Проблеми със сока от моркови

  • 418
  • 5
Здравейте. Искам да се посъветвам с вас. От 3 дни давам към сока от ябълка и по малко сок от морков. иначе сме само на кърма. Когато въведохме ябълката, нямаше никакъв проблем. Сега от няколко вечери (съвпада с приема на сок от морков), докато суче бебо гърчи, плаче, пищи, а е гладна и има апетит. Възможно ли е да е от моркова, при положение, че го давам сутрин преди второто хранене. Ако някой е имал такъв проблем, нека сподели. Мерси.
Виж целия пост
# 1
Баткото повръщаше и имаше колики от сока от морков, въпреки че го давах след навършени 3 мес. И докато не стана на 2 и 1/2 г. не близваше такъв сок - явно интинктивно се пазеше от него. Има и други сокове, просто не давай този или го отложете във времето.
Виж целия пост
# 2
според мен сте малки за какъвто и да е сок...възможно е да не му понася сока - спри го и виж как ще му се отрази...има доста теми за соковете в Библиотеката - можеш да ги прегледаш.
Виж целия пост
# 3
При нас е в обратен вариант-приема морковите, а се "гърчи" от стомахче след сока от ябълки.Спрях ябълките  за сега.
Виж целия пост
# 4
И аз мисля, че сте малки, няма смисъл да го мъчиш, още повече, че детето само показва, че не му е добре Sad
Виж целия пост
# 5
От няколко майки съм чувала, че сокът от моркови в ранните месеци предизвиква ужасни гърчове и болезнени реакции. Не виждам никакъв смисъл от сокчета, всички нужни витамини ги има в кърмата. А по-добре ти пий сока от моркови, така полезните неща ще стигнат и до бебо, без да му дразят стомахчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия