Britax verve или Quinny zapp

  • 14 227
  • 87
Мамчета, който имате тези летни колички - дайте мнение!
 Моника е вече на 8 месеца и спи само следобед и то в къщи - за това реших да се ориентирам към бъги.
 Спряла съм се на тези два модела и искам да дадете мнение ако имате досег до тях.
 Предварително благодаря!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Предпочетох Britax Verve за дъщеря ми, а не Qunny Zapp, защото има поне едно положение за спане и е с по-широка и комфортна, дори и за по-голямо дете. Намирам, че е супер като дизайн, но има един недостатък /който вероятно и Zapp-a го има/, а именно, че не е моного стабилна върху разбити тротоари. Цифром и словом съм я обръщала веднъж  и то в най-голвмия дъжд, защото я бутах с една ръка. На Ния нищо и нямаше, но си беше екшън. Ако все още се чуди някой от къде да я поръча, ще пусна линк. /Това е мнението ми от друга тема за тези колички/ Peace
Виж целия пост
# 2
Имах Зап,много бях доволна,щом детето ти спи вкъщи то вземи си я,но помисли ако ти се налага да излизате и ще съвпада с моментите,когато му се приспи,то тогава Вервето  Peace
Виж целия пост
# 3
Имам Зап,дъщеря ми не спи в количка-за нас тя е перфектна Peace
Виж целия пост
# 4
siska79, на колко месеца беше малката, когато започнахте да ползвате Запп-а?
 макар, че аз вече организирах поръчката от Чехия и до седмица приятели ще ми пратят Бритакс-а...
 Благодаря, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 5
siska79, на колко месеца беше малката, когато започнахте да ползвате Запп-а?
 

Божидара беше на 10 месеца Peace
Да ви е честита новата количка и със здраве и кеф да си я буташ!
Виж целия пост
# 6
Мерси!  bouquet
 Макар, че ако ми е неудобна, ще трябва да се организирам в продавалника да я продам Laughing
Виж целия пост
# 7
Мисля,че ще ти е удобна Peace
Виж целия пост
# 8
iskam da pitam zapp samo sednala li e ima li i dr polojenia
Виж целия пост
# 9
Аз избирах между Верве и бъгстър. Избрах бъгстър заради по-голямата стабилност, голямата кошница отдолу и по-удобното второ положение за спане. После се оказа че има още един куп предимства. Невероятна количка. Запп-а изобщо не съм го и мислила. Това за мен е количка за пътуване, а не за ежедневно ползване.
http://www.buggy.de/english/buggster.php?farbe=cr
Виж целия пост
# 10
iskam da pitam zapp samo sednala li e ima li i dr polojenia

Няма положения Peace
Виж целия пост
# 11
Предимството на Бритакс-а е цялата дръжка, която е невероятно удобна за бутане!
 За съжаление обаче аз отдавна спрях да ползвам количката, че от както Моника проходи и вече сме все пеш:)
Виж целия пост
# 12
Едни познати мами имат Бъгстър и са старшно доволни. Хубвато е, че вече го има и в Бг и то по-евтиния вариант
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Става и за новородено с коша. В Премама също я има, но по-скъпия вариант и е над 600лв.
На мен Бъксъра ми харесва повече от Бритакс. на Бритакса единственото преимущество наистина е цялата дръжка. Аз не съм фен на Заппа.
Виж целия пост
# 13
Едни познати мами имат Бъгстър и са старшно доволни. Хубвато е, че вече го има и в Бг и то по-евтиния вариант
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Става и за новородено с коша. В Премама също я има, но по-скъпия вариант и е над 600лв.
На мен Бъксъра ми харесва повече от Бритакс. на Бритакса единственото преимущество наистина е цялата дръжка. Аз не съм фен на Заппа.

Браво на Пакостник. А и цената е достатъчно добра, не са я надули излишно. Леко са послъгали в описанието, но нищо. Количката е страхотна, качествена и удобна за бебето и бутащия. Струва си всяка стотинка. Най-добрата ми покупка за децата ми, която съм правила.
Виж целия пост
# 14
Леко са послъгали в описанието, но нищо.

В какво са поизлъгали? Мен ме вълнува най-вече дали наистина има положения за крачетата  Rolling Eyes А има ли някъде по сенника прозорче за наблюдение  Rolling Eyes А и второто положение нещо не ми изглежда да пада до 150 градуса. Изглежда ми малко по-високо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия