Мнения за др Колева моля

  • 23 240
  • 36
Ако някой има впечатления от др Колева моля пишете.Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
за коя Колева става върпос?Аз ходя при тази от Токуда и съм много доволна.
Виж целия пост
# 2
За др Жанна Колева от бившата Тина Киркова.
Виж целия пост
# 3
ако е за стерилитет - не става.Ако е за обикновен гинеколог и следене на бременност-може.
Виж целия пост
# 4
За сега нямам проблем със стерилитета ,става въпрос за серклаж и патологична .
Виж целия пост
# 5
Бях на преглед при д-р Колева в частния й кабинет преди време. Доволна съм както от прегледа, така и от нейното отношение.
За съжаление не съм наясно с проблемите, за които говориш и не мога да ти дам повече информация.
Виж целия пост
# 6
Мерси все пак.Като шеф на патологията мислех ,че ще има доволни от нея жени с патологична бременност ,защото малко се чудя дали да остана при нея или да се местя при др Табакова.
Виж целия пост
# 7
Мерси все пак.Като шеф на патологията мислех ,че ще има доволни от нея жени с патологична бременност ,защото малко се чудя дали да остана при нея или да се местя при др Табакова.
Защо се чудиш? Има ли някакъв проблем? Моля те, сподели.   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ами ,мойта история е такава.Имам един аборт в 20 сед при една док от Окръжна ,която не ми обърна внимание и аз отидох в бившата Тина Киркова ,там попаднах на док Колева .Избрах с нея да продължа.Второто изгубих в 13 сед 2 дни преди серклаж (така се нарича зашиването).Не я обвинявам ,каза че било изненада и за нея ,когато ме преглеждала нямало признаци ,че нещо не е наред.Но сега преди да забременея реших да попроуча нещата и една мацка ми каза ,че имало някаква гривна която замества серклажа ,тя си я е слагала при др Табакова .Ходих при нея ,каза ми че може да ми постави.И сега се чудя кой метод да избера, този новия ми звучи по добре,но ако ми се наложи да лежа в болнца трябва да попадна при Колева ,но вече като пациент на другата. И се тревожа от лошо отношение от страна на Колева. Това е.А между другото сега ще ходя при Колева да я питам дали не слага и тя такива гривни.Дано ,защото май вече ще трябва да реша ,че не се знае кога ще забременя.
Виж целия пост
# 9
Аз лично не съм доволна от Колева,имах кофти случай в Патологията,при който не се отнесе много адекватно с мен.Но все пак не й бях частна пациентка,пък и случаят ми беше по-особен.При сегашната ми бременност лежах в Майчин Дом,където терапията ми беше много по-адекватна,без да познавам никой и да разчитам на специално отношение.
Виж целия пост
# 10
  Когато аз лежах втория път нищо ,че и бях и частен пациент почти не си пролича.Не знам при другите док как е ,но тя моб тел не дава , ако имаш проблем отиваш в патологията ,а пък тя идва щом е на смяна ,и за това се чудя.                                         
Виж целия пост
# 11
motoneti,ако се притесняваш основно от това,че може евентуално пак да ти се наложи да лежиш в Патология(дано не ти се налага всъщност Praynig),а манипулацията преди това ти е била извършена от друга лекарка,която не работи в Тина Киркова,има и други болници все пак.И на мен Тина Киркова ми е много близо,но не отидох там последния път.Тази д-р Табакова,за която споменаваш,къде работи(или има само частна практика)?Помисли и за този вариант!
Виж целия пост
# 12
Др Табакова има частна клиника ,но изражда и настанява пациенти точно в Тина Киркова ,май са конкуренция.
Виж целия пост
# 13
motoneti, съжалявам за това, което ти се е случило, мила.  Cry
Щом се съмняваш от компетентността и не ти харесва отношението на д-р Колева - смени я. Но пак да кажа - аз съм доволна от преглед в частния й кабинет.
Между другото, аз имам мобилния й телефон. Лично го получих от нея. Скоро ми предстои нов преглед (пак в частния кабинет), после ще разказвам.
Виж целия пост
# 14
съжалявам за преживяното.Аз също съм с два аборта-в 9-та и 20-та седмица и се доверявам на д-р Димитрова(МД и във Фемина преглежда)-за мен тя е най-добра в проблемните бременности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия