Въпросче за проходилката на Bertoni - плийз :)

  • 597
  • 11
Донесоха ми такава, но като я сглобих нещо не ми харесва - отзад платът само покрива пластмасовата плоскост (която се законтря на корпуса и служи като облегалка) и детето като седне, тази текстилна част започва да се свлича (измъква)
При предишната проходилка, която ползвах, пластмасовата облегалка беше "вградена" в текстилната част и само се прищипваше за корпуса...
Такъв ли е модела на Бертони или нещо не е наред?
Мерси
Виж целия пост
# 1
и с нашата е така-вмъкнала съм хавлийка върху облегалката,за да не опира във вратлето пластмасата
Виж целия пост
# 2
Такъв е модела. НИе ползваме същата, но на моята дъщеря въобще не й прави впечатление, че облегалката е такава. В началото, когато почнах да я слагам в проходилката, слагах една възглавничка на облегалката, но дъщеря ми се обръщаше и я махаше.
Виж целия пост
# 3
И на нас ни подариха такава,такъв модел е наистина Tired
Не сме имали проблем досега,затова не съм слагала нищо на облегалката.
Виж целия пост
# 4
Мен по-скоро ме притеснява да не тупне детето на земята, защото в задната си част текстилната седалка се крепи само на едно ластиче, което е защипано между корпуса и зъбче от пластмасовата облегалка. Иначе отпред и отстрани е ОК, но детето като подскочи 2 пъти и седне със засилка, тогава се измъква платът и цялата тежест увисва на това ластиче... newsm78
Виж целия пост
# 5


За тази става въпрос нали?Нашата е такъв модел,не се притеснявай изглежда малко паянтова,но върши чудесна работа.Моя син от месец и половина я ползва,какво ли не и се е случило на тая проходилка,къде ли не е ходил с нея,но да чукна на дърво сме нямали инциденти досега Praynig
Виж целия пост
# 6
Ааа,забравих да ти кажа,че и дори ластиче вече нямаме отзад...Свекърва ми като е вадила седалката да я пере и то се ксъсало.Но всичко е ок засега.
Виж целия пост
# 7


За тази става въпрос нали?Нашата е такъв модел,не се притеснявай изглежда малко паянтова,но върши чудесна работа.Моя син от месец и половина я ползва,какво ли не и се е случило на тая проходилка,къде ли не е ходил с нея,но да чукна на дърво сме нямали инциденти досега Praynig
Hug
Виж целия пост
# 8
и нашата е такава, но в розово  Peace
Положението с плата на облегалката е абсолютно същото
Виж целия пост
# 9
Момичета, благодаря ви за отговорите. Наистина този е модела. Не знам защо така е направена - зашиването и укрепването едва ли щяха да струват повече от лев, което нямаше да я оскъпи, но бертони явно нещо не са догледали...
Поздрави на всички прохождащи  и "моторизирани" бебета  Hug
Виж целия пост
# 10
Имах подобна на Бертони и за по-сигурно я позаших тук-там . Wink
Виж целия пост
# 11
Нашата беше на Бертони. Беше на моя приятелка. Отгледа моето бебе, сега ще гледа трето  Grinning Никакви проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия