Детски стоматолог в гр. Русе

  • 3 040
  • 2
Здравейте на всички! Спешно търся добър детски стоматолог в гр. Русе. Синът ми е на 5г.  и си счупи част от кътничето. Сега го боли от време на време, но като го заболи е доста неприятно. Всеки знае как боли зъб.... Дори и млечното зъбче трябва да се лекува. Аз лично направо изпадам в ужас само при мисълта за зъболекар, но заради моето момченце съм готова на всичко. И така от 1 седмица търся без успех  добър стоматолог с подход към малките деца. Нямам вече близки и познати, които не съм разпитвала за всевъзможни стоматолози. Тъкмо открия някой, той пък не работел с деца, др. пък детски стоматолог - синът ми бил твърде малък за него и так цяла седмица. Омръзна ми на обикалям града в търсене на детски стоматолози, които пък се оказва, че не работели с толкова малки деца.
Моля всички мами, които са имали същия проблем да ми пишат и да споделят своя опит. Ако някои може да ми препоръча някой наистина добър и работещ с 5г. деца "детски"стоматолог моля да ми пише. Благодаря на всички предварително! Вие сте последната ми надежда
Виж целия пост
# 1
Арика здравей, не знам дали бих могла да ти бъда полезна, но ще пробвам. Синът ми на 1г.и 2мес. вече имаше кариозни лезии, ходихме при 7 стоматолога! Резултат и лечение никакво! Няма да изпадам  в подробности, но ми идеше да вия от болка за малкото ми момченце, чийто зъбчета се рушаха още веднага след поникването им! Отидох до Стоматологичния факултет на Медицинска Академия и си купих учебник  "Кариес на ранното детство" на д-р Николета Маркова. Издирих координатите и по Интернет. Исках да намеря стоматолог, който наистина да ни помогне! Сега момченцето ми е на 2г.8мес. и има 2 поправени зъбчета! Говоря за вадене на нерв и поставяне на фото-полимерни пломбички! Детето ни най- малко не е стресирано и дори с желание ходим да му правим вълшебни зъбчета! Та да ти кажа, че за мен по - добър детски стоматолог от доц. Николета Маркова няма. Работи в София, можеш да запишеш час на тел.981-00-00 "Медстом". Мисля, че си заслужава да дойдеш до София. Попитай дали в центъра могат да те свържат по телефона да й обясниш проблема си! Успех!
Виж целия пост
# 2
Здравей  lyonka! Благодаря ти, че се отзова толкова бързо на моя зов за помощ. При теб наистина нещата са били доста сериозни. Радвам се, че вече всичко е наред с товоето малко момченце. Благодаря за информацията и за кординатите на д-р Маркова. Чувала съм за нея, но София ми е малко далекичко. Лечението на зъбчето сигорно ще продължи известно време, а колкото да ми се иска нямам възможност да пътувам постоянно до София. На този етап ще продължавам да търся някой стоматолог в Русе и много се надявам и тук да открия специалист поне наполовина добър колкото е д-р Маркова. Ще продължавам да търся и няма да се откажа, дори и да обиколя всички възможди стоматолози в Русе. Да му се невиди неможе да няма поне един като хората!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия