Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 961
  • 160
Е, как го възприемате? И одобрявате ли го?

Аз лично - хич  Naughty. Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu
Виж целия пост
# 1
Твърдо против съм, нехигиенично и неудобно Naughty
Виж целия пост
# 2
И аз не одобрявам, пък и детето едва ли ще го иска.
Виж целия пост
# 3
Направо го намирам педофилско Sick
Виж целия пост
# 4
Не го одобрявам. Не го възприемам за нормално. Имам се за здравомислеща  Wink
Виж целия пост
# 5
И аз не го разбирам и приемам, но има и родители, които не мислят така.
Хора различни по света, както и разбиранията им.
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194105.0

Това е една тема, която пуснах през май - има доста мнения, сигурно ще ти е интересно.
Виж целия пост
# 7
Преди време бях чела тема, че някои момиченца ползват прашки и за бельо. Бански-прашки не одобрявам, но аз не одобрявам и голи деца по плажа, тъй че явно не съм меродавна  Laughing
Виж целия пост
# 8
Направо го намирам педофилско Sick

Долу-горе и аз. Последния път на морето до нас имаше семейство с момиче на около 6-7 може би, с бански-прашки и с обица на пъпа.... Еми разни хора, разни идеали, ама моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
Виж целия пост
# 9
Ами аз изобщо не одобрявам прашщите... но пък одобрявам голите дечица на плажа...
Виж целия пост
# 10
...моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
да, надявай се! ако можеш след 15 да й нареждаш как да се облича и какви обици да носи - обади ми се на лични (ако сме още във форума, де)
Виж целия пост
# 11
 Laughing Сещам се за една позната, на която малката дъщеричка искала много да си има прашки като на мама. Та въпросната позната й взела и ги обу на детето върху .... памперса. Смешна гледка беше. Ама госпожицата с гордост си показваше прашките на всички  baby_neutral Joy
Виж целия пост
# 12
ужасно грозно Sick
Виж целия пост
# 13
На тази възраст не бих и взела нито такива бански, нито такова бельо. Няма да ми е приятно детето ми да се разхожда по почти гол задник на плажа и да бъде обект на нечии мръсни погледи. До колкото зависи от мен и баща и на плаж по прашки няма скоро да се пусне. Поне до 18  Simple Smile Това е как аз искам, но де да знам като стане на 15-16 как ще се развият нещата. Ако случайно я пуснем сама на море и там си купи такъв бански... Така, че твърдо мога да говоря до към четиринайстата и година.
Виж целия пост
# 14
Не ми харесва и не одобрявам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия