Буйки Колев и Колев - намерих ципа в устата на бебка

  • 3 934
  • 40
Току що извадих счупеният цип от устата на малката - носила ги е три пъти точно нямаме зъби - не ги е дъвкала ...  и сега се чудя как да процедеирам - посъветвайте ме каде да се оплача
Виж целия пост
# 1
За жалост не си първата със счупен цип на тази фирма, няма и да си последната! Първите буйки на сина ми, който дори не стъпваше все още, ги сполетя същата участ.  А се оплачи там, откъдето си ги купила. Можеш и да им се обадиш или да им пишеш тук. Не че ще ти пратят нови, но въпросът е, че такива търговци не трябва да се оставят на мира.
Виж целия пост
# 2
Не че ще ти пратят нови, но въпросът е, че такива търговци не трябва да се оставят на мира.
на мен ми замениха чифт, когато предявих рекламация, пак беше свързана с ципчето. аз останах удовлетворена и приятно изненадана от коректността им
Виж целия пост
# 3
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Имаш право на рекламация в тримесечен срок от покупката.
Виж целия пост
# 5
на мен ми замениха чифт, когато предявих рекламация, пак беше свързана с ципчето. аз останах удовлетворена и приятно изненадана от коректността им
Дай Боже всекиму!
Виж целия пост
# 6
за съжаление не пазя касовата бележка - запазих опаковката на буйчиците но или не са ми я дали въобще или съм я затрила някаде  ooooh!
магазина е съседски и живея в малко градче и може би ще ми ги сменят но притеснението ми е наистина не за това дали ще ми сменят   буйката а затова че намерих ципа в устата и на дъщеря си - аз се опитвам да я предпазя  от какво ли не - обезопасено е каквото се сетите в къщи и изведнъж това което нямаше да се сетя никога че едни буйки може да ми направят беля и то на фирма на която си мислех че мога да се доверя
Виж целия пост
# 7
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green

сподели каква марка  са вашите  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
току що споделих проблема си с тях - написах че са успели да ме притеснят достатъчно и че има и други който са имали подобни проблеми , не че си нямам работа но пък не бих позволила да се случи нещо лошо нито на моето нито на някое друго дете  Naughty, ще изчакам отговор от тях и ще видя дали да се обърна към комисия за защита на потребителите
Виж целия пост
# 9
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.КУПИХ НА СИНА МИ 2 ЧИФТА ОТ НОВАТА И СТАРАТА ИМ КОЛЕКЦИЯ-ЕМИ ЕДНИТЕ МУ БЯХАСУПЕР МЕКИ ОТЗАД И СИ КРИВЕШЕ КРАКАТА ,А УЖ СА ПРОХОДИЛКИ.....ДРУГИТЕ СА ТВЪРДЕ ТЕСНИ И СЕГА СМЕ СЪС БЪЛГР. НА ПЧЕЛИНА ПЛОВДИВ
Виж целия пост
# 10
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!
Виж целия пост
# 11
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!
Кажете тогава от коя фирма купувате обувки?
Виж целия пост
# 12
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!
Кажете тогава от коя фирма купувате обувки?
Забравих им името-Чипо ли бяха...Някакви произведени в Китай по поръчка на българска фирма. Има и още едни подобни...их, че не помня имена. От естествени материали.
Колев и Колев за мен вече са минало. Изключително несъвпадение между качество и цена.  newsm11
Виж целия пост
# 13
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green

сподели каква марка  са вашите  Mr. Green

krissie, аз за твоята щерка имах предвид, че е със здрава захапка, аз имам син. Не съм се изразила ясно.
А иначе до К&К аз не припарвам! Stop Страшни боклуци! Само въпросните буйки купих с цип и връзки и за 3 пранета в пералнята вече не приличаха на обувка. Парцали.  Sick
А иначе редовно купувам на Bical www.bical.com - цени нормални, даже някои на К&К са по-скъпи и не знам защо?! качество перфектно, модели сто пъти по-хубави. Това е моето мнение от личен опит.
Чипо /Chippo/ са сладки, но не са ортопедични. Confused
Виж целия пост
# 14
И ние имахме аболютно същия проблем. За щастие намерих ципа в ръката му, преди да поеме към устата. Май наистина трябва да се оплачем някъде, където ще ни обърнат внимание, защото явно некачествената стока е тенденция...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия