Въпрос за мамите от София

  • 772
  • 13
Искам да ви попитам дали са ви раздали в градината безплатно издание, казва се Инфо гайд за родители Детето?
Виж целия пост
# 1
Не са. Ваканция е.
Виж целия пост
# 2
Имам предвид преди да излезнат във ваканция, юни месец....
Виж целия пост
# 3
 newsm78 Ако те интересува самото издание, на мен ми го дадоха в магазин Piggy's House миналата седмица.
Виж целия пост
# 4
От детската градина нищо не са ни дали, но от детския магазин до нас си взимаме безплатно подобна книжка.
Предполагам, че би трябвало да ги има и в други подобни магазини или детски центрове.
Издадетел е ТАКТ ООД кв. Лозенец ул. Кричим  тел. 02 962 46 98 или www.deteto.info
Виж целия пост
# 5
По принцип се раздава безплатно. На мен ми годадоха в "Патиланци". А иначе имат и сайт, доколкото си спомням. newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз си го вземам от кино "Арена" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Не.
Виж целия пост
# 8
Раздават го и всички рекламодатели в списанието. Навремето ни го даваха ежемесечно от ателието, в което дъщеря ми учеше рисуване.
Виж целия пост
# 9
взехме от зоологическата на входа, има готин плакат-карта на софия
Виж целия пост
# 10
Има го в почти всички детски клубове в които сме ходили  Peace
Виж целия пост
# 11
От градината нищо. Предполагам, както другите мами писаха, има места, от които мога, да си го взема.
Виж целия пост
# 12
От градината нищо. Предполагам, както другите мами писаха, има места, от които мога, да си го взема.

именно. Пък и тук има всичко: www.deteto.info
Виж целия пост
# 13
От градината нищо. Предполагам, както другите мами писаха, има места, от които мога, да си го взема.

именно. Пък и тук има всичко: www.deteto.info

Предполагам, че Duchess е наясно с това, при положение, че 22 от последните 24 мнения (от февруари насам) са само и единствено с линкове към този сайт и има 11 пуснати теми, свързани с него.  Confused

Смятам, че сме в коректни отношения с deteto.info - имаме разменени банери, поддържаме контакт и не е необходимо непрекъснато публикуване на теми и линкове.

Заключвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия