за секса

  • 4 961
  • 21
Здравейте!Понеже много се е писалo по темата искам да изложа и моя проблем. С мъжа ми се познаваме повече от три години и ми е първия. Харесвам секса с него в смисъл имам желание, харесва ми да ме гали, целува и т.н., но явно имам проблем с овлажняването и когато прониква в мен ме боли. пробвали сме с овлажнител и тогава положението е по-добре, но не мога да ползвам лубрикант, защото опитваме за бебе, а съм чувала, че той увреждал спермата. не знам дали има при мен някакъв проблем. на моменти дори изобщо не ми е до секс поради тази причина. а пък й съпруга ми е на 40, като гледам и неговото желание за секс не е много голямо.Моля ви дайте съвет.
Виж целия пост
# 1
Може би трябва да отидеш на гинеколог, за да се посъветваш относно правенето на бебе и лубрикантите. 


Виж целия пост
# 2
Може би трябва да отидеш на гинеколог, за да се посъветваш относно правенето на бебе и лубрикантите. 


Опитайте с френска любов.Слюнката е естествен лубрикант. Peace

Виж целия пост
# 3
Може би трябва да отидеш на гинеколог, за да се посъветваш относно правенето на бебе и лубрикантите. 


Опитайте с френска любов.Слюнката е естествен лубрикант. Peace


точно това щях да кажа
според мен овлажняването зависи от степента на възбуда, освен ако не е здравословен проблем
Виж целия пост
# 4
Яйчен белтък Peace Изобщо не се майтапя. Има много двойки с подобен проблем, неслучайно са измислени лубрикантите, но при бебеправене наистина не са добър вариант. Яйченият белтък, за сметка на това, по състав е почти същият като течността, в която плуват сперматозоидите - и двете са протеин, само с малко по-различна формула. Чела съм, че малките плувци се чувства чудесно в средата на белтъка, не се увреждат и благодарение на хлъзгавата му структура, лесно си проправят път докъдето трябва Peace Успех!
П.С. Не се препоръчва ползването на белтък като лубрикант само, ако един от партньорите е алергичен към субстанцията. Но ако сте алергични, би трябвало досега да знаете.
Виж целия пост
# 5
Опитайте с френска любов.Слюнката е естествен лубрикант. Peace



Категорично не! Naughty Слюнката също убива сперматозоидите! Close
Опитай с ACC-200 или сироп за кашлица! Разтвори си ACC-то и го изпий 1-2 часа преди половия акт. То втечнява всички секрети, включително и цервикалната слуз - прави я по-гостоприемна за сперматозоидите! Така, хем ще се овлажняваш достатъчно, хем шансовете ти за забременяване ще се повишат.
Аз лично прилагам този метод по съвет на гинеколога си! Peace
Все пак, попитай твоя гинеколог си за това!

Самата цервикална слуз е с консистенция на яйчен белтък или водниста тогава, когато са най-фертилните дни. Аз лично не бих опитала това с яйчния белтък! newsm78   
Успех! Дано скоро има резултат! Wink
Виж целия пост
# 6
Леле, какви са тези рецепти??? Представям си ситуацията, наточил се мъжът да прави любов, а жената "Чакай да чукна едно яйце..." ...
Виж целия пост
# 7

според мен овлажняването зависи от степента на възбуда, освен ако не е здравословен проблем

И според мен!

С бившето ми гадже,все не ми харесваше секса.Постоянно ме болеше и бях доста суха...

Е със съпруга ми още като се запознахме просто ме побъркваше от възбуда.Направо си потичах/от само себе си/... Embarassed Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 8
...според мен овлажняването зависи от степента на възбуда

Или психологичен.
Смятам ,че ако е речено авторката на темата да забременее ,тя ще забременее независимо дали и какви овлажнители ползва. Peace
Виж целия пост
# 9
Леле, какви са тези рецепти??? Представям си ситуацията, наточил се мъжът да прави любов, а жената "Чакай да чукна едно яйце..." ...
Ами ако няма друг начин, ще чукне, що да не чукне...Това, което написах, е метод, препоръчван от лекари, не е някаква бабешка рецепта. А степента на овлажняване понякога може да е ниска и това да е физиологично обусловено, а не да се дължи на ниска възбуда.
Виж целия пост
# 10
Леле, какви са тези рецепти??? Представям си ситуацията, наточил се мъжът да прави любов, а жената "Чакай да чукна едно яйце..." ...
Ами ако няма друг начин, ще чукне, що да не чукне...Това, което написах, е метод, препоръчван от лекари, не е някаква бабешка рецепта. А степента на овлажняване понякога може да е ниска и това да е физиологично обусловено, а не да се дължи на ниска възбуда.
Ама не го приемай като заяждане, просто ми стана смешна ситуацията Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 11
... пък й съпруга ми е на 40, като гледам и неговото желание за секс не е много голямо....
Имате някакъв емоционален проблем. Не е възможно мъж на тези години да е с такова отношение кам секса. Разнообразете секса, не се вторачвайте в бебеправенето и проявете повече фантазия.
Виж целия пост
# 12
А някой ще може ли да обясни какво точно означава това, че лубрикантите увреждат сперматозоидите - че може по-трудно да се забременее или нещо друго означава?
Виж целия пост
# 13
А някой ще може ли да обясни какво точно означава това, че лубрикантите увреждат сперматозоидите - че може по-трудно да се забременее или нещо друго означава?
ами те убиват сперматозоидите,поне така съм чувала и чела  Thinking
Виж целия пост
# 14
Моето мнение на първо време с лубриканти да пробвате. Може и да стане.
Ако пък не - тогава мислете за алтернативи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия