да знам направо къде да ида Wink
Виж целия пост
# 1
Плажа е страхотен! Широк с много чадъри,не е блъсканица и има пространство!Чисто е и на голямо разстояние е плитко! Особенно е подходящ за малки деца! Там ходим от години именно заради чудесния плаж!
Виж целия пост
# 2
Плажът наситина е чудесен, чист и спокоен. Водата съще е супер.
Виж целия пост
# 3
Абсолютно съм съгласна с мненията дотук. Плажът е страхотен. Носиш си собствен чадър.
2 години подред ходим там на плаж, защото плажовете на Созопол са просто ужас, първият път бях бременна, а вторият път с детето, което тогава беше на 10 месеца.
Единственото неудобство е, че при всички положения трябва да се ходи с кола, защото и от Созопол и от Черноморец е много да се ходи пеш.
Виж целия пост
# 4
Плажа е страхотен! Широк с много чадъри,не е блъсканица и има пространство!Чисто е и на голямо разстояние е плитко! Особенно е подходящ за малки деца! Там ходим от години именно заради чудесния плаж!

 Peace
Виж целия пост
# 5
Аз май съм единствената недоволна.
Пътя към плажа е отврат, много дупки и едва се разминаваш с колите. Искат 2 лева за паркинг, а паркинга е една гадна, обрасла поляна и всеки е паркирал къде си иска.
Самия плаж не е лош наистина, има шезлонги и чадъри. Водата е ок. Но...няма тоалетни! Около плажа изглежда някак грозно и неподдържано с изоставени капанчета и боклуци.
Виж целия пост
# 6
Аз май съм единствената недоволна.
Пътя към плажа е отврат, много дупки и едва се разминаваш с колите. Искат 2 лева за паркинг, а паркинга е една гадна, обрасла поляна и всеки е паркирал къде си иска.
Самия плаж не е лош наистина, има шезлонги и чадъри. Водата е ок. Но...няма тоалетни! Около плажа изглежда някак грозно и неподдържано с изоставени капанчета и боклуци.
Това е абсолютно вярно, но плажът наистина е много хубав. Ако не ви пречи това, което е около плажа, отивайте...
Виж целия пост
# 7
Аз май съм единствената недоволна.
Пътя към плажа е отврат, много дупки и едва се разминаваш с колите. Искат 2 лева за паркинг, а паркинга е една гадна, обрасла поляна и всеки е паркирал къде си иска.
Самия плаж не е лош наистина, има шезлонги и чадъри. Водата е ок. Но...няма тоалетни! Около плажа изглежда някак грозно и неподдържано с изоставени капанчета и боклуци.
Това е абсолютно вярно, но плажът наистина е много хубав. Ако не ви пречи това, което е около плажа, отивайте...

Така е наистина. Даже там тези, които са на къмпинга с караваните бяха се изхождали по паркинга и спираш, тръгваш да слизаш от колата и аха да настъпиш някое лайно. Но заради плажа си струва.
А за 2-та лева паркинг, ние миналата година се свтнахме за един друг вход. Влиза се в паркинга преди отбивката, където е кабинката на този с билетите и там никой не ти иска пари, просто защото не те е видял. А после като вече си влязъл да ходи да търси кой си е платил и кой не, защото билетчета не се дават.
Виж целия пост
# 8
Плажа е разкошен. Голям, с доста приятно разстояние между чадърите. Водата в началото е плитка и чак след това става по-дълбока - за малки деца е идеалното място.
Вярно е че пътя до там е ужасен обаче  newsm78 newsm78 newsm78
Вече втора година се руши направо и никой не си мръдна пръста да го асфалтира, не знам дали са пуснали и чудесата които построиха между пътя и плажа, защото тогава картинката сигурно ще се промени Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия