Препоръчайте ресторант с българска кухня и приятен пиано бар

  • 2 033
  • 9
Моля да препоръчате ресторант с българска кухня, битов стил и приятен пиано бар за след това. Благодаря на всички!!
Виж целия пост
# 1
Май няма Wink))
Спомням си, че съм виждала българска кухня на втората пресечка на Дондуков към Ал. Невски в отсечката Левски - Раковска.
За Пиано бар се сещам Суинга, ако още работи. Аз си падам по клубове - Фенс, Алкохол, Три Уши, Бек стейдж и др.
Виж целия пост
# 2
Ресторант с българска кухня, в битов стил и БГ фолклор - "Воденицата" в Драгалевци, срещу станцията на лифта.
Цени прилични, обслужване добро;
Дори има и нестинарски танц като атракция за гостите на ресторанта.
Вчера бяхме там с гостина фирмата, та наблюденията са ми съвсем пресни.

Друг ресторант с българска кухня е "Чевермето" на бул. "Черни връх" (но за там нямам преки наблюдения през последните 2-3 години)
Виж целия пост
# 3
Българска кухня - "Чергата". Малко е хамбаресто, но има големи маси за повече хора - т.е. става за по-големичка компания, ако това е целта де. Май е единственият ресторант с бг-кухня в центъра, в който не пускат чалга. Не знам защо се предполага, че в едно заведение щом има боб, трябва да има и чалга ooooh! Ако пък музиката не те притеснява - изборът е огромен. ако пък ти се излиза от центъра - още по-огромен:)
Пияно бар - най-добрият е Синатра, според мен. Купон до дупка!
Нещо по-интимно, за разговор с приятели на хубава музика - Смайлс, на Орлов мост, до подлеза. Не става за танци.
Виж целия пост
# 4
Пиано бара на Плиска. Долу е ресторант, горе е купона. Любимо ми е Peace
Виж целия пост
# 5
Към ресторантите мога да добавя:
Манастирска магерница - на ул. Хан Аспарух
При Яфата - този, който е на Солунска
Хаджидрагановите къщи - на ул. Клокотница
Виж целия пост
# 6
,,Манастирска Магерница'' на ул,,Хан Аспарух'' (успоредна е на ''Неофит Рилски''). Много хубаво традиционно Бг меню имат,хубава градина, вътре също е много добре.
Виж целия пост
# 7
,,Манастирска Магерница'' на ул,,Хан Аспарух'' (успоредна е на ''Неофит Рилски''). Много хубаво традиционно Бг меню имат,хубава градина, вътре също е много добре.


и аз харесвам този ресторант Peace
Виж целия пост
# 8
Още един глас за Магерницата

За пиано барове виж тук:
http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=guide&cat=51

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=1854



Виж целия пост
# 9
За Пиано бар се сещам Суинга, ако още работи. Аз си падам по клубове - Фенс, Алкохол, Три Уши, Бек стейдж и др.
Суинга прано-бар ли е ? Thinking
На мен ми допада В29 на ул.Владайска 29 , но не съм ходила отдавна.Преди имаше  в сряда руски вечери.Дали още е така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия