Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 954
  • 160
Е, как го възприемате? И одобрявате ли го?

Аз лично - хич  Naughty. Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu
Виж целия пост
# 1
Твърдо против съм, нехигиенично и неудобно Naughty
Виж целия пост
# 2
И аз не одобрявам, пък и детето едва ли ще го иска.
Виж целия пост
# 3
Направо го намирам педофилско Sick
Виж целия пост
# 4
Не го одобрявам. Не го възприемам за нормално. Имам се за здравомислеща  Wink
Виж целия пост
# 5
И аз не го разбирам и приемам, но има и родители, които не мислят така.
Хора различни по света, както и разбиранията им.
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194105.0

Това е една тема, която пуснах през май - има доста мнения, сигурно ще ти е интересно.
Виж целия пост
# 7
Преди време бях чела тема, че някои момиченца ползват прашки и за бельо. Бански-прашки не одобрявам, но аз не одобрявам и голи деца по плажа, тъй че явно не съм меродавна  Laughing
Виж целия пост
# 8
Направо го намирам педофилско Sick

Долу-горе и аз. Последния път на морето до нас имаше семейство с момиче на около 6-7 може би, с бански-прашки и с обица на пъпа.... Еми разни хора, разни идеали, ама моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
Виж целия пост
# 9
Ами аз изобщо не одобрявам прашщите... но пък одобрявам голите дечица на плажа...
Виж целия пост
# 10
...моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
да, надявай се! ако можеш след 15 да й нареждаш как да се облича и какви обици да носи - обади ми се на лични (ако сме още във форума, де)
Виж целия пост
# 11
 Laughing Сещам се за една позната, на която малката дъщеричка искала много да си има прашки като на мама. Та въпросната позната й взела и ги обу на детето върху .... памперса. Смешна гледка беше. Ама госпожицата с гордост си показваше прашките на всички  baby_neutral Joy
Виж целия пост
# 12
ужасно грозно Sick
Виж целия пост
# 13
На тази възраст не бих и взела нито такива бански, нито такова бельо. Няма да ми е приятно детето ми да се разхожда по почти гол задник на плажа и да бъде обект на нечии мръсни погледи. До колкото зависи от мен и баща и на плаж по прашки няма скоро да се пусне. Поне до 18  Simple Smile Това е как аз искам, но де да знам като стане на 15-16 как ще се развият нещата. Ако случайно я пуснем сама на море и там си купи такъв бански... Така, че твърдо мога да говоря до към четиринайстата и година.
Виж целия пост
# 14
Не ми харесва и не одобрявам
Виж целия пост
# 15
Не го възприемам. Изглажда ми вулгарно.
По-добре без бански.
Виж целия пост
# 16
Аз по принцип не харесвам бански-прашки,независимо дали са на детско или дамско дупе.
Виж целия пост
# 17
Твърдо против съм, нехигиенично и неудобно Naughty

Абсолютно. Освен това ми изглежда вулгарно за малко дете. Confused
Виж целия пост
# 18
Не ми харесват прашки нито на детско дупе, нито на женско. Първо че е нехигиенично, и второ не е красиво. А това дали момичетата ви ще носят такива бански - не си и мислете, че ще можете да им давате акъл след като навършат 14 години.
Виж целия пост
# 19
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
Виж целия пост
# 20
 Яд ме е на тези, които са ги измислили. Яд ме е на тези, дето са ги пуснали по магазините си. И най-много ме е яд на тези, дето ги купуват!  
 Какво значи, детето искало? tantrum
 Ми той, Милен и презервативи ми е искал в аптеката. Трябваше ли да му ги купя? Нито знае за какво са, нито как се ползват. Ама имали картинки на кутийката.
Виж целия пост
# 21
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
интересно ми е какви доводи ще изтъкнат?аз лично не намирам плюсове в прашките за деца newsm78
Виж целия пост
# 22
Ами аз изобщо не одобрявам прашките... но пък одобрявам голите дечица на плажа...
Точно така мисля и аз.
Моите деца  ходят голи все още на плажа.Смятам, че е по-добре отколкото с прашки.
Виж целия пост
# 23
Е как какви доводи, че са модерни и че детето е искало  Grinning но мисля, че няма да се включи никой след като общественото мнение до момента е против.
Виж целия пост
# 24
 Не ми харесва, не го смятам за практично, не го смятам за нормална дреха за дете и няма да купя на дъщеря си.
 
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
интересно ми е какви доводи ще изтъкнат?аз лично не намирам плюсове в прашките за деца newsm78

Ами те няма да пишат в такава тема, смеят ли... Mr. Green
Виж целия пост
# 25
Честно казано не го одобрявам. Имам момче и не съм се замисляла, но това сподели мама на двегодишно момиченце и като се замислих, я намирам за напълно права. По-добре с обикновени, или ако толкова някоя мама държи на модата - и боксерките са модерни. Peace
Виж целия пост
# 26
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
Всеки си има вкус,няма защо да се караме.
Виж целия пост
# 27
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.
Виж целия пост
# 28
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

Е, аз ходя с прашки (бельо и бански), но не възприемам за малко дете подобен род облекло  Stop
Виж целия пост
# 29
Аз и други неща нося и правя, но едва ли ще съм съгласна, деца да ги правят. Ако говорим за безотговорни хора с болни мозъци, то надявам се, да потънат в дън земя и да не излязат повече от там.
Виж целия пост
# 30
Мислите като мен, значи.
В неделя на басейна мернах 2-3 деца по прашки и чак се учудих, че ги търпят. Моите деца има нон-стоп да си дърпат "връвта", да се махне от процепа им  Laughing

Ама явно модата е над всичко  Flutter
Виж целия пост
# 31
Много,много грозно  Sick
Виж целия пост
# 32
дори не съм предполагала, че има такива неща за деца  ooooh!
Виж целия пост
# 33
Преди време бях чела тема, че някои момиченца ползват прашки и за бельо. Бански-прашки не одобрявам, но аз не одобрявам и голи деца по плажа, тъй че явно не съм меродавна  Laughing
Напротив, съвсем си "меродавна". Банските прашки както и оставянето на децата без гащички на плажа може да доведе до сериозни замърсявания и възпаления особено при момиченцата.  Пясъкът в повечето случаи е почистен само от едрите боклуци. Вие по никакъв начин не можете да накарате едно дете да стои само на кърпата. Но в крайна сметка всичко е въпрос на избор, жалко е, че заради превзети майки страдат дечицата.
Виж целия пост
# 34
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

Е, аз ходя с прашки (бельо и бански), но не възприемам за малко дете подобен род облекло  Stop
Подкрепям.
Аз изключително много уважавам човека, измислил прашките. На мен са ми удобни и си ходя без проблем. Но малко момиченце с прашки не ми харесва като идея. От друга страна не ми харесва и вариант с цял бански или бански с горнище за 3-4 годишни дечица, но доста деца си искат такъв бански и си го носят с удоволствие. Така че в близките 1-2 години (дъщеря ми е почти на 15 месеца) ще  носи каквото и купувам аз, но ако след това си поиска бански-прашки или цял бански ще се съобразя с нейното желание, защото детето ми трябва да имаправо на мнение.
А това, че не е хигиенично носенето им не го разбрах.
Виж целия пост
# 35
против съм, много
намирам го за граничещо с извратеност
Виж целия пост
# 36
Не ми харесват прашки нито на детско дупе, нито на женско. Първо че е нехигиенично, и второ не е красиво.

Tова е и моето мнение Peace
Виж целия пост
# 37
Аз не одобрявам бански-прашки и за себе си (хич не ме кефи всички да ми гледат голия задник, па макар и много хубав Flutter), пък какво остава за деца. Вижда ми се много вулгарно. Гащи - прашки също не ми допадат за малки момиченца.
Виж целия пост
# 38
Твърго съм против!И смятам,че съм напълно нормална... Mr. Green
Виж целия пост
# 39
Не одобрявам и не мисля дъщеря ми да се сдобие с такива.
Виж целия пост
# 40
Когато имат какво да сложат в горнището на банския, тогава може и прашки.
Виж целия пост
# 41
Абсурд.
Виж целия пост
# 42
Ами, Шани, Девите сме консерви, не го ли разбра вече  Mr. Green

Не бих й купила прашки, нито за бельо, нито за бански- и естетически не мога да го приема, и от хигиенична гледна точка  Stop
Виж целия пост
# 43
определено не го одобрявам Naughty
Виж целия пост
# 44
Даже и да съм толкова охахавяла, че да и купя, тя няма да го изтърпи това чудо и секунда. И сега ако гащичките и се съберат отзад, дърпа и сучи или притичва на галоп цялата площадка, за да ги оправя, а камо ли да носи прашки. Когато стане дотатъчно голяма да си купува каквото ще.

Иначе лично аз съм фен на прашките и това е основното ми бельо. Удобни са ми, харесват ми и ги нося. Бански прашки също носех преди да родя, сега обаче дЪ-то ми не е много за показване  Laughing, като му одялкам целулита може и пак да скокна в тях.
Виж целия пост
# 45
Пфу, много ми е гадно! Sick
Виж целия пост
# 46
Не харесвам, не одобрявам. Нито за големи, а за малки е просто гавра и смешка.
Виж целия пост
# 47
не виждам смисъл
Виж целия пост
# 48
Прашки няма да им купя скоро. Аз май никога няма да им купя Laughing
Някой по-горе беше споменал за цял бански. Моите имат и цели, и бикини. Предпочитат целия. Красиви били, затова. Пък прашките как да са красиви, то на 5 кв.см. какво да нарисуват?
Виж целия пост
# 49
Е, как го възприемате? И одобрявате ли го?

Аз лично - хич  Naughty. Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu
Ужас! ooooh!
Който е проектирал такова облекло за малки момичета, чавка му  е изпила мозъка.. Или е педофил. Sick
Виж целия пост
# 50
Не го одобрявам. Не бих взела на дъщеря си прашки-ни за бански, ни за бельо! Това не е бельо за малки деца!
Виж целия пост
# 51
Изобщо не си задръстена - аз също съм против. Дори и да съм свободомислеща и в същото време не мислеща за хигиената на детето, тя ще пищи, ако й сложа прашки. Като й влезат гащите в дупето и тя започва да се ровичка и да пищи, че са й влезли в дупето - представям си да й сложа прашки #Crazy
Виж целия пост
# 52
     Аз съм майка на момчета,но по принцип не разбирам майките които робуват на модата,спрямо децата си.Това с прашките си е чиста гавра с детето.На него преди всичко трябва да му е чисто,и удобно.Против съм също и дългите тесни поли,които спират движението,чехлите и за момичета и за момчета,които могат да ги спънат,въобще,преди всичко трябва да се съобразяваме с нуждите на възраста им.А като започнат да изкарват парите си сами,да носят каквото искат.
Виж целия пост
# 53
ЪпсурТ Naughty
Аз прашки по принцип за плаж не одобрявам (най-малкото е нехигиенично), а пък дете с прашки просто нямам думи.
НО, разни хора, разни идеали...
Виж целия пост
# 54
В качеството си на бъдеща свекърва нямам против да се информирам за даденостите на потенциалните си снахи  hahaha hahaha Joy Joy Joy

Ако говорим сериозно никога не ми е харесвало прекалено женското у момиченцата. Не одобрявам прашките на тази възраст, не одобрявам лакирани нокти и червило на възраст под 14-15 години  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ми така деее свекърва ли съм ази или квооооооооо bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 55
 newsm78
А каква е според вас възрастта, след която е приемливо носенето на прашки?
Ей така чета - майките носят, но за децата им се вижда вулгарно, неприятно им е ако някой ги гледа със скрити мисли... Ако някой гледа някоя майка със скрити помисли, какви чувства ще изпита майката?

ПП - мразя прашките, никак не са ми удобни. Заради Кронки обувам от време на време.
Виж целия пост
# 56
А каква е според вас възрастта, след която е приемливо носенето на прашки?

14-15 години, як пубертет, никой и нищо не е в състояние да им въздейства Laughing

Ей така чета - майките носят, но за децата им се вижда вулгарно
И на мен не ми понасят и дори и заради мъжа ми не бих ги носила.

Никол, пиши ме и мен клуба на консервативните Деви  Grinning
Виж целия пост
# 57
Моите деца има нон-стоп да си дърпат "връвта", да се махне от процепа им  Laughing
Ама явно модата е над всичко  Flutter
Ама Шани,кака, да не смяташ и Томката да пробваш с прашки? Joy
По повод второто-не само модата, ами снобарията и гъзарията са над всичко.... ooooh!
Аз лично нося прашки (само бански прашки вече не смея да сложа  Blush), удобни са ми, но не мисля, че са подходящи за дете до към колко....... 12-13 г. (може би?а може би и по-рано...знае ли човек какво ще му дойде на главата Crazy)
Виж целия пост
# 58
Туф, няма да го орезиля синчето. Мнеееееее... Ама и той малко да са му се засукали слипчетата и почва да крещи, че му е неудобно.
Пък и нали има прашки и за мъже  Thinking
Виж целия пост
# 59
С тези гащи, които все влизат в дупетата... Василена не може да ги търпи изобщо. И току опретне полата да ги намества ooooh! Представям си какво ще е чудо с прашки Sick
Виж целия пост
# 60
Най-малкото не е детско. Естетичната страна на въпроса изобщо няма да я зачеквам
Виж целия пост
# 61
абсурд... никога не бих обула на Киара такова нещо... достатъчно ще си купува сама след време такива неща... но на такова малко дете прашки... да, педофилско е.
Виж целия пост
# 62
Аз нося само прашки, но не бих и купила. Не и на този етап. Naughty
Виж целия пост
# 63
не бих обула такава "изгъзица" Mr. Green на дъщеря си.
Когато порастне да си носи каквото иска.
Виж целия пост
# 64
не бих обула такава "изгъзица" Mr. Green на дъщеря си.
Един наш познат им казва "лайнорезки"  hahaha
Виж целия пост
# 65
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Виж целия пост
# 66
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Дай я тук  да я смъмрим дружно hahaha
Виж целия пост
# 67
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка


Ми...щом и харесва...лошо няма. Peace
Виж целия пост
# 68
гледам се вътри около таз тема,ама сигурно умишлено я избягва Wink
Виж целия пост
# 69
Аз лично съм против.
Виж целия пост
# 70
До преди 5 мин не знаех че има измислени подобни бански  Shocked Как ми личи че последните няколко години съм пропуснала морето  Embarassed
Иначе на въпроса -  не, не бих.
Виж целия пост
# 71
И аз не одобрявам прашките за дете, не приемам и голите деца по плажа, особено момиченцата. 
Виж целия пост
# 72
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка

И аз случайно я видях току-що. Грозна гледка. Тяхна си работа.
Виж целия пост
# 73
И аз не одобрявам прашките за дете, не приемам и голите деца по плажа, особено момиченцата. 
И аз! Peace
Виж целия пост
# 74
аз пък одобрявам и ще й купя. ПЪК


щегувам се. да не ми се хвърлите сега?
недопустимо е според мен. веднъж искаха да ми пробутат, като купувах бельо за Тедата.. аз такъв поглед хвърлих, че продавачката заекна и не ми сметна правилно сумата за плащане:)
Виж целия пост
# 75
Малко тъпо ми се вижда малко дете с подобно бельо Thinking
Виж целия пост
# 76

току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Дай я тук  да я смъмрим дружно hahaha
гледам се вътри около таз тема,ама сигурно умишлено я избягва Wink
Големи сте хиени, ей! ooooh!
Виж целия пост
# 77
Не ми харесва малко момиченце с прашка!  smile3506  smile3513  smile3506
Аз и големите момиченца не ги харесвам с прашки, завряни в д-тата, ама .... те като се харесват - да си ги носят! smile3515
Виж целия пост
# 78
Яд ме е на тези, които са ги измислили. ..
Така реагирах, когато за пръв път самата аз обух прашки  Joy
иначе  Mr. Greenникога  Mr. Green не бих купила на дъщеря ми бельо-прашки , камо ли бански.
А без гащи да се въргаля на пясъка - не съм съгласна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 79
не бих обула такава "изгъзица" Mr. Green на дъщеря си.
Един наш познат им казва "лайнорезки"  hahaha
Joy
Чувала съм и "мерцедески"  Mr. Green
По темата-твърдо против съм Naughty !!!
Виж целия пост
# 80
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Дай я тук  да я смъмрим дружно hahaha

Ето ме,гледайте!Педофилка не знам ,май не съм  Rolling Eyes
Нямам намерение да се оправдавам пред никого,бях на две дали да ги взема,но причината бе,че тръгвахме на плаж,а нямаше друг отворен магазин,за да и взема друг бански,така че реших след колебания да го взема/според мен детето,особено момиче трябва да е поне с долнище,за да предпазва от мръсотията по плажа/.
Не ме интересува,че според вас съм побъркана,откачена,с болнен мозък,педофилка и тем подобни определения,уважавам мнението ви,но останалото е личен избор.  Peace


гледам се вътри около таз тема,ама сигурно умишлено я избягва Wink

Не съм се въртяла из темата,напротив,не знаех за нейното съществуване.Пратиха ми я на лични  Peace
Виж целия пост
# 81
Първо никой не ти искал обяснение,както казваш ти това е личен избор Peace Само ще те помоля да не се опитваш да ни убеждаваш,че прашка бански за момиченце на годинка е най-обикновеното нещо и по магазините едва ли не продават предимно това и да намериш обикновени гащички е супер трудна мисия Laughing Според мен ефекта си го търсила умишлено,иначе най-малко нямаше да го снимаш или още повече да си го лепнеш в подписа Wink
Виж целия пост
# 82
Първо никой не ти искал обяснение,както казваш ти това е личен избор Peace Само ще те помоля да не се опитваш да ни убеждаваш,че прашка бански за момиченце на годинка е най-обикновеното нещо и по магазините едва ли не продават предимно това и да намериш обикновени гащички е супер трудна мисия Laughing Според мен ефекта си го търсила умишлено,иначе най-малко нямаше да го снимаш или още повече да си го лепнеш в подписа Wink

Някъде да прочете,че съм убеждавала някого да сложи прашка на детето си  Thinking
Личен избор,на мен и хората около мен не изглеждаше нито перверзно,нито педофилско.
За съжаление,ние тук сме от провинцията и в неделя магазините не работят,по тази причина и го взех,никога не съм търсила умишлено ефекта.Сега ,мисля че аз знам най добре какво мисля и какво търся  Peace

Спирам да пиша по темата,защото знам в какво ще се обърне,а и съм прекалено чувствителна,за да издържа всичките обиди и класификации.Лек ден и всичко добро..
Виж целия пост
# 83
Както вече писах нямам намерение нито да те обиждам,нито да те класифицирам Peace
Виж целия пост
# 84
Абсолютно против!
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.Мерси!По-добре голичко отколкото с прашки.
Виж целия пост
# 85
не го удобрявам  Naughty и не ми харесва, неудобно е
Виж целия пост
# 86
Мис Каприз, вярвам, че това, което казваш е истина и нямаш задни мисли. Според мен цялата дъндания произлиза от това, че на една от снимките в подписа ти, не се вижда толкова детенцето - било твое или не (това можем ние само да гадаем, ти си знаеш най-добре), колкото една прашка и едно гръбче.
Не се впечатлявай от казаното, това е виртуално пространство и както и ти, така и всеки друг може да си пише каквото и където си пожелае.


А по темата: Не одобрявам прашките за малки момиченца - било то бански или долно бельо. Нито ми се струват хигиенични (особено на плажа), нито естетически.... Sick
Виж целия пост
# 87
Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu

Здравомислеща  Peace
Виж целия пост
# 88
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.
Така си е.
А да не говорим за тези пък,които ги произвеждат...
Но все пак момичето си е писало-личен избор и толкова.Не я изяждайте!
Виж целия пост
# 89
А да не говорим за тези пък,които ги произвеждат...

Търсенето преполага предлагането! ooooh!
Виж целия пост
# 90
Абсолютно против!
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.Мерси!По-добре голичко отколкото с прашки.


Браво...много умно няма що ooooh!

Виж целия пост
# 91
определено ми изглежда гадно Confused
Виждала съм на градски пясъчник детенце на около 1,5 год. с прашки и босо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 92
Абсолютно против!
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.Мерси!По-добре голичко отколкото с прашки.


Браво...много умно няма що ooooh!


С кое не си съгласна,би ли уточнила,моля!От какъв зор бих сложила на двегодишната си дъщеря прашки,вместо да я пусна гола?Голотата на едно все още почти бебе ли е извратена или подчертано сексуалното облекло?Или отричаш,че има типове,които само това зяпат?
Виж целия пост
# 93
Всичко одобрявам. Кой каквото иска да обува. Колко малко трябва да е малкото момиченце?
На 1? На 3?
Не харесвам караниците и нападките върху другите виртуално-мислещи. Тях, определено, не ги одобрявам.
пп/Идеята на темата не е ли да има различни позиции и да се обмислят различни варианти? Или трябва повечето да "изядат" по-малкото?
Моля не отговаряйте  Praynig Въпросът е риторичен...
Виж целия пост
# 94
Всичко одобрявам. Кой каквото иска да обува. Колко малко трябва да е малкото момиченце?
На 1? На 3?
Не харесвам караниците и нападките върху другите виртуално-мислещи. Тях, определено, не ги одобрявам.
пп/Идеята на темата не е ли да има различни позиции и да се обмислят различни варианти? Или трябва повечето да "изядат" по-малкото?
Моля не отговаряйте  Praynig Въпросът е риторичен...

Ето и моя отговор.
Не мисля, че имаш право да обиждаш жената....В нейният отговор е написала какво мисли. Дали това на теб не ти харесва няма значение...не е нужно да обиждаш. Съжалявам, че се явявам адвокат на момичето, но ми писна от крайни мнения тук. Щом на някой нещо не му харесва и хоп..айде вече е прокълнат и е наречен еди какъв си.

Да, точно това е идеята на всяка една тема- различните мнения.

п.п. По- горе съм писала, не бих сложила на този етап бански прашки, но не бих си позволила да давам определения за друг.
Това е.

Виж целия пост
# 95
Вини,това последното май е за мен.Прочети по-добре какво съм написала! Wink
НЕ майката ,която слага е извратена....
Май не си прочела и бързаш...
Кого съм обидила? Laughing
Виж целия пост
# 96
Вини,това последното май е за мен.Прочети по-добре какво съм написала! Wink
НЕ майката ,която слага е извратена....
Май не си прочела и бързаш...
Кого съм обидила? Laughing


С това отговорих на твоят пост.
А това с не майката..сега го включих ooooh!..ама то нали знаеш, че ако става дума за поводи и пръст да им подадеш на тия дето имат развинтено въображение пак ще го захапят. Crazy


Как да е...разбрахме се Hug


Виж целия пост
# 97
Моето мнение - също НЕ одобрявам прашките за деца. А за плажа - без гащички никога няма да си пусна детето...какви ли не неща виреят там  Peace

А иначе МисКаприз е обяснила достъпно за всички, че в случая е нямало друг бански и е направила избора, за да НЕ се разхожда детето й по голо дупе на плажа...все пак е нещо...

Виж целия пост
# 98
Ами като е нямало друго ,какво голо ли да го пусне -говоря за Мис Каприз-вие повечето имате ли си представа какво е в провинцията-с трън да завъртиш няма какво да закачиш ,а пък в неделя е паднала бомба просто,нищо не работи и никои не излиза Peace
Аз пък не само ,че нямам нищо друго освен прашки,но и нямам намерение друго да ползвам ,поне докато изглеждам добре.По плажа се разхождам само по прашки и ми е кеф-след 2 деца все още мога да си го позволя newsm10
Виж целия пост
# 99
Ами като е нямало друго ,какво голо ли да го пусне -говоря за Мис Каприз-вие повечето имате ли си представа какво е в провинцията-с трън да завъртиш няма какво да закачиш ,а пък в неделя е паднала бомба просто,нищо не работи и никои не излиза Peace


Обяснение първо никой не й е искал и второ с каква цел е сложила снимка на детето си в гръб, така че да му се виждат прашките newsm78. ДА не говорим, че на морето също продават бански. Само си разсъждавам.... Peace
Виж целия пост
# 100
Ами като е нямало друго ,какво голо ли да го пусне -говоря за Мис Каприз-вие повечето имате ли си представа какво е в провинцията-с трън да завъртиш няма какво да закачиш ,а пък в неделя е паднала бомба просто,нищо не работи и никои не излиза Peace


Обяснение първо никой не й е искал и второ с каква цел е сложила снимка на детето си в гръб, така че да му се виждат прашките newsm78. ДА не говорим, че на морето също продават бански. Само си разсъждавам.... Peace
Явно вие много се заглеждата-аз когато някъде съм я засичала из форума ,никога не съм се заглеждала с какво е облякла детето ,а гледам малката и и се радвам каква сладурана е станала PeaceСътото  е положението и с другите подписи в ,които виждам детски снимки-кефя се на децата ,а не им оглеждам дрехите.НЕ е сложила снимката с цел-не търсете под вола  Naughty
Виж целия пост
# 101
Коте, аз пък изобщо не се заглеждам в подписите. Въпросната снимка видях случайно, след като бях прочела темата. ЗА мен обяснението, което е дала Мис КАприз е смешно, при положение, че снимката се мъдри в подписа й. Това имах предвид в предния си пост. Не си позволявам да я квалифицирам по никакъв начин, това си е неин избор Peace
Виж целия пост
# 102
Явно вие много се заглеждата-аз когато някъде съм я засичала из форума ,никога не съм се заглеждала с какво е облякла детето ,а гледам малката и и се радвам каква сладурана е станала PeaceСътото  е положението и с другите подписи в ,които виждам детски снимки-кефя се на децата ,а не им оглеждам дрехите.НЕ е сложила снимката с цел-не търсете под вола  Naughty


По-горе аз също съм подкрепила Мис КаприЗ. Според мен тя не е извратен човек, базирам се на постингите й, които съм чела.
Но не мога да се съглася и с теб. Аз също гледам и се радвам на дечицата, които красят аватарите и подписите на родителите си. В случая обаче няма какво да ме зарадва...детенце не се вижда - може и кукла да е, може всичко да е. Виждам гръбче и прашки. Затова негодуват потребителките според мен.
Предполагам на Дея-Мария й е направена и снимка в лице от същия ден. Недоумявам защо Дея е решила да сложи именно тази снимка, но пък разбирам защо не иска да я махне.
Най-добре е този спор да бъде прекратен - всеки за себе си е прав. Надявам се Дея да е успяла да погледне през погледа на упрекващите я, а упрекващите през нейните очи. Hug
Виж целия пост
# 103
Първо никой не ти искал обяснение,както казваш ти това е личен избор Peace Само ще те помоля да не се опитваш да ни убеждаваш,че прашка бански за момиченце на годинка е най-обикновеното нещо и по магазините едва ли не продават предимно това и да намериш обикновени гащички е супер трудна мисия Laughing Според мен ефекта си го търсила умишлено,иначе най-малко нямаше да го снимаш или още повече да си го лепнеш в подписа Wink

  202uu

Нищо лично, но и аз останах с такова впечатление - ефекта ако не е търсен, то поне е демонстриран  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 104
не одобрявам. вижда ми се педофилско и извратено за малко момиченце. все пак прашките подчертават дупето и сексапила. нещо което въобщо не искам да почертавам в моето дете.
подкрепям, че мис каприз не е много откровена с нас. ако нямаше други бански, щеше да заведе детето на плажа и при първи случай да смени банските. а тук е направена целенасочено снимка и сложена в подписа. според мен на авторката й харесват прашките. не искам да я нападам, личен избор, но не е нужно да лъже по такъв елементарен начин, за да се защити  Thinking
Виж целия пост
# 105
Аз пък мисля, че прекалихте!
Може и да се е принудила да излъже пък Crossing Arms.. То да ти скочат толкова женоря отгоре, при все това-  всичките  съвършени. Whistling
Всеки си има глава на раменете.
Някои не слагат снимки на децата си в нета, втори- ги изтипосват по прашки (Впрочем лицето на детето не се вижда, и дупето също. Виждат се гръб и прашки. Peace), трети- голи, четвърти- сучещи...
Ама въпрос на избор е това!
Някои така и не го разбраха! Whistling
Виж целия пост
# 106
Бански тип прашки за малки момичета се продават свободно на пазара. Едни ги харесвати ги купуват, други не и не ги купуват. Това е. Каква препирня само стана  ooooh!
Че оправдания, че сръдни, че засегнати, че адвокати...
Както едните имат правото да ги купуват, така другите имат правото да се възмущават. Всеки си изказва мнението. И има тема. Сега имаме два съскащи лагера. А утре - 30 обидени мами. Голям келепир...
Виж целия пост
# 107
Мда, затова бих приела отговор: "хресва ми, купила съм ги на детето си", но не и оправдание, "подкрепено" от снимка  в подписа Peace
Виж целия пост
# 108
 ooooh!

Май е време за  newsm28
Виж целия пост
# 109
 Не ми харесва идеята, аз дори май не съм виждала всъщност, но не се и заглеждам особено. Не мога да си представя да накарам Димана да обуе подобно нещо, особено в момента, когато е в чувствителния  предпубертет, тя ходи на плажа с горнище на бански вече Crazy.
  Иначе виждам доста деца облечени по неразбираем за мен начин, предполагам, че майките им пък не ме разбират мен и намирам всичко това за абсолютно нормално.
Виж целия пост
# 110
На дете на 6-7 години ми стои отвратително да не говорим на 1-2 години  ooooh! Много ми е грозно , вулгарно , извратено и т.н.  Sick Няма да обуя такова нещо на дъщеря си never  Naughty
Виж целия пост
# 111
Не ми допада Rolling Eyes-не бих облякла дъщерите си в прашки-не Naughty..
Виж целия пост
# 112
 Не бях се замисляла за прашките и възрастта, на която е нормално да се сложат, може би поради факта че имам две момчета, но сега се върнах от море и на плажа се натъкнах на 10-тина годишно момиченце с прашки и без горнище, второто доста по-малко ме шокира от първото! Неочаквано за мен изпитах отвръщение, крехкото детско телце и еротично изрязаните бански като комбинация ми се видя извратено!! Детето беше с родителите си , не бих се изправила на кръстоносен поход срещу тях , всеки родител решава за детето си , но аз определено не бих сложила такова нещо на детето си докато имам някакво влияние над него!! Все пак навсякъде се оплюва масовата порнография и педофилията, а понякога ние сами , може би несъзнателно , създаваме предпоставки за нея!! Що се отнася до майката, публикувала снимка на момиченцето си с прашки, не бих я критикувала за решението й , но ме подразни обяснението й за пълната липса на алтернатива,  което е в противоречие с показаната снимка -ако и харесват прашките по нормално ми се вижда да защити своята позиция , отколкото да дава това нелепо обяснение! Аз не винаги съм имала бански за децата си,такива за момченца се намират рядко, но съм им слагала гащички като временно решение !
Виж целия пост
# 113
Обещах си да не пиша,но искам да дам пояснение.
Първо,някъде да съм написала,че не ми харесва? ThinkingФакта,че съм сложила снимката /и няма да я махна,макар,че често сменям снимките на дъщеря си/ показва,че аз лично не гледам така на нещата както вие.
Второ -за какъв дявол,аз ще имам сметка да ви лъжа?Какви сте ми вие на мен?Бих излъгала човек,който обичам на който държа и то за да не нараня или обидя.
Никога не ми е пукало или пък съм обръщала внимание на чуждите деца ,как са облечени,яли ли са,болни ли са,мръсни ли са,бият ли ги,те си имат родители и определят как ще се грижат за децата си,кое е добро и кое лошо за тях.Чуждите децат никога не са ме вълнували.А и си има институции,които трябва да се занимават с това,не аз или вие.
Аз уважавам чуждото мнение,но не приемам класификации и обиди по адрес на човек,който не познавам.
Виж целия пост
# 114
Обещах си да не пиша,но искам да дам пояснение.
Първо,някъде да съм написала,че не ми харесва? ThinkingФакта,че съм сложила снимката /и няма да я махна,макар,че често сменям снимките на дъщеря си/ показва,че аз лично не гледам така на нещата както вие.
Второ -за какъв дявол,аз ще имам сметка да ви лъжа?Какви сте ми вие на мен?Бих излъгала човек,който обичам на който държа и то за да не нараня или обидя.
Никога не ми е пукало или пък съм обръщала внимание на чуждите деца ,как са облечени,яли ли са,болни ли са,мръсни ли са,бият ли ги,те си имат родители и определят как ще се грижат за децата си,кое е добро и кое лошо за тях.Чуждите децат никога не са ме вълнували.
Аз уважавам чуждото мнение,но не приемам класификации и обиди по адрес на човек,който не познавам.


Мис Каприz, самата аz не одобрявам прашките zа малки момиченца. На мен ми стоят някак.. педофилски, не в смисъл че ти си такава или че си целяла подобен ефект, а zащото zа съжаление плажовете са пълни с иzвратеняци..От друга страна, не купуаме ли къси полички на малките ни?те стоятн също секси върху жена, но така ли седят при момиченца?Малксо след постинга който прди това написах пораzмислих над темата , видях досега всички мнения.. Не , не бих обула на Киара такова нещо...именно zаради мисълта че можа отсреща някой побъркан да я zаглежда с други мисли... но от друга страна, кой нормален мъж би погледнал на дете с похотлива цел, пък даже и сутиен иот тебе да си е навлякло.???? Мисля , че едно дете както и да се облече е все пак просто дете...ако му облечеш бански с горнище и долнишще, какво сега, сутиен ли си му облякла??Пак ли е еротично?Еротично е само в главите на тия които трябва да си ги лекуват(виzирам с това педофилите по плажа)И не можем да  обвиняваме която и да биоло майка, облякла прашка/поличка/горнище бански на малкото..,. голички по плажа също има доста дечица.... и теzи и майки да съдим?
Не не може така.Прашките zа дец, не ги харесвам, но сед като пораzмислих, zа детенце на въzрастта на твоето ми се струва малко попресилено реакциите ни(пак каzвам вклю4вам и моята в това , мака р лично аz да не съм упреквла а само да каzах ,е не бих го направила самата аz).
В крайна сметка, ти сама си zнаеш как да облечеш малката.а zаради педофилите... просто надzор и това е.
Виж целия пост
# 115
zаради педофилите... просто надzор и това е.

Да,със това съм съгласна.Не бях погледнала от тази страна на нещата,където прашките за дете може да отключи присъствието на такива хора ./педофили/Съгласна съм,че трябва да ги предпазваме,но не съм се досетила в този момент за тази страна на живота.Отидох да ис прекарам добре на плажа ,а не да мисля на кой му харесва,кой ме смята за болен мозък и кой как гледа детето ми.
Виж целия пост
# 116
zаради педофилите... просто надzор и това е.

Да,със това съм съгласна.Не бях погледнала от тази страна на нещата,където прашките за дете може да отключи присъствието на такива хора ./педофили/Съгласна съм,че трябва да ги предпазваме,но не съм се досетила в този момент за тази страна на живота.Отидох да ис прекарам добре на плажа ,а не да мисля на кой му харесва,кой ме смята за болен мозък и кой как гледа детето ми.
Ами едва ли иzобщо има майка, която , купувайки на детето си дрешка или събличайки го на плажа, веднага си мисли zа лошите неща в живота. Едно дете винаги е привлекателно zа един педофил, и в чул да е zагърнато... отвлечени и насилени дечица, zа съжаление има много  Sad   Cry  , и едва ли са били обути с прашки по това време.....    newsm78 просто не бива да оставяме дечицата беz надzор, а банските са въпрос на вкус..  голичко да го беше оставила (при момиченце наистина нехигиенично, но пък добре zа кожата, ако е подходящо zащитена)пак щеше да е същото zа един педофил...Просто zа това прецених че малко попресилени реакции приочетох и исках да го кажа, стори ми се малко нечестно. Гледай си детенцето, а мненията на другите с си именно техни мнения.Пък даже и моето   Simple Smile
Виж целия пост
# 117
zаради педофилите... просто надzор и това е.

Да,със това съм съгласна.Не бях погледнала от тази страна на нещата,където прашките за дете може да отключи присъствието на такива хора ./педофили/Съгласна съм,че трябва да ги предпазваме,но не съм се досетила в този момент за тази страна на живота.Отидох да ис прекарам добре на плажа ,а не да мисля на кой му харесва,кой ме смята за болен мозък и кой как гледа детето ми.
Браво,напълно си права-дано и другите да го осъзнаят Peace
Ами едва ли иzобщо има майка, която , купувайки на детето си дрешка или събличайки го на плажа, веднага си мисли zа лошите неща в живота. Едно дете винаги е привлекателно zа един педофил, и в чул да е zагърнато... отвлечени и насилени дечица, zа съжаление има много  Sad   Cry  , и едва ли са били обути с прашки по това време.....    newsm78 просто не бива да оставяме дечицата беz надzор, а банските са въпрос на вкус..  голичко да го беше оставила (при момиченце наистина нехигиенично, но пък добре zа кожата, ако е подходящо zащитена)пак щеше да е същото zа един педофил...Просто zа това прецених че малко попресилени реакции приочетох и исках да го кажа, стори ми се малко нечестно. Гледай си детенцето, а мненията на другите с си именно техни мнения.Пък даже и моето   Simple Smile
Ей ,най-накрая няко да помисли  Peace Браво-точно така е,аз също харесвам момиченце с къса поличка/рокличка.Моята като беше бебе я обличах с къса рокличка и много се радвах като и се4 виждаха гащичките-много мило ми изглежда Peace
Виж целия пост
# 118
Реакциите ни не са пресилени, ни най-малко.

В много чужди сайтове за снимки е забранено публикуването на голи снимки на деца.

Харесваме-нехаресваме бански-прашки (моята голяма дъщеря също има), на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.
Виж целия пост
# 119
Аз дъщеря ми това лято вече я пуснах с такъв бански http://slackpack.net/?q=node/667
Вече настоява и за татуировка. Водим преговори дали да е под пъпа или на дупето.
Виж целия пост
# 120

ох нееее  Joy
Виж целия пост
# 121
Аз дъщеря ми това лято вече я пуснах с такъв бански http://slackpack.net/?q=node/667
 
 Mr. Green Joy  Mr. Green

А ние сме с такъв

Вече настоява и за татуировка.

не мога да разбера що за за мода е напоследък невръстни момиченца с татуировка /надявам се да е лепенка/ която представлява пеперудката на едни ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ  Shocked

.. Водим преговори дали да е под пъпа или на дупето.

понеже съм фенка искам да споделя, че на кръста и на апендисита най-често съм виждала и мисля не стои вулгарно.. Grinning


P.S. Оставете Мис КаприЗ на мира...
Това че аз не бих обула прашки на дъщеря си /колкото и готино да и седи/ не ми дава право да съдя майките, които намират това за нормално и съвсем в реда на нещата от памперса да минават на прашки...
Виж целия пост
# 122
Реакциите ни не са пресилени, ни най-малко.

В много чужди сайтове за снимки е забранено публикуването на голи снимки на деца.

Харесваме-нехаресваме бански-прашки (моята голяма дъщеря също има), на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.
Не става дума zа снимката(която впрочем не покаzва полови органи) а zа това че доста мамита попркалиха в отношението си к.м майката.Ставаше дума zа това дали иzобщо деца трябва да носят такива неща или не.
Всички сме майки, всички си обичаме децата еднакво.. и ни харесва да им купуваме модерни дрешки обувки, че  и банкси.. особено момичешките майки, гласим  си ги като куклички.Жената каzа че не е погледнала на нещата от таzи страна, наложило се е  , купила ги е.. Просто тук таме се отиде много далече в класификациите.Всчки zнаем къде ни боли най много.Когато ни обвиняват о повод дечицата.Това имах впредвид.Мнение, zа или против, е едно.Но наитсина имаше някои неща които можеха да се кажат и иначе..
а аz нека съм си против прашките zа деца.Това че някоя друга фги е купила, не оzначав че е лоша майка. Това имах впредвид..
Виж целия пост
# 123
олелеееееееееее 7 страници мъпморене и упреци и хули!
абе верно оставете момичето намира!
так си е избрало така е направило!всяка майка сама избира за детето си и верно вие не сте хората да я съдите или да и промените мнението!
я какво е сладко бебето и верно не е показала никаква голотия на снимката!
и всички големи моралистки излезнаха тук за 7 стр
Виж целия пост
# 124
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!
Виж целия пост
# 125
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!



Правилно си ме разбрала  Peace Има болни хора...
Виж целия пост
# 126
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!



Правилно си ме разбрала  Peace Има болни хора...

От тази страна на нещата не съм поглеждала,когато сложих снимката,не бих го направила иначе.
Махнах я,защото наистина получих истински аргументнадявам се спора да престане.
Виж целия пост
# 127

и аз. И не беше това целта на темата ми...  Tired И в никакъв случай да се заяждате на дребно.
Дея-Мария е страхотно детенце  Peace
Виж целия пост
# 128
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.
Виж целия пост
# 129
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.
И аз. Но тя вече си ги обува сама. И си ги купува сама. Аз само не поствам снимката й. Кога ми порастнаха децата, кога се изпоголодупиха по плажовете.  #Crazy
Виж целия пост
# 130
Кофти звучи Rolling Eyes Не бих облякла такива на Викториа. Смешно е.
Виж целия пост
# 131
Според мен проблемът не е само в педофилите, а много повече в начина, по който детето се учи да възприема само собственото си тяло, външен вид, ценността си като човешко същество и т.н. Обличането на едно мъничко детенце с дреха за възрастни, която се смята за някаква демонстрация на сексуалност, си е чисто и просто сексуализиране на детето. Мисля, че именно затова на повечето хора им се вижда вулгарно.
Децата искат да бъдат харесвани, но според мен е много погрешно от малки да им внушаваме изтънко, че това се постига главно чрез послания за сексуална достъпност в облеклото и поведението.
Прочетете "Лолита" на Набоков - там става дума точно за едно преждевременно сексуализирано от масовата култура малко момиче (но все пак не на 2-3 години).
Да добавя само, че според психолозите също е много непрепоръчително ранното сексуализиране на децата (ако за някой не е очевидно), но често се стига до такова нещо в едно общество, което е фиксирано по един не винаги съвсем здравословен начин върху секса и сексуалните образи и послания са навсякъде около нас.
Виж целия пост
# 132
Не го приемам, дори ми е гнусно, когато го видя.
Виж целия пост
# 133
имам една позната, тя с кеф kупува на 9 -годиШната си щерка пра6ки Shocked. еее, ми аз пък не мога да го разбера това newsm78
Виж целия пост
# 134
имам една позната, тя с кеф kупува на 9 -годиШната си щерка пра6ки Shocked. еее, ми аз пък не мога да го разбера това newsm78
Не се възмущавай, ами и дай да прочете тази тема..
Може и тя да е от онези,които не знаят, че има голям проблем с  педофилията (в интернет)!  Wink  Peace
Виж целия пост
# 135
Не ми харесва и не бих купила  Naughty Предпочитам голичка да е на плажа, отколкото с прашки !
Виж целия пост
# 136
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.
Peace
Като порасне още малко,ако реши сама..тогава ще видим! Grinning
Виж целия пост
# 137
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

Е, аз ходя с прашки (бельо и бански), но не възприемам за малко дете подобен род облекло  Stop
Подкрепям.
Аз изключително много уважавам човека, измислил прашките. На мен са ми удобни и си ходя без проблем. Но малко момиченце с прашки не ми харесва като идея. От друга страна не ми харесва и вариант с цял бански или бански с горнище за 3-4 годишни дечица, но доста деца си искат такъв бански и си го носят с удоволствие. Така че в близките 1-2 години (дъщеря ми е почти на 15 месеца) ще  носи каквото и купувам аз, но ако след това си поиска бански-прашки или цял бански ще се съобразя с нейното желание, защото детето ми трябва да имаправо на мнение.
А това, че не е хигиенично носенето им не го разбрах.


Такааааааааа Simple Smile.Ето и още едно мнение-аз купих на дъщеря ми такива бански(тя е на 6г. и знам какво тръщкане може да последва) и какво си мислите че стана.... обу ги всичко на всичко два пъти,като постоянно се опитваше да ги оправя и т.н. Joy.И повечене ги сложи!Татова е мили дами по въпроса с прашките-реши се от самосеби си и аз си спестих доста нерви Peace
Виж целия пост
# 138
Лично аз - не ги одобрявам... Дано избегнем тоя момент...
Виж целия пост
# 139
Не харесвам, не одобрявам. Нито за големи, а за малки е просто гавра и смешка...
Така мисля и аз. Между другото, прашките са една добра предпоставка за поява на хемороиди. Особено, ако са по стегнатички. Но, хора всякакви. На някои им харесва перианалното жулене, явно. Не знам, кой е измислил прашките, но явно не е била жена.

Аз дъщеря ми това лято вече я пуснах с такъв бански http://slackpack.net/?q=node/667
Поредната изгъзица.  Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 140
Не ги одобрявам. Не бих купила.
Виж целия пост
# 141
Преди няколко дни отидох да купя подарък бельо за едно детенце. Харесах десена и след като продавачката ми го отвори да го видя, насреща ми се мъдреше надпис "Секси" ShockedЕстествено отказах да го купя. Не мога да подаря подобно нещо.

Иначе по темата : не съм купувала прашки на децата си, аз нося такива, но и двете не са проявявали интерес.
Виж целия пост
# 142
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Яд ме е, че не си носех апарата за да ви го докажа.
Да не говоря, че си направих труда да се приближим с малката за да чуя на какъв език говорят...ха, познайте...на  "чист" български.
Виж целия пост
# 143
Виждала съм-отвратително!!!!
Като пораснат да носят каквото искат,но малки пикли на по-5 години-не! Naughty
Всъщност вината не е в тях!!!
Виж целия пост
# 144
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....
Виж целия пост
# 145
Аз по принцип не харесвам бански-прашки,независимо дали са на детско или дамско дупе.
Peace Вини е абсолютно права, на плажа в Черноморец се нагледах на малки момиченца с прашки.
Виж целия пост
# 146
С/у никого не се нахвърлям,специално аз!Казвам това което усещам "вътрешно",когато видя подобна картина,а аз съм майка и няма да ми минат такива мисли в главата,но представете си щом аз усещам че това е ....меко казано...абе не знам...гадно,та представете си какво усещат извратеняците!  bouquet
Виж целия пост
# 147
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....
Чете ли цялата тема? Пак се почват едни и същи приказки да се предъвкват. Спора беше разрешен, а ти започваш отново да човъркаш. Няма как да бъде изяден никой тук.
Виж целия пост
# 148
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....
Чете ли цялата тема? Пак се почват едни и същи приказки да се предъвкват. Спора беше разрешен, а ти започваш отново да човъркаш. Няма как да бъде изяден никой тук.
Четох я да . За пореден път се убеждавам колко злобни и заядливи са някой от вас  Само ако някой изкаже мнение различно от вашето и сте готови да го разкъсате. Някой от вас се изявяват явно като лидери и по тяхното мнение се водят и останалите и само да се появи някой различен малииии.... така е общо взето по всички теми
Виж целия пост
# 149
Виж, сега, аз изказах мнение против прашките, но не съм го натрапвала. Исках да ти кажа, че спора вече е забравен, а ти го започваш отново. Помисли кой е злобния, защото, аз, пръст не съм размахвала, за разлика от теб. Хайде без лоши чувства, тук е форум - всеки може да си каже мнението, няма нужда от кавги.
Виж целия пост
# 150
Виза, не се поддавай. Още по-малко пък на гост.
Виж целия пост
# 151
Не виждам защо някой подскачат като ощипани когато повечето хора просто пишат това което 90% от околните си мислят и не ви го казват в очите!
Никой не е злобен, тук сме честни, защото не се познаваме и отпадат задръжките ни.
Виж целия пост
# 152
Прашките допринасят за сексапила на жената.За малко дете-не смятам,че има нужда да е сексапилно.А и не мисля,че ще му е по-удобно с прашки... newsm78
Виж целия пост
# 153
Да не говоря, че си направих труда да се приближим с малката за да чуя на какъв език говорят...ха, познайте...на  "чист" български.
Че на какъв език искаш да говорят?!
По много плажни ивици съм обикаляла ,но само в България съм го виждала този ,,феномен'' !
В Америка ,например,няма да видиш на плажа жена с прашки,пък дете! Ако се случи такова нещо предполагам ще извикат социалните и  ще ти  вземат детето.  Peace
Виж целия пост
# 154
Аз одобрявам и ако на дъщеря ми и харесат, и са и удобни ще и купя.
Виж целия пост
# 155
Шани, ако обичаш...би ли пуснала анкета от рода - как бяха облечени момиченцата ви на плажа? С опции - цял бански, с долнище и горнище....то ти си знаеш де.....

По принцип прашки за дете...незнам...не го одобрявам...Особено след една случка с дъщеря ми...внимавам много като я обличам навън да не и се виждат дупето и гърдите....че откачени за всичко се намират.......

Виж целия пост
# 156
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Къде, къде това? Flutter Наистина ми е много интересно на кои плажове се виждат тия екземпляри, защото на тези, на които ние ходим, не съм виждала малки момиченца с прашки (бански). Само веднъж видях, на градски плаж, някакво хлапе беше на около 8-10 г. Sick
Виж целия пост
# 157
Бря!Цял плаж с разголени детски дупета newsm12
Не е на добре тая работа!!!Съжалявам,ама...
Виж целия пост
# 158
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Къде, къде това? Flutter Наистина ми е много интересно на кои плажове се виждат тия екземпляри, защото на тези, на които ние ходим, не съм виждала малки момиченца с прашки (бански). Само веднъж видях, на градски плаж, някакво хлапе беше на около 8-10 г. Sick

На Кабакум, пред Хотел Ной.

macoball,
 Написах чист език в кавички по друга причина, която няма да пиша сега, че ще  отворя работа на някои хора да поплюват и обиждат още 20стр.. Naughty
Виж целия пост
# 159
Хайде и аз да се включа , понеже скоро коментирахме и в къщи тази тема. Аз имам момченце на 8 години , до две годинки ходеше гол на плажа ,след което сложихме и бански . Тази година реших да направя подарък на племенницата си -бански .Жената ми предложи два модела от които единият -прашка , аз избрах другия поради други причини шарка и т.н.
Когато отидохме на плажа видях едно детенце точно пред нас 3-4 годишно , ами ще ме прощавате ама грозна работа . То си играе ,навежда се , от гледката ми стана едно такова грозно. Благодарих се , че съм купила обикновен бански на племенницата си. Хайде да не правим децата си за смях!!!
Виж целия пост
# 160
Бях шокирана когато дъщерята на мъжът ми от първия му брак на 9 години, се появи на басейна на който бяхме с прашки, после се оказа и че гащичките са всички прашки, не коментирах, ...избягвам да наранявам и мъжа ми и нея, виждат се на всеки 2 седмици, но отстрани за мен беше неприятна картинка детенце на 9 години с прашки,
на плажа отидохме за картовки и бира, детето беше с гащички прашки и къса пола...една жена ми каза: как не ви е срам, толкова малко дете,каква майка сте?...не започнах спор и да и се обяснявам че детето не е мое, и не зависят нещата от мен....но...
коментирах това с мъжа ми , той също не го одобрява 'но не иска да се бори за глупости с екс-жена си'...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия